• warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/modules/blog_addons/blog_addons.module on line 428.
  • warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/modules/blog_addons/blog_addons.module on line 522.

Gzyms i Rymanowski w krainie podsłuchów


Będzie krótko. Żyjemy w kraju kretynów. Największymi kretynami w tym kraju są dziennikarze (z nielicznymi wyjątkami). Rymanowski i Gzyms twierdzą, że założono im podsłuchy. Nie im tylko Sumlińskiemu. Gzyms posługiwał się przez pewien czas komórką Sumlińskiego - Gzyms nadal twierdzi, że był na podsłuchu... o kurwa twoja mać.
Bogdan Rymanowski jest w szoku, Cezary yyyy Gmyz też w szoku, Wojciech Sumliński niewinny, a zaszczuły go służby, którym Sumliński był potrzebny do udowodnienia pewnych tez o raporcie WSI.
W telewizji Jerzy Jachowicz nawołuje do odwołania wszystkich w ABW wraz z Bondarykiem, na szczęście w programie był jeszcze red. Rolicki. Jachowicz o Sumlińskim: "po dojściu PO do władzy, Sumliński, całkowicie niewinny, został wybrany do zniszczenia, a próby samobójcze to wina służb" - no coś takiego, jeśli cytat nie dosłowny to w każdym razie nic nie przekręcam.
Janecki Stanisław po kompromitacji z "aferą dwudziestolecia" (stocznie), wydawało się, że zostanie schowany przez swoich z TVP PiS/SLD na jakiś miesiąc by odpoczął chłop, ochłonął i wytrzeźwiał. Nic z tych rzeczy - Janecki po konferencji prokuratury udaje, że nie zrozumiał.
To już druga zajebista kompromitacja mediów w ostatnich 10 dniach. Po urojonej aferze stoczniowej, teraz większość mediów ponownie popuściła nie zgłębiając sprawy.
A sprawa jest, tylko że dotyczy ABW-isty Mąki. Mógł mieć wgląd czy nie? W internecie znalazłem kilka sprzecznych opinii. Natomiast Gzyms i Rymanowski niech znowu pójdą do mieszkania podejrzanego Sumlińskiego i niech coś mądrzejszego wymyślą.
Polscy dziennikarze są głupsi od polskich polityków.

G300 - pozostałe wpisy
  • Lista WSTYDU

    "Afera dwudziestolecia" ma się ku końcowi w czwartej dobie od swego poczęcia, nie licząc grzebania prokuratury, która będzie miała duży problem by coś na kogoś znaleźć i nowy minister sprawiedliwości ->>