warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/modules/blog_addons/blog_addons.module on line 428.

Wycieczka osobista Jana Kowalskiego do cmss


Poczułeś się zbyt pewnie i wywołałeś wilka z lasu. Żaden z moich postów nie był skierowany do Ciebie a mimo to obrobiłeś mi dupy. Cóż mogę zrobić innego jak zrewanżować się. Gdyby to zrobił ktokolwiek inny to nie miałbym o to żadnego żalu. Jednak to co mnie poruszyło, to motywy, to fakt, że uzurpujesz sobie prawo do jazdy, bo…
Ano właśnie mechanizm stary jak świat. Są ludzie i jest ktoś kto chce nimi przewodzić, z tylniego siedzenia lub wprost. Tutaj była niepisana zasada, że nie ma komuny, jednak i nawet w takiej utopii znajdzie się ktoś niedowartościowany, kto chce przewodzić. Twoje jednozdaniowe sentencje, które mają Cię pokazać jako człowieka o wielkiej inteligencji zawsze mnie śmieszyły. Jednak syndrom Konfucjusza, ja mam boga dla przykładu xD to jeszcze nic złego, tylko gdy się siedzi cały dzień na portalu i obsypuje mądrościami to można uwierzyć, że jest się wyżej w hierarchii. No i w końcu pojawia się to uczucie zjechania kogoś z pozycji ja tu siedzę osiem godzin dziennie. W końcu coś się należy za bycie alfą i omegą jednozdaniowych ripost.
Chciałbyś być zaplutym karłem reakcji (a jesteś tylko popierdującym kretynem i nawet nie wiesz dlaczego), ja ci daje tylko to co prosisz a nie umiesz wyartykułować. Po tym co napisałem będziesz tu siedział nie osiem a dziesięć godzin dziennie. Czyli otrzymam dokładnie to co chcę, czyli klikalność tego portalu.
Otóż kocie, cwaniaczku za dychę, narcyzm to jest dobry u kotów, bo ich wyższość z ich bezbronnością budzi empatię. Natomiast w przypadku ludzi taki prawdziwy narcyzm objawiający się nie przyznawaniem do własnych słabości i ocenianiem wszystkiego a jednocześnie samemu nic nie wnosząc, czyli tu się zgadzamy koci, budzi moją pogardę. Ja do swojej słabości mogę się przyznać w każdej chwili, oko za oko, ząb za ząb i chuj mnie obchodzi co kto sobie pomyśli.

JanKowalskiWradosnejTworczosci - pozostałe wpisy