warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/modules/blog_addons/blog_addons.module on line 428.

Prośba o oświecenie


Nie czując się w pełni doinformowany proszę o oświecenie mnie w następującej kwestii ponieważ informacje dostępne mi w tej chwili są nader skąpe a nie chcę pozostawać przy być może błędnych dywagacjach.
Sytuacja która powoduje moją dotychczas nie zaspokojoną ciekawość wiąże się z trzema komunikatami,dwoma odnoszącymi się do Białorusi i jednym odnośnie Rosji.Pierwszy z nich traktował o możliwym zainstalowaniu rakiet krótkiego zasięgu,i jak zrozumiałem był odpowiedzią Białorusi na Unijne harce Tuska i jego zakusy w stosunku do tego kraju.Drugi (zdaje się tuż po udzieleniu votum(dokładnie nie pamiętam))mówił już o rozmieszczeniu tychże rakiet.
Wreszcie trzeci zmieszczony dziś na portalu O2 dotyczący Rosji w pewien sposób dopełnił swego rodzaju obraz.
http://www.sfora.pl/To-bedzie-skladowisko-nuklearne-calego-swiata-a18523
Narodziło się zeń takie oto pytanie:
Jakie posunięcia polityczne Polski spowodowały umieszczenie Rosyjskich rakiet krótkiego zasięgu na terenie Białorusi i co z tego ma lub będzie miał Putin w kontekście polityki UE - Rosja - Niemcy.
Drugą odrębną kwestią jest pozycja Polski w tym układzie politycznym w którym moim zdaniem przypominamy "gęś gotową do oskubania"

Lotofagi - pozostałe wpisy