warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/modules/blog_addons/blog_addons.module on line 428.

Dlaczego tyle osób boi się Czumy i Palikota?


 


Skądinąd nie powinno się tych osób wymieniać jednym tchem. Jednak strach przed tymi postaciami coś je łączy. Co takiego? I czyj jest ów strach?

Z pewnościa są niepodatni na sterowanie i mają własne zdanie. Palikot - jako sól rządzącej partii - musi być jednak groźniejszy dla establiszmentu.Palikot może wszakże powiedzieć, że dotacje i subwencje w UE to raj dla przekupnych polityków, ich rodzin i znajomych. Ponieważ to prawda jest się czego bać. W Polsce jest wiele fundacji do których spływają pieniądze z Unii, we władzach tych fundacji establiszment polityczny.Fundacje to podobna afera jak program powszechnej prywatyzacji, a i beneficjanci pochodzą z tego samego środowiska.

 

Palikot ma dobre, złe i średnie metody, ale cele w większości są słuszne (poza uzewnętrznianiem osobistych animozji). Może sobie pozwolić na politykę z wyboru, większość politykuje dla pieniędzy, dla nich fundacja to ich racja (stanu).

 

amerger - pozostałe wpisy