• warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/modules/blog_addons/blog_addons.module on line 428.
  • warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/modules/blog_addons/blog_addons.module on line 522.

Ukrzyżowanie po polsku


Przybijaniu do krzyża pana Karnowskiego przyglądam się od dwóch dni z wielkim niesmakiem. Najpierw ostrzał rozpoczęły media potem, prokuratura doprowadziła biczowanego fleszami, do swojej siedziby i zasłaniając się dobrem śledztwa, które jest rozwojowe, wymigała od postawienia publicznych oskarżeń. Jak to bywa w takich przedstawieniach media dostały pod ladą nieoficjalne info, że zarzutów jest osiem w tym jeden przeciwko wymiarowi sprawiedliwości, że do 8 lat grozi i że będzie wniosek o tymczasowe aresztowanie. I media mieliły mielonkę podług wszystkich koniugacji i deklinacji. Dzień później pojawił się list mężów stanu mówiący ?ręczymy za chłopa?, ?nie zamykajcie go?, ?będzie się stawiał?. Media mieliły dalej mielonkę. Karnowski nie zna treści zarzutów, bo prokuratura go nie poinformowała. Sąd się pochylił nad wnioskiem i pokazał prokuraturze środkowy palec wypuszczając pana Karnowskiego bez rozpatrywania czegokolwiek. Prezydent wychodzi, mówi, że jest niewinny i nic nie może powiedzieć ani skomentować, bo nie zna treści zarzutów, które prokuratura jeszcze formułuje i dostanie je na piśmie dnia następnego, czyli dzisiaj. Wychodzi prokurator z sędzią i mówią zarzuty są uprawdopodobnione, ale podejrzewać o próbę matactwa nie można. Lekko zbrojne ramię PiS pod postacią Bielana stwierdza, że list był naciskiem na sąd i na pytanie o to czy poręczenie Arcybiskupa to jest mało wycofuje się rakiem. Julke płacze, że jego rodzina cierpi , Kurski grzmi a media mielą mielonkę. 8 zarzutów w tym 7 korupcyjnych jeden działanie przeciwko wymiarowi sprawiedliwości, 8 lat i dymisjonować czy nie. Dzisiaj szopka PiS w Sopocie z nieregulaminowym wnioskiem. Media mielą mielonkę. I wreszcie są zarzuty. Składanie propozycji Julkemu. Kupienie samochodów taniej, serwisowanie ich za darmo, przyjęcie wykopania rowu jako łapówki i innych prac budowlanych, oraz oświadczenie w dokumentach przetargowych, że się jest bezstronnym wobec dilera. Prezydent mówi, że jest niewinny i chciałby się obronić ale może dopiero w sądzie. Takie prawo. Prokuratura będzie dalej domagać się aresztu.

Tyle mojego spojrzenia na tą sprawę. Polskie piekiełko. Nic więcej. Czekałem z komentarzem, do czasu ujawnienia treści zarzutów. I pytam się. Gdzie jest larum ?? Oburzenia?? Ostre komentarze ??? To ?prostytucja polityczna pani Gęsickiej? była czymś tak oburzającym, że media, eksperci politycy i inni grzmieli jak z ambony. Ale gdy się przed kamerami niewinnego prezydenta/człowieka do sądu ciągnie, nie informując go o treści zarzutów i od sądu się domaga aresztowania. To jest OK??
To nie jest przegięcie?? Jest wszystko w porządku?? Tak?? Kurwa!! Jeżeli uważamy się za cywilizowany kraj i do tego chrześcijański to tak być nie może. Równo rok po kontroli CBA w UM Sopotu i coś około 6 miesięcy od akcji z taśmami Julkego prokuratura występuje o tymczasowe aresztowanie??? I z czym występuje??? Z transakcjami bezgotówkowymi. Rabat na auta i kopanie rowów. Masakra jakaś. Przecież to jest osoba publiczna. Szargane jest jego dobre imię, a człowiek nic nie może powiedzieć, bo śledztwo w toku i wszystko, co powie może być wykorzystane przeciwko. Dobre imię to pewna wartość, która właśnie została mocno obniżona.
Na koniec słowa Ryszarda Kalisza, który zapytany czy prezydent się powinien podać do dymisji powiedział, że CBA już kilku prezydentów na widelec wzięło za rzekome przekręty na przetargach i teraz sądy Ich uniewinniają, więc sam nie wie co o tym myśleć.

A media mielą mielonkę. Janusz Palikot w stringach i push up?ie na kongresie PiS. Jego cycki są jak dzwonki nasze media są pełne mielonki.

eqonix - pozostałe wpisy