warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/modules/blog_addons/blog_addons.module on line 428.

Jestem, chociaż za cholerę nie wiem po co :)


Na początek wkleję swoja dzisiejszą notatkę z salonu- ojca.
Bo nie jestem taki płodny jak niektórzy - nie będę brudnym paluchem pokazywał:)

Czy lepiej wyskrobać czy sprzedać ? Oto jest pytanie?.

Jak pisał Lem ? największą biedą wszystkich kodeksów moralnych jest niewspółmierność uczynków rodząca pytania w rodzaju, co jest gorsze : okraść sierotę, dręczyć starca czy też pobić kapłana święta relikwią ?.

Matka pięciorga dzieci sprzedała swoje nowo urodzone dziecko. Za dwa tysiące złotych. Rodzinie swego konkubenta, która oświadczyła , że chcieli je zabrać do Anglii. I zapewnić mu lepszy los niż ten będący udziałem jego rodzeństwa. Matce grozi kilka lat więzienia. A co grozi dziecku ? Może dom dziecka , może adopcja a jak może wypuszczą z więzienia tatusia albo nie zamkną mamusi to zostanie w rodzinie .

Nie potrafię potępić tej kobiety za to , że sprzedała dziecko za jednorazowy zasiłek. Nie mam pomysłu jak najlepiej rozwiązać ten konkretny problem.

Ale tłucze mi się po głowie wątpliwość co jest gorsze : czy sprzedać nie chciane dziecko czy wyskrobać płód ? Jak pisał Lem : ?największą biedą wszystkich kodeksów moralnych???.

nemo49 - pozostałe wpisy