warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/modules/blog_addons/blog_addons.module on line 428.

Pamiętam...


Oto Prolog na moim blogu www.pamietam-cierpienie.blog.onet.pl

-Eddie nie rozumiem, jak mogłeś tak postąpić!- niska blondynka, w krótkiej, jasnoniebieskiej sukience, patrzyła na bruneta z wyrzutem.
- Rose! Wiesz przecież że tylko Ciebie kocham.- niepewnie chwycił ją za dłonie, lecz blondynka wyrwała się.
- Skoro mnie kochasz, to dlaczego tak postąpiłeś?!- podniosła głos- Dlaczego Lorry Fage pokazuje mi zdjęcie, na którym ją całujesz? - rzuciła do niego kawałkiem papieru. - Tak mi przykro... Tak straszliwie mi przykro...- kilka łez powoli pociekło po jej różowych policzkach. Eddie chciał podejść i przytulić ją, ale nie pozwoliła. Czuła do niego wstręt, żal.
- To było na dyskotece! Byłem pijany, nie wiedziałem co robię! Wiesz, przecież że nigdy bym tak nie postąpił!- próbował udawać że to nie jego wina.
- Ależ postąpiłeś! Przecież ja ci ufałam! - nie zważając na to, co chłopak ma jeszcze do powiedzenia, odwróciła się i pobiegła do domu.
Ludzie mijali ją, niektórzy przystawali, by ją jakoś pocieszyć, by się uśmiechnęła, ale nie potrafiła. Nagle ześlizgnęła się stopą z chodnika, upadając wprost na jezdnię, pod jadącego Forda. Ciemność.

Zauważam że wyraz Postąpić, występuje cztery razy. Niestety, mój błąd.

sabina22424 - pozostałe wpisy