warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/modules/blog_addons/blog_addons.module on line 428.

Polska na drodze do wojny na Bliskim Wschodzie


Po zrealizowaniu zamachu smoleńskiego przez konsorcjum z udziałem Rosji, Polski, Niemiec, USA, NATO(każde wypełniając sobie przypisaną rolę), Polska została wciągnięta w przygotowania do wojny na Bliskim Wschodzie.
Oto jak to przygotowanie widzi postronny obserwator, posługując się "białym wywiadem", czyli czerpiąc wiedzę z mediów, głownie elektronicznych:
- zamach stanu w dniu 10.04.2010 roku w wykonaniu B.Komorowskiego, który łamiąc Konstytucję RP przejął urząd p.o. Prezydenta.
- wykorzystując tę zdobytą na drodze zamachu władzę,B.K. wystartował do wyborów prezydenckich jako kandydat PO i w podejrzanych okolicznościach(działania PKW i sposób liczenia głosów w podejrzanych rękach firmy wybranej bez przetargu) został wybrany Prezydentem RP
- podczas pobytu w Lizbonie na szczycie NATO, został zaproszony(mówiąc realnie-wezwany) do Waszyngtonu, gdzie podjął zobowiązanie w imieniu Polski do udziału w przyszłej wojnie na Bliskim Wschodzie.
Wnioskować o tym zobowiązaniu mogą słowa wypowiedziane wtedy przez B.K. podczas konferencji prasowej odbytej po rozmowach z Obamą(8 grudzień 2010 rok).
B.K. powiedział wtedy znamienne słowa, które zostały błędnie zinterpretowane przez polskojęzyczne media, a do których nie odniosła się wcale opozycja(nie kapują nic, co ta mafia rządząca wyczynia za kulisami):
"Jeśli mamy razem iść na wielkie polowanie, to najpierw musimy mieć pewność, że nasz dom, nasze kobiety, nasze dzieci są bezpieczne.Wtedy też lepiej się
poluje."
oraz:
" Polska jest lojalnym sojusznikiem i wywiąże się z paragrafu 5 traktatu Północno Atlantyckiego. "
- już w lutym (23-24.02.2011 rok) D.Tusk z rządem odwiedził Izrael, gdzie podpisał m. inn. umowę o współpracy wojskowej z Izraelem
- efektem tej umowy były ćwiczenia naszych F-16 z lotnictwem Izraela na pustyni Negew(marzec 2012 rok)
- dodatkowo trzeba tu wspomnieć o złożonym przez MON w 2012 roku, zamówieniu w USA na uzbrojenie do F-16, w tym na ciężkie bomby burzące, które raczej nie posłużą do obrony polskiej przestrzeni powietrznej. Zamówienie o wartości ok.0.5 mld$(ok. 1,5 mld PLN).
- na początku czerwca lotnicy polskich Sił Powietrznych po raz pierwszy wzięli udział w elitarnych ćwiczeniach 'Red Flag' na Alasce. Ćwiczyli tam w warunkach zbliżonych do rzeczywistego pola walki
- 25, 26.07.2012 roku, Minister ON Siemoniak z wizytą w Waszyngtonie:
"Siemoniak z Panettą o Syrii, Afganistanie i współpracy wojskowej"
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/siemoniak-z-panetta-o-syrii-afganistanie-i-wspolpr,1,5199647,wiadomosc.html
- "Robert Kupiecki ma zostać nowym wiceszefem MON"
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-robert-kupiecki-ma-zostac-nowym-wiceszefem-mon,nId,624735
Kupiecki ma być specem od kontaktów z USA i z NATO
- doniesienia z UK:
http://konflikty.wp.pl/kat,1020229,title,Brytyjscy-sztabowcy-juz-planuja-operacje-wojskowa-w-Syrii,wid,14794120,wiadomosc.html

Czy ten ciąg działań nie uzasadnia podejrzenia, że w planowanej wojnie na Bliskim Wschodzie ma uczestniczyć Wojsko Polskie?
Władze czynią zobowiązania do takiego scenariusza bez wiedzy Sejmu, więc zapewne ma to być udział wynikający wprost z zobowiązań sojuszniczych w NATO. O tym mówił B.K. w Waszyngtonie na przywołanej wyżej konferencji prasowej.
Jaki pretekst zmajstrują teraz "FALEGI-"Anioły Wojny", czy będzie to zamach podczas Olimpiady w Londynie?
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/fundacja-rockefellera-przewiduje-krwawy-zamach-terrorystyczny-w-trakcie-olimpiady-w-londyn

trio - pozostałe wpisy