warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/modules/blog_addons/blog_addons.module on line 428.

Kruca Fix kontro Kruca Bomba


Fix na punkcie Kruca jest niestrawialny przez człowieka.Budulec zwyczajowy czyli różne formy celulozy potrafią tylko niektóre ssaki naczelne trawić.To takie małpy z Indonezji które trujące substancje powstałe w przewodzie pokarmowym wskutek dzialania kwasów i enzymów ,anihilują węglem drzewnym pogdgryzając chrupko na pogorzeliskach lub kradną awanturniczo wypalaczom węgiel grillowy z wystygłych kopców.
Drzazgę miał w szpuklerzu Urlyg Von Jungingen i wiadomo z jakim skutkiem,można zadrę nosić w sercu ,lub nie widzieć Belki w oku swoim.
Ale drzewnianym Krucem nawet w Fixie nie polecam się żywić,można sfiksować.

Celulozę trawi rogacizna,nieparzystnokopytne i gryzonie,ale one do tego w miliardach lat ewolucji zniewoliły miliony bezrozumnych bakteri .

Kruca Bomba zawołała zdumiona koalicja,odkryciem starej od nowa twarzy.
Kruca Bomba ,"dwa mężczyzny w jednym posłaniu",musiał trzeźwo zareagować hetero Napieralski i zadzwonił do hetero Zapatero zaprosić na Paradę na szlaku Krzyża,zanim Krzyż przeniesie się w obelisk, jako fundament pomnika.
W fundamentalnych sprawach są hetero zgodni.

yossarian - pozostałe wpisy