warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Arcyboleśnie niedostępne zdjęcie

Tekst niedostępny. Tekst napisany był w wersji afgańskiej, samowysadzającej się w powietrze o 19.17 O kurcze coś z tym zapalnikiem nie tak! Afganische Wirtschaft!


Do zobaczenia:)


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (4 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Oj tam, oj tam, ostatnie...

6

W tym wszystkim wcale nie chodzi o to, żeby OM czy MK nagle przejrzeli na oczy i zobaczyli świat w całej palecie barw i z różnych punktów widzenia, tylko właśnie o kogoś, kto potrafi te inne, poza siermiężnie burymi, barwy w swoich tekstach pokazać. O równowagę. Dlatego Cię prosiłam, żebyś wrócił. Mężczyźni to dziki gatunek i pewnie musicie się tak przerzucać złośliwościami, ale tu się potrafi czytać, nie musisz nikomu tłumaczyć co naprawdę napisałeś, a co z tego wykorzystał przeciwko Tobie złośliwy adwersarz. No, to szykuj resztę tej trylogii ;)


...Ginger Rogers w tańcu robiła dokładnie to samo, co Fred Astaire, tyle że tyłem i na wysokich obcasach. (A. Earhart)


:) Oczywiscie nie mam watpliwosci co do zdolnosci

zrozumienia tresci pisanej przez szanownych czytelnikow, choc jesli chodzi o niektorych...mam wrazenie, ze wyrazam sie niejasno


Pozdrawiam i dzieki


PS
Wybacz, ale nie jestem w stanie wrocic do wszystkich kobiet, ktore mnie o to prosily. Rozumiesz Afganistan, Kenia, obowiazki;)


Nie lubię powtarzać, bo to objaw Alzheimera, ale

portret użytkownika ojciec_milicjant

wszyscy tutaj ,,nadwrażliwcy" cierpią na syndrom pamięci dobrej ale ... krótkiej.
Więc pisałem kilka razy, że nie ma nic gorszego od kółka wzajemnej adoracji, od taplania się w bajorku pośród ,,naszych" i ,,swoich".
Fajnie jest, czasem, trafić na kogoś podobnych poglądów, ale chyba nic odkrywczego nie da się stworzyć ani nawet napisać - pośród stada potakiwaczy. Bez względu na wzniosłe intencje.
Ale jest również druga strona tego jakby medalu - prawo właściciela każdego portalu do swobodnego doboru komentatorów, o autorach nie wspominając.
Każdy z nas ma, zapewne, doświadczenia z różnych forów, że o ,,nieskrępowanej dyskusji" pod tekstami przeróżnych ,,znakomitych i poważnych" autorów nie wspomnę.
Cenzor nazywa się dzisiaj moderatorem. I dotyczy to wszystkich w takim samym stopniu, zaś tych co mają największe ,,zasługi" w nieustannym propagowaniu wolności - nawet bardziej.
Niech więc moja chwilowa, być może, zgodność poglądów z właścicielem tego Portalu i naszym, jednak mentorem, nie wydaje się Tobie - Izis, jakąkolwiek formą carte blanche.
Pisał tu kiedyś niegłupi facet(tak się przynajmniej wydawało) i wygrał nawet konkurs. Balsam Łomżyński - jego nick. Sam głosowałem na jego tekst. Więc kiedy się stąd zawinął ( z niewielką pomocą MK) czułem coś takiego, jak Ty - teraz.
Dzisiaj Balsam Łomżyński opisuje moment katastrofy prezydenckiego samolotu oraz zawartość trumny Ś.P. Lecha Kaczyńskiego z dziką satysfakcją nekrofila, hieny cmentarnej i pojeba. Pod tymi wynurzeniami chorego psychicznie grafomana, pełne zachwytu komentarze wypisuje inny ,,poważny pan", też niegdysiejszy user Kontrowersji - Tetryk56. Na innym portalu znalazłem innego emigranta, co najpierw Polskę opuścił a później Kontrowersje. Dzisiaj pisze Bush=Hitler i Rosja Putina lepsza od USA, przy aplauzie swoich czytelników, zdaje się anarchistów. To tylko pierwsze z brzegu dowody na jego, MK, święte prawo. Niestety.
Więc póki tu jestem - widoczny i czytelny - bardzo proszę przyjaciela M. niech pisze o tym, o czym nie wiemy. Niech nam opisuje ten, na pozór tylko, znany świat - oczami Niemca. Albo Polaka-emigranta.
Ale, na Boga, nie pozbawionego funkcji i przywilejów sekretarza SED.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Hmm

portret użytkownika quackie

- A morał z tego taki - powiedziała Księżna - że każdy naród ma swoje szkielety w szafach! -
- Jak to? - zapytała Alicja.


_________
Zarzucił staruszek sieć w morze. Odczekał, próbuje wyciągnąć.
Ciągnie ją i ciągnie i wyciągnąć nie może.
Aż w końcu odezwał się głos z nieba.
Powiedział "SIEĆ JEST OBECNIE NIEDOSTĘPNA".


:)

:)


szkielety nie są równe

Tak jest, każdy kraj ma szkielety w szafach, ale w poważnych krajach powinny w nich dominować szkielety obcych nacji.
U nas niema tak fajnie.


Chlor


W tym cały problem - quackie. Że nie w szafach:

portret użytkownika ojciec_milicjant

http://kontrowersje.net/tresc/pogrzeb_wi...


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


nie aż tak, ale prawie

Z grubsza zgadzam się.
Stan wojenny został przywitany przez postępowy świat zachodu z ogromną ulgą. bo zwolnił go z przymusu i kłopotu robienia czegoś konkretnego co byłoby konieczne w przypadku czysto ruskiej interwencji.
Zręczne załatwienie sprawy "polskimi rękami" plus pewne zasługi dla CIA były jednym z powodów objęcia amerykańską opieką naszych czołowych komuchów.


Chlor


pozdrawiam Cie Chlorze

swiat jest fascynujacy i nigdy nie zaszkodzi wysluchac wszystkich, ktorzy maja cos do powiedzenia


To ja już nie proszę. Mam

portret użytkownika Jasmine
6

To ja już nie proszę. Mam nadzieję, że będą jeszcze kolejne ostatnie razy. Nic na to nie poradzę, że od zawsze lubię Cię czytać.
Serdeczności nieustające.:)


Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Musimy się mocno objąć żeby polecieć.


Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.
Mark Twain


Wiem, wiem. Tez mi wstyd z tymi

"ostatnimi razami", ale juz niestety tak mialem z kobietami, ze zawsze na wszelki wypadek mowilem, ze to ostatni raz, az w ...w koncu to byl ostatni raz.
Jeszcze dwie uwagi merytoryczne:
- bezwzglednie jednorazowy jest tylko pierwszy raz i zawsze niezapomniany


- gdy poznasz ta wlasciwa druga polowe pojecie ostatni raz przestaje istniec


Pozdrawiam


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.