warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Autobiografia, na mnie już czas, zaczynam się, teraz już bez błędów

Koniec z tym, obiecuję, teraz już tylko będę zaczynał i nigdy z tym nie skończę. Ile ulgi w uczciwie złożonej obietnicy. Na szczęście i zdrowie nie muszę zaczynać od początku, po pierwsze, przerobiłem, po drugie, łatwizna. Aż nie wstyd nabierać powietrzem usta, ulga wydechu i brak skrępowania, a cykl ów jakiś czas jeszcze potrwa. Nie trwonię powietrza, to sobie jeszcze raz nabiorę i zaś wypuszczę, z hukiem godnym celebracji. Podać do stołu, zacząć od nóg; skończyć na blacie, jego tego blać! Znowu panuję nad zakresem, a sięga mi po wysięk. Tryska ropą, będę bogaty. A nie mówiłem? I zaraz zaniemówiłem, teraz to koniec, już tak nigdy nie będzie, czas minął. Rozważyłbym przyspieszenie, ale nie wypada na nowo złożonym początku przypominać szczeniaczka. Dojrzałość to cecha rozważnego startu i pewna gwarancja mety, bez pretensji do, nawet nie wiem do czego, w takim razie chyba do niczego. Ale nie ja. Ja do czegoś kiedyś coś tam i wcale nie nigdzie, tylko tutaj, gdzie stoję i roztaczam. Powtarzam, ROZTACZAM, nie staczam, jak by kto chciał posłużyć uszczypliwością. Bóg zapłać, ale dziękuję, nie chcę i oddaję do ręki. Do rąk własnych. Na razie.


Fajowo, że tak szybko zaczynam. Jeszcze nie wygasłem, a już start, i to nie żart, no nie tym razem i nie razem, tylko ja sam osobiście i we własnej osobie. Na razie. Potem się zobaczy kto się uczciwie napatoczy. Powtarzam, uczciwie. W moim słowniku ''uczciwie'' to czasownik odmieniany w pierwszej osobie w czasie przeszłym, przyszłym, a najbardziej teraźniejszym, jakim i sam ja jestem, mimo usposobienia konserwatywnego z nastawieniem na domyślny rozwój. Takim sobie inny jak mało ci kto tam. Skąd jestem? A kto pyta? Sprawiedliwie, odpowiadam na pytanie pytaniem i nie liczę na odpowiedź, kwestia wychowania w zachowawczym podejściu do oczekiwań. Wtedy nie ma rozczarowań, są zdumienia, że tak również można. Stworzyłem sobie odpowiedni widnokrąg i w jego promieniu średnica mi nie grozi. Bezpieczeństwo trzymania na odległość. A i trójkącik da się wpisać, i na kwadrat miejsca styknie. Luzik, to jest ta słynna łączność ze starym ja, pełny spokój kontroli nad opanowaniem siebie i świata, w jednej chwili na pss...tryczek palca.


Na tyle na ile, wystarczy. Głodny nie chodzę, i wcale nie dlatego, że leżę.Ja ZOSTAŁEM leżeć, to był świadomy wybór, nikt mnie nie wniósł, nikt mnie nie wywiózł. Sam sobie sterem i zakładnikiem. Mam wolne ręce i nogi, czego o pionowych powiedzieć nie można. I calutki czas czuję plecy, swoje plecy, bez żadnego kumoterstwa czy wsparcia kolesi; nie mam. Stosunkom międzyludzkim i nie tylko naprzyglądałem się w internecie do słabej woli i już dawno temu mi zbrzydło, ileż można męczyć. Teraz przede mną przygody czas, co tam - na mnie już czas, tylko czekać aż przyjdzie. Lepszy czas niż złe czasy, podobnie lepiej niż gorzej, kto by się zastanawiał, wybór jest prosty, może troszkę pod stromą górę, ale za to jak i jaką! Góra doły wzywa, dół się szykuje, ale nie na mnie, dla góry SZYKUJĘ.


Pierwszeństwo mają myśli, za myślami nić się wije, jeśli wić przeżyje, czyn się stanie i obróci w jakąś stronę, aż rozkręci na całego, wtedy tylko nie zatrzymać oby w miejscu, w którym stanąłby jak wryty obrócony przeciw nam, a będzie dobrze, dobrze będzie w kółko. Nie zrób tylko dobrze z kółka bączka, bączek w głowie jak w żołądku kręci i wywraca nim nęcony w krzywy odpoczynek. Szukaj się prosto, a jak nie potrafisz, to chodź i zapisz, coś niestety pozostanie.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (4 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Rozważania zakapiora.

6

Pozycja rozkroczno kuczna, szczególnie przydatna do nie nonszalanckiego używania papieru toaletowego, sprzyja także rozważaniu NIKT czy WSZYSCY.
Jeżeli powiesz, a zdajesz sobie sprawę, że wcale nie musisz, ale jeżeli, że NIKT nie przeżyje to będziesz sobie zadawać pytanie czy jest to możliwe i o ile nie będziesz miał wątpliwości mając na myśli mnie lub siebie, to w miarę jak będziesz wymieniał Nicki tu zgromadzonych, wcześniejsza pewność już taka pewnością nie będzie. Zwątpisz nie jako wiecznie żywy tylko jako wiecznie wizytujący i to bez względy na wybrana czy z wolnej woli przyjęta pozycje horyzontalna z półobrotem raz w lewo, raz w prawo.
Ale wystarczy, że zamiast NIKT użyjesz sformułowania WSZYSCY nie przeżyją i już w tym momencie Twoja skupiona nieuwaga nie zawraca Ci dupy kto przeżyje a kto nie, bo wiadomo, że WSZYSCY nie przeżyjemy.
I w tym momencie już nie musisz zużywać nadwątlonych rozważaniami sił ,tylko je oszczędzasz by się godnie i w pełni sił rozstać i podążać.
A teraz Ty się patefonie zastanawiaj czy wiedziałem co chciałem napisać a jeżeli wiedziałem to dlaczego tego nie napisałem.


W teologiczne dyskusje z lepszymi nie dam się wciągnąć, mogę

tylko wyrazić pogląd, zresztą na bazie toczącej się na Portalu dyskusji, że jesteś niezłym dowodem na istnienie Boga, i to w najlepszym wydaniu. Co więcej, że Chrystus również wiatrem słów nie rzucił i Twoim śladem zmartwychwstanie, ku radości serc oraz głów Twoich i Jego wyznawców; wcale i nieprawda, że oba zbiory muszą być koniecznie natychmiast rozbieżne.


Niech żyje!


Się zamyśliłam tak

portret użytkownika Jasmine
6

Się zamyśliłam tak doszczętnie, że nawet szczątka nie zostało. Co ja bym na to? Smutno mi, bo... Ważne bo. Dla kogo ważne? Nie dla nikogo. Dla mnie ważne, bo jestem Ktoś. Skoro domyślam się co a nie mam pojęcia jak, to dopiszę się do Markiza. Może się nie zgadzać. Ważne, że zgadzam się ja. To mi wystarcza. Mniej niż więcej powiedział co bym chciała gdybym umiała.
Wspaniałych początków nam wszystkim życzę. A potem? Kogo obchodzi potem. Zanim nadejdzie jutro nas to już też może zupełnie nie obchodzić.


Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Musimy się mocno objąć żeby polecieć.


Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.
Mark Twain


To ja jeszcze pozdrowię

portret użytkownika Jasmine

To ja jeszcze pozdrowię Chlora. Bo tak. Pozdrawiam serdecznie bardzo.:)


Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Musimy się mocno objąć żeby polecieć.


Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.
Mark Twain


aa, to ja też

Tako i ja Ciebie pozdrawiam.
Miód na serce można lać litrami bez żadnej szkody dla zdrowia.


Chlor


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.