warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Barack i burak. A nawet dwa - burak Nowak i burak Napieralski.


Burak numer jeden - miłośnik technicznych nowinek, co widać na załączonej fotografii, w trakcie wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamy, wyjął telefon komórkowy technicznie zaawansowany, bo wyposażony w aparat fotograficzny, i wykonał zdjęcie. Zrobił fotkę prezydentom, podpisał ,,już w pałacu" i zamieścił na Facebooku.
Buraka numer dwa tak opisuje ,,prosty człowiek" Władysław Frasyniuk:


Napieralski w pewnym momencie wyjął aparat telefoniczny i robił zdjęcia. (...) Ja jestem prosty człowiek i robotnik, ale to dramat, po prostu burak - powiedział na antenie Polsat News.


Inna jeszcze buraczana cecha zwróciła uwagę ,,prostego robotnika" Frasyniuka. Mianowicie pan już nie towarzysz Napieralski, wielki miłośnik internetu, zwrócił się do Baracka Obamy, żeby ten, w jego czyli Napieralskiego imieniu ,,powiedział premierowi Tuskowi o stypendiach".
Zdumiony tym Frasyniuk przypomina, jako znakomity działacz Unii Wolności, że nawet kiedy rządzili, jak to nazywa ,,czerwoni", a w Polsce gościła Margaret Thatcher, nikomu nawet do głowy nie przyszło ,,żalić" się Żelaznej Damie.
Tak się składa, że sklasyfikowany na pozycji numer dwa - burak Napieralski, dostał dzisiaj szansę, od Moniki Olejnik, odrzucenia zarzutów o zwykłe buractwo i zupełny brak wyczucia.
Burak przewodniczący Napieralski najpierw zareklamował się jako ,,internauta aktywny na wielu forach", żeby następnie zająć się najważniejszym problemem Polski - Jarosławem Kaczyńskim.
Szkoda, że nie powtórzył archiwalnego tekstu o kartoflu, byłoby zabawnie. Bo zamiast tego, dał się wpuścić w maliny. W maliny i Szymany. W maliny użytecznych idiotów na ulicy Czerskiej.
Zamiast odpowiedzieć na pytanie dociekliwej redaktor Olejnik, czy prawdą jest, że prokurator Mierzyński zamierzał postawić przed sądem Kwaśniewskiego, Millera i Janika, przewodniczący burak kluczył między zagonami : Kaczyński to jest polityk jednego tematu.No, może dwóch.
I właśnie w świetle powyższego, zupełnie niezwykłą jawi się opinia, przywołanego tutaj Władysława Frasyniuka , nie tylko prostego człowieka i robotnika, ale przede wszystkim śmiertelnego wroga Jarosława Kaczyńskiego:


To jest coś, czego nikt nie skomentował. Tam głos zabierali różni politycy, wszyscy przywódcy partii opozycyjnych i muszę powiedzieć, że spośród tych partii głos Kaczyńskiego był najbardziej dojrzałym, zaskakującym dla wszystkich wystąpieniem, nawet dla prezydenta Obamy, który sam się do niego odniósł - przyznał.


I niech te słowa wystarczą za cały komentarz.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (4 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

fajne fotki

Niby to normalne, w końcu w zoo robi się zdjęcia naczelnym.


Chlor


Dzisiaj u Rymanowskiego konfrontacja

portret użytkownika ojciec_milicjant

Frasyniuka z adwokatem buraka - Wenderlichem. W roli szydercy - Czesław Bielecki.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.