warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Beata - znikasz na trzy lata???

Po 2,5-letnim procesie na karę trzech lat więzienia skazał warszawski sąd okręgowy oskarżoną m.in. o korupcję byłą posłankę PO Beatę Sawicką. Byłego burmistrza Helu Mirosława Wądołowskiego za przyjęcie łapówki sąd skazał na dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na pięć lat. - Wymierzając kary, sąd wziął pod uwagę stopień winy oskarżonych i stopień szkodliwości ich czynów - mówił sędzia Hubert Gąsior.6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (1 vote)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Biedna Beatka !!!

Biedna Beatka !!!


Czy aby na pewno b i e d n a?

portret użytkownika ojciec_milicjant

Albowiem widzieliśmy tylko JEDNĄ nieudaną ,,akcję" - z agentem Tomkiem. A ile zgarnęła, zanim się Tomek napotoczył ?


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


bezlitosne prawo do kradzieży

To dziwne, bo w związku z ostatnio mocno postulowaną zasadą polityk może kraść bezkarnie o ile owe czyny wiążą się z pełnionym stanowiskiem państwowym lub politycznym.
Jednak kaktus mi wyrośnie jeśli Beata S. spędzi w kiciu choćby jeden dzień.


Chlor


Pisałem o tym zjawisku w tekscie o klawiszach - mordercach

portret użytkownika ojciec_milicjant

o skazanych PRAWOMOCNYMI WYROKAMI przestępcach, którzy wiodą spokojne życie na wolności i spokojnie podróżują po świecie. Kiedyś, dawno temu, zadał takie pytanie Kabanosowi Durczokowi - Jarosław Kaczyński: jaki procent skazanych prawomocnie na karę więzienia, w więzieniu kończy? Wyłączono kamerę.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


No właśnie,ale czy tylko o to chodzi?

Kiedyś(za dawnych młodzieńczych czasów)istniał zespół o nazwie Patologia Ciąży.Dziś,i nie tylko dziś obserwuje się Patologię Polityczno - Sądowniczą.Dwa z lczynych objawów owej patologii przyszły mi na myśl po przeczytaniu Twego postu.Pierwszy z nich to zjawisko określane przeze mnie może nie ładnym acz zasadnym mianem Pizdokracjii.Powstało ono na skutek uchwalania praw i kar w stosunku do kobiet przez umysłowych impotentów politycznych tkwiących swojej wiedzy o kobiecości gdzieś około XVIII wieku.Drugim,acz zapewne wywodzącym się z pierwszego jest niewspółmierność kar i to zarówno w stosunku do rzeczonego przypadku B jak i innych przypadków skazanych przez prawo polskie kobiet.Przykład?15 lat za morderstwo dla kobiety - wyrok za ten sam czyn ożekany najczęściej dla męższczyzn - 25.
I tu koment do niskich wyroków skazanych wynikających chyba z przekonania iż wstrząsną one winnymi tak że poniechają oni podobnych procederów na przyszłość.Czy owe wyroki byłyby takie same gdyby zamiast pani B w łapę wziął bogaty biznesmen?A przecież ani Pani B ani skazany prócz niej Pan nie należą do biednych.Więc co?może skazana na luksusowe więzienie w lightowych warunkach pani B to niedaj Boże feministka bądź przyszła(niedoszła)Matka Polka tak jak wiele kobiet z lajtowymi wyrokami?
Jakby nie patrzeć wyroki na umoczonych polityków są śmieszne,duża kasa zawsze pomaga się wyłgać,a wykonanie samych wyroków to częstokroć kpina.
Patrzący z chmury na Polskę Orwell smutno kręci głową:I po cholere niapisałem im ten Folwark Zwierzęcy...


Rzecz nie tylko POlityków dotyczy

portret użytkownika ojciec_milicjant

najwyższego szczebla, ale powiatowych i miejsko-gminnych. Nawet bardziej. WIęc kiedy taka ,,persona" wchodzi do sądu, to tam sami towarzysze ,,walki i pracy" albo, w ostateczności, koledzy. Więc jakby to powiedzieć - wszyscy oni po jednych pieniądzach.
Ale to jest dopiero pierwszy krąg piekieł. Bo sa figury trzymające ,,za mordę" cały powiat lub region, więc jakby z mocy prawa(kaduka) nietykalne. Osobną zaś grupę stanowią we wspólczesnej Polsce (tym kraju) - POlityczne kreatury centralnego szczebla oraz celebryci (jak nasza medalistka zabiła brata - 180 na prostej na trzeciego).
Więc przykład Sawickiej ,,zahacza" o dwie-trzy wspomniane wyżej grupy. Tym większy szacun dla sędziego. A tutaj godni następcy Zbycha i Mira, budują nową Polskę dla Ryśka z Zieleńca:
http://www.rp.pl/artykul/69745,877349-Po...


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.