warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Cały kantor śmierdzi czosnkiem, czyli prawdziwi Żydzi na urlopie

Los bywa złośliwy, ale dzięki temu w literaturze i kinie pojawiają się najlepsze scenariusze. Nosił wilk razy kilka i w końcu stanęła kobyłka u płotu. Ile razy grzebałem w życiorysach rozmaitych zacnych ludzi, to mi sumienie nigdy nie zapomni, aż wreszcie dogrzebałem się swego. Babka matki mojej matki nazywała się Chaja Kac, z czego w prostej linii wyrasta halacha. Według prawa jestem Żydem, na moją zgubę genetycznym, ortodoksyjnym, prawdziwym Żydem, zrodzonym z prababki, babki i siłą halacha, z matki Żydówki. W niecnym procederze, który uprawiałem z dziką pasją, zawsze zapewniałem, że to nieważne kim jesteś, ważne jaki jesteś. Przyszedł czas, że muszę się zmierzyć z własnym jestestwem i mniemaniem na temat. Już w pierwszym zdaniu chciałbym zaznaczyć, że My Żydzi, mamy poważny problem za akceptacją wszystkiego co nie żydowskie i jesteśmy z tego dumni. Prawdziwy, statystyczny Żyd dzieli ludzi na Żydów i nie-żydów, co prawo żydowskie definiuje słowem goj. Żyd jest głęboko wierzący i patriotyczny, jest jedynym na ziemi wyznawcą religii narodowej. Żyd wierzy w jedynego żydowskiego proroka, który naćpany winem i ziołem, jako prawdziwy Żyd pomodlił się, żeby Egipcjanom krowy zdechły, a zawłaszczony, przez prawdziwych Żydów, bóg zesłał krwawe deszcze i lata suszy na zmianę. Tenże prorok według Nas, prawdziwych Żydów, przeszedł przez morze, które się przed nim rozstąpiło i dalej poprowadził rodaków przez pustynię. Czterdzieści lat Żydzi błądzili po piachu i w tym czasie zamienili pomnik złotego byka na betonowe tablice spisane specjalnie dla Żydów, przez specjalnego żydowskiego boga. Żydowski bóg, według wierzeń statystycznego Żyda, spośród wszystkich narodów wybrał naród żydowski i tym wybranym narodem bóg zawierał przymierza.


Na pamiątkę przymierza Żyda Abrahama z żydowskim bogiem, każdy Żyd gdy się tylko narodzi jest poddawany obrzędowi obrzezania, tym samym staje się prawdziwym Żydem, o czym nie decyduje on sam, ale decydują żydowscy kapłani wraz z rodzicami. Według wierzeń kultywowanych przez statystycznego Żyda, bóg zażądał od Abrahama napletków żydowskich, a Żydzi pokornie wypełniają kaprysy boga. Cały akt lojalności odbywa się w warunkach urągających współczesnej medycynie. Zabieg chirurgiczny jest wykonywany przez żydowskich duchownych nie posiadających dyplomów medycznych, w obowiązkowym obrzędzie nie mogą brać udziału kobiety. W wierzeniach Żydów istnieje wyraźny podział i segregacja płci, kobiety nie mogą zostać rabinami, nie mogą przebywać w tej samej części żydowskiej świątyni, nie mogą tańczyć z mężczyznami i nie wolno kobiet dotykać w czasie menstruacji. Jako prawdziwy Żyd z odzysku największe problemy miałem z kuchnią i cywilizacją. Okazuje się, że Żydzi nie mogą w jednym garnku ugotować mleka i wołowiny. Żydowska dieta zezwala spożywać mięso tylko tych zwierząt, które mają rozszczepione kopyto i zostały zabite w wyniku rytualnego uboju, polegającego na poderżnięciu gardła i upuszczeniu krwi. W czasie świąt zabrania się przeciętnym Żydom spożywania chamec, a nawet posiadania w domu choćby jednego okruszka chamecu. Przez chamec przeciętny Żyd rozumie zakwas, używany do pieczenia chleba lub gotowania żurku. Gdyby statystyczny Żyd w czasie paschy zjadł żurek okraszony boczkiem zwierzęcia nierozszczepno-kopytnego i zabitego obuchem, bóg by się śmiertelnie na statystycznego Żyda obraził.


Halacha zakazuje statystycznym Żydom związków homoseksualnych i ściśle wyznacza jak zachować żydowskość w genach. Dopuszczalne są małżeństwa mieszane, ale tylko Żydówki z gojem, bo religia Żydów głosi, że to matka jest nosicielką żydowskości. Przeciętni Żydzi nie uznają lub gardzą małżeństwami, które przerywają ciągłość genetyczną, takimi są związki Żyda i goja płci żeńskiej. Prawdziwym wyzwaniem dla prawdziwych Żydów jest szabas, cotygodniowe święto, oczywiście będące wynikiem przymierza Żydów z bogiem. Święto zaczyna się w piątek po zachodzie słońca i od tego momentu Żyd nie może pracować. Nie może zapalić w piecu, dlatego prawdziwi Żydzi wymyślili czulent, potrawę z mięsa zwierząt o rozczepionych racicach i poderżniętym gardle oraz fasoli. Całość z przyprawami wkłada się do koszernego naczynia i potem do rozpalonego pieca, a wyjmuje z pieca wygaszonego. W sobotę prawdziwy Żyd obraża się na cywilizację, by zadośćuczynić bogu. Nie może Żyd włączyć światła, nie może użyć depilatora, pilota, ani nawet wysłać sms-a, ponieważ bóg w sobotę zabrania Żydom używania elektryczności. Specjalnie dla prawdziwych Żydów stworzono koszerne Nokie, telefony po kilku sygnałach same włączają rozmowę i w ten sposób Żydzi nieco naciągają przymierze z Bogiem.


Niezwykle ciekawa jest organizacja struktury społeczności żydowskiej z politycznymi aspektami, edukacją i biznesem wcale nie w tle, ale na pierwszym planie. Przed Knesetem stoi wielki betonowych świecznik, religijny symbol prawdziwych Żydów. Do Knesetu, zgodnie z zapisami konstytucji, nie mogą się dostać partie, które kwestionują żydowskość Izraela. Szkoły nie działają w szabas, a w ortodoksyjnych placówkach oświatowych obowiązuje modlitwa i rytualne stroje. Głośna była sprawa młodej Żydówki, którą prawdziwi Żydzi nazwali kurwą, tylko z tego powodu, że nie miał na sobie tichel, części religijnego stroju, chusty oddzielającej Żydów od reszty świata. Nieco gorzej skończył żydowski liberalny przedsiębiorca, który wbrew zabobonom otworzył w sobotę parking strzeżony. Prawdziwi Żydzi obrzucali nowoczesnego Żyda wyzwiskami i kamieniami, przy biernej postawie policji.


Prawdziwym Żydem jestem od kilku dniu, ale jest to wysiłek tak olbrzymi, że postanowiłem wybrać się na urlop, z całą rodziną. Wykupiłem wycieczkę z sobotnim terminem wyjazdu, bogu dzięki jedziemy autobusem, nie elektrycznym pociągiem. W piątek nastawiam czulent, chociaż wyjeżdżamy o świecie i już nie zdążymy spożyć, to niech śmierdzi czosnkiem w całym kantorze, boję się, że goje włamią się pod moją nieobecność i ukradną cały zapas Cymesa. W ostatniej chwili udało mi się zmienić miejsca w autobusie, żona dostała dziś okres, siedząc obok mnie, niechcący mogłaby się otrzeć i zerwać przymierze z bogiem. Dziecko dostało w ucho, gówniara zażyczyła sobie na drogę grahamkę z polędwicą i nie chciała oddać smartfona. Psu rytualnie poderżnąłem gardło, nie chce by się jakiś goj znęcał nad nim w schronisku i pasł w szabas zakwasem pszennym. Proszę do mnie nie dzwonić, osiągnięcie w polskim ciemnogrodzie koszernej komórki graniczy z cudem, bezbożny telefon musiałem wyłączyć.


Tekst ukaże się w Gazecie Wyborczej, w dziale „Podróże”.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (7 głosy/głosów)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

My Narkopolacy

6

wprost nie możemy się już doczekac na ten text w w/w periodyku!!!


"Proszę do mnie nie dzwonić,

portret użytkownika grazss
6

"Proszę do mnie nie dzwonić, osiągnięcie w polskim ciemnogrodzie koszernej komórki graniczy z cudem, bezbożny telefon musiałem wyłączyć.
Tekst ukaże się w Gazecie Wyborczej, w dziale „Podróże”."
---
Już to sobie wyobrażam (ten tekst w gazecie, rzecz jasna...)


Poza tym:
Skoro odkryłeś u siebie żydowskie korzenie, to pora najwyższa zacząć się uczyć języka jidysz...


grazss


Pozostaje

6

dla prawdziwej żydowskości oczywiście kwestia napletka. Czy ten - ów napletek również w onej gazecie zostanie zamieszczony, jako dowód, żeś Prawdziwym jest Żydem?


Copyright © 2011 Wiktor Smol


dodatek bezpłatny

Będzie dołączony do każdego egzemplarza.


Chlor


W takim układzie trzeba

portret użytkownika zaczarowany_olowek

W takim układzie trzeba będzie go sklonować, ten napletek ma się rozumieć :)


Dobre

A to niby Chrześcijanie to ciemnogród;)
W sumie jak tak spojrzeć to Islam i Judaizm niewiele się różnią:)


Na wszelki wypadek nie będę

portret użytkownika Marek

Na wszelki wypadek nie będę grzebał we własnych korzeniach czy innym drzewie genealogicznym. Za bardzo jestem przywiązany do napletka i to nie tylko emocjonalnie.
Chociaż jakby miało się okazać że jestem spokrewniony z Rockefelerami... ale z drugiej strony może niejaki Szechter - Michnik jest moim stryjem, wujkiem czy innym pociotkiem, lepiej tego nie wiedzieć


Musisz zacząć uczyć się nie jidisz,

ale hebrajskiego, bo to jest prawdziwy żydowski język, jaki prawdziwy żydowski Żyd winien znać


Prawdziwy, statystyczny Żyd dzieli ludzi na Żydów i nie-żydów

Statystyczny goj dzieli żydów na żydów i żydo-podobne podróby, bastardów.
Dla goja prawdziwy żyd to ten który posługuje się językiem hebrajskim
a reszta to żydo-podobne podróby, bastardy posługujące się jidysz (zlepek wszystkiego co ślina na język przyniesie) i wyznające jedynego boga Dolara.
Niszczące ekonomicznie kraje w których mieszkają i opluwające ich rdzennych mieszkańców.
Chociaż pracowałem kiedyś z Żydówką była przewspaniałą kobietą i koleżanką, wszyscy w pracy bardzo ją lubili.
pl.wikipedia.org/wiki/Sefardyjczycy - asymilujący się z tubylcami, udane "współżycie"
z nimi.
pl.wikipedia.org/wiki/Aszkenazyjczycy
pl.wikipedia.org/wiki/Chazarowie
potomkowie dzikich plemion którzy "trudnili się głównie pasterstwem i handlem, a bogacili na łupieskich wyprawach" co pozostało im we krwi.


Żydzi osiedlali się w Polsce od średniowiecza. Szczególne przywileje nadał im zwłaszcza Kazimierz III Wielki.... Polska nazywana była Paradisus Judeorum, rajem dla Żydów za co dzisiaj opluwają nas i "obdzierają ze skóry"...


pl.wikipedia.org/wiki/Judaizm
Są "poryci"oraz rozparcelowani i dlatego może nienawidzą naszej wiary i przywiązania do państwa , jego symboli.
I to ustawia ich na pozycji rasistów i homofobów.oxygen49


Dobre, dobre, bo

6

Dobre, dobre, bo koszerne.
Ale prawdziwka nie przebijesz, chyba kołkiem.


Na żydowski napletek (rymem)

6

Oj nieletka, nieletka jest dola napletka.


g@llux


Szczęśliwej podróży

6

Szczęśliwej podróży i wypoczynku życzę Matko Tobie i całej Twojej Rodzinie!
Smutno tu będzie bez Ciebie.
A może by tak tropem "Ziemka na urlopie", Twoją książkę w kawałkach puścić...
Twoja wola, Twoja władza nad tym portalem.
Serdecznie Pozdrawiam.


marias


Szalom Mame Kurke ! ja tam

Szalom Mame Kurke !
ja tam już pogrzebałem w korzeniach swych - nieciekawie jest i to bardzo.
swoją drogą - nie miał racji nasz portalowy " żydożerca " - ONI się wszędzie pchają - najbardziej banki i media ( np .portale internetowe ) .
muszę Cię zmartwić - nie wolno podróżować w Szabas .
ale jakoś i z tego można wybrnąć ( był o tym mowa na ostatnim zebraniu Sanhedrynu ) .
wesołego urlopu - oderwiesz się trochę od tego obłędu to i zdrowie się poprawi i świat będzie WYDAWAŁ lepszy .
no i oczywiście - uważaj na skwarki w koszernej kiełbasie z grilla .
jako żyje Pan - wesołych wakacji- - szalom Mame !


jedynie słuszna Droga - Moskwa - Pietuszki .


O żesz kurwa, a to na jaką

O żesz kurwa, a to na jaką pamiątkę ten zakaz podróży w szabas?


Chwała sponsorom: opony i felgi


wiadomo to ? - może tak dla

wiadomo to ? - może tak dla zasady ?
podobno jest zakazów tyle ile dni w roku -a nakazów tyle ile kości ma człowiek .
albo odwrotnie .
Żydzi załatwiali sprawę podróży w sprytny sposób.
nie wolo było oddalać się od swojej własności na więcej niż 100m ( chyba ) .
muszę Cię zmartwić - nie tyczyło się to bagaży itp.
więc przodem biegł umyślny ( Grek - np ) z sandałem Żyda - i tak odcinek po odcinku - do celu .
ale to chyba dawne szaleństwa .
i np. Bar Micwa musiała odbywać się w domu będącym własnością Żyda - nie u Goja .
więc kupowali ( na niby ) dom na 1 dzień .
nawiasem mówiąc w Izraelu ortodoksów mało kto lubi - uważają ich za szaleńców - nie bez powodu .
na ten przykład - ortodoksi są zdania że Izrael jest tworem nielegalnym - to świętokradztwo .
i właściwie dążą do zagłady Izraela - prawdziwe państwo może powstać dopiero jak zjawi się Mesjasz .
tak że pogląd iż są szaleńcami nie jest taki bez sensu .
rozpisałem się niepotrzebnie .
dobranoc - niech Ci się jakaś Menorka przyśni - he he .


jedynie słuszna Droga - Moskwa - Pietuszki .


Tu masz wyjaśnienie w oryginale, przetłumacz sobie w google :)

portret użytkownika zaczarowany_olowek

אם איפוק מעבר הרגליים בין שבת ליום של הדברים הקדושים שלי לא להתפשר, שלהם, אם אתה קורא את השבת בשמחה, היום הקדוש יהוה - הנכבד, אם תכבד על ידי הימנעות הנסיעה, כדי לא להוציא לפועל את רצונו, ולא לדון ואז למצוא בענייניהם, הנאה שלך


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.