warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Chcecie, aby Polska poszła w ślady Rwandy? To dopiero byłaby masakra!

Chcecie aby Polska poszla w ślady Rwandy?To dopiero byłaby masakra!


Mijający tydzień zgotował miłośnikom sprawnych i mądrych rządów jedną z najsmutniejszych chwil w historii, gdy ogłoszono, że po raz pierwszy w dziejach ludzkości wybory parlamentarne wygrały kobiety.
Rwanda, mały i wcale dziki kraj afrykański, stała się pierwszym państwem, w którym w ławach poselskich zasiądzie więcej pań niż ich panów.


W Polsce i pozostałych stabilnych przyczółkach cywilizacji sytuacja na szczęście jest na razie opanowana, choć oczywiście daleka od doskonałości (JEDNA PIĄTA miejsc w polskim Sejmie i 8% w Senacie to rzeczownik rodzaju żenskiego - pomyłka), ale wszystko wskazuje na to, że najgorsze dopiero przed nami.


Głównym źródłem zagrożenia jest apatia i zajmowanie sie pierdołami, i to w czasie, kiedy podskórnie i podstępnie toczy sie cicha wojna na najstarszym z frontów, gdzie po jednej stronie zgromadzony jest kilkutysiącletni zagrożony wyginięciem prymat i wynikające z niego potężne doświadczenie, a po drugiej oszminkowana TANDETOM trywialność i usprawiedliwiona endokrynologicznymi zaburzeniami krzykliwa drobiazgowość i chwiejność.
To wszystko - a to nie wszystko - odbywa się w kraju, w którym nie dość, że żyje milion trzysta tysięcy więcej kobiet niż mężczyzn, to jeszcze statystycznie o około osiem lat dłużej!
Nie ma najdrożsi Panowie w mojej trosce żadnej przesady, jeśli Murzyni, ze wszytkimi ich atrybutami, dali sie wmanewrować w oddanie władzy pospolitości, to litości - my, biały człowiek, musimy szczególnie mieć się na baczności.
Na nasze szczęscie, a co gorsza dla zwolenników politycznej poprawności, drugie i trzecie miejsce tuż za Ruandą na liście państw o największym odsetku parlamentarzystów bez jaj zajmują kolejno dwa komunistyczne reżymy: Szwecja i Kuba, tworząc trudny do ogarnięcia, ale bardzo spójny w pomyłce tercet egzotyczny.


Jeśli na drodze postępu mamy podążać po śladach włóczni dzikiego z Afryki, czy iść za rozpustnymi skandynawskimi pornografami albo raulowskimi fidelami, to ja dziękuję, zatrzymajcie ten pociąg postępu - ja wysiadam i chcę pozostać sto lat za Murzynami.


Program uratowania kraju przed upadkiem jest prosty dla każdego myślącego, ale oczywiście znowu nie dla kobiet: w Polsce nigdy nie będzie dobrze, dopóki ostatnia kobieta nie zamieni Wysokiej Izby na izbę przyjęć na porodówce, rodząc wyłącznie samych przyszłych mężczyzn, najlepiej od razu po dwóch na miot; historii znane sa takie porody i jestem pewien, że jeszcze będą przez nią UZNANE.
Tylko wtedy i tylko wtedy będzie możliwe utrzymanie porządku rozpisanego słowem a odczytywanego na głos męskim głosem w miejscu cudownego echa.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (1 vote)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Moje trzy grosze.

Dobry wieczór, a w zasadzie co tak miło się zwracam. Oddaj nick'a, prowokatorze, prawowitemu właścicielowi. Odwracam się plecami.


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


Ruanda czy Rwanda?

Jak zwykle pięknie się bawisz słowem ale i treścią też potrafisz. Ukłony. Anonim krakowski.


Przewrotnie jak zwykle, prawdziwie niezwykle

Yo la, dziękuję.
Porządek musi być. Żadnych zmian, żadnych bab.
Kilku polityków z Sejmu żartowało sobie ostatnio niewinnie, że gdyby tych kobiet w Parlamencie było więcej, i gdyby okazało się, że więcej takich w stanie "błogowsławionym" jak Błochowiak znalazłoby się w tym jakże ważnym dla Społeczeństwa przybytku, to ubytki z powodów urlopów macierzyńskich mogłyby sparaliżować prace Izb(y).
Jacy politycy, taka praca, takie myślenie i takie wnioski.
Jest super, jest super, więc o co Ci chodzi?


Pzdr.


porody w Sejmie to tragedia dla parlamentaryzmu

zważywszy, że przy porodzie, rodzącej asystuje mąż, kochanek i ojciec dziecka. prosta arytmetyka jest na kozyść mężczyzn. Yola wprawdzie stwierdził, e kobiety do rządzenia się nie nadają, ale nie dodał, że mężczyzni jeszcze mniej. Wniosek - rządzić powinny akuszerki i połozne. Innego wyjścia nie widzę.


To zależy...

...od partii, np. w przypadku SO asystują mąż, kochanek, trzej ojcowie dziecka i weterynarz.


Biologiczny precedens jest także.

portret użytkownika cmss

W stadach jakiegoś gatunku małp rządzą samice i to nieżle.
Odnośnie akuszerek i położnych (wyemigrowały) to podobno wystarczy kucharka.


Zaczynam doceniać Giertycha Seniora!


Platonicznie...


Rzeczpospolita Lemurów...

portret użytkownika e-milka

Ciekawostka.
Także kiedyś słyszałam o tym małpim matriarchacie, ale nie pamiętałam, o który gatunek małp chodziło.


Poszperałam trochę w przepastnym internecie i okazało się, że także lemury katta tworzą około 100-osobnikowe klany, w których zawsze rządzi samica. "Królowa" znajduje pożywienie i rozdziela je. Sama zjada pierwsza, potem jedzą inne samice, a na końcu samce. To samice w czasie rui wybierają sobie partnera. Oprócz roli reproduktorów, zadania samców sprowadzają się jeszcze do oznakowania terenu.


A teraz REWELACJA!
Młode rodzą się raz w roku, z reguły są to BLIŹNIĘTA ...
;-)


Nie lękajcie się

portret użytkownika cmss

wszak wolność to uświadomiona konieczność czy jakoś tak.


Platonicznie...


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.