warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Co to jest hazard

Hazard, to głosować w wyborach, na zdawać by się mogło - głosicieli twoich marzeń, ambicji, oczekiwań, a dostać w zamian kiepskiego sortu akwizytorów poparcia, w wytartych płaszczach cynizmu.


Hazard, to również uczestniczyć w życiu medialnym. Przeżywać dramat zasypanych górników, śmierć pilotów odrzutowca, poznać losy chorej dziewczynki, czy w końcu zarazić się świńską grypą....przez telewizor.


Hazardem jest także, wczytywać się w to, co mają nam do napisania, te wszystkie gadające gdzie indziej głowy. Czy prawdę i uczciwość intelektualną się w sobie ma, czy nabywa za pieniądze?


Hazard wreszcie, to posiadać autorytety, powszechnie szanowanych twórców, ludzi w których opinie, chciałoby się wsłuchiwać, a którzy w chwili próby, stwierdzają, że obcowanie z 13-latką, to w sumie nic strasznego jest. Tylko dlatego, że zdarzyło się...koledze po fachu.


Nie śmieszyli Was nigdy ludzie, którzy spinają się, radykalizują w sądach, a nawet samobiczują, już po fakcie, gdy zostali rozpoznani jako drobni krętacze, którzy rozminęli się z hasłami, które sami głosili?


Czy nie odczuwaliście czegoś na kształt pogardy, w stosunku do tych, co się wzmażają moralnie, napinają etycznie i fukają estetycznie, gdy jakiś problem, akurat na nich nie spada?


Ruletka...


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (3 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!