warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Co z kibolem Gulczyńskim? Bo ten, który uderzył operatorkę TVN zatrzymany i zakuty w kajdany.


Właśnie odtrąbiono kolejny sukces w wojnie z ,,kibolami" - zidentyfikowano i zatrzymano bandytę, który na płycie bydgoskiego stadionu uderzył operatorkę kamery telewizji TVN.
Pytam więc, co z bandytą Gulczyńskim? Znanym z imienia i nazwiska. Korzystającym, podobnie jak przesławny ,,Staruch", z policyjnej opieki.
Może znajdzie się kilku wolnych ,,antyterrorystów", i pod wodzą jakiegoś nieustraszonego pogromcy bandytów, wpadną do mieszkania lub domu Piotra Gulczyńskiego - wysadzając po drodze drzwi. Może znajdzie się również, zupełnie przypadkowo, jakaś telewizyjna ekipa, która nam to wszystko, z detalami, pokaże?
Najlepiej całą melinę ,,Bolka" - w sposób, w jaki to czynią profesjonalni dziennikarze : bandyci w majtkach zakuci w kajdany leżą na podłodze, na stole zaś leżą poukładane w równe stosy - stuzłotowe banknoty. Operator robi najazd kamerą na cenne bibeloty, meble, obrazy i przejeżdża po ustawionych na podjeździe samochodach.
Koniec.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (2 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Post Scriptum

portret użytkownika ojciec_milicjant

Od dwóch dni wiadomo, przynajmniej dla TVN, że DOMNIEMANY sprawca napaści na operatorkę telewizji Daniel B. zostanie aresztowany na 3 miesiące i to, że grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5. Głównie dlatego,że nie przyznaje się do winy i nie wyznaje skruchy.
Zupełnie inaczej niż pan Gulczyński - na załączonym filmie.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Gulczyński ma plecy to mu wolno. W końcu "sprawiedliwość" jest

portret użytkownika Itzamna

w tym kraju towarem dla bogatych i/lub znanych. Myślisz,że ktokolwiek z ZOMO pałującego ludzi na rocznicy Smoleńska czy kazdego 10go pod pałacem prezydeckim beknie za nadużywanie władzy/siły? Takie życie."Jam nie z soli ani z roli..."


"Le maax ma'tu p'ilik u yich bejla'e', mix bik'in u p'ilik."


http://twitter.com/komorowskipl


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.