warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Czas nowego Jaruzelskiego nadchodzi

Oj, będzie się działo. Skoro Jaruzelski ma zasiadać i radzić w RBN na zaproszenie Komorowskiego to znaczy, że czas zatoczył koło. Czekam zatem na wpisanie do konstytucji ponownie przyjaźni z Rosją, a jak naród się zbuntuje to wprowadzić nowy stan wojenny. Media obecne są podobne. Kuźniara i Anitę Werner ubierze się w mundury. Kowalewski, Olbrychski i Gajos zagrają spektakl poparcia jak kiedyś Mikulski czy Kłosiński. Kora z Mannem i Materną zaśpiewają "Pust wsiegda budiet sołnce", a "Młodzi wykształceni z wielkich miast" zaczną strzelać do opozycyjnej ekstremy jak ci w KWK Wujek. Oczywiście większość kraju zamieni się w obozy internowania, gdzie będzie się torturować wrednych pisowców. Smutna wiadomość dla kontrowersyjnych jest taka, że zamilknie internet i zdziwiony MK nie będzie mógł się zachwycać nowym PRON z Kluzik-Rostkowską na czele. Ciekawe jest też jak będą wyglądały kartki na cukier i mięso drukowane wg. projektu Sławka Nowaka. Pułkownika Nowaka. Oj, będzie się działo...


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (1 vote)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Tylko generała brak...

"Intelektualiści" popierający Bronka jak kiedyś Jaruzela

Przesadzasz, Szestow

portret użytkownika solano

Na skrajnościach są tylko nieszczęścia, nie ma postępu.
Ulokuj się gdzieś bliżej środka :)


To po ile dziś powietrze?


Północny Seneka i strachy Baumana

Oj, Solano, Solano...ja w środku zawsze :) Jak jakiś zapomniany Seneka z kraju północnego :) A kraj głupieje, że hej, choć taki prof. Bauman, guru środowiska Wyborczej, przeczuwa, że Polacy mogą się za chwilę wkurwić i względny dobrobyt jego kolegów uzyskany po okrągłym stole może zostać utracony.


W związku z tym mam dwa przemyslenia

1. nie ma alternatywy, bo nie ma madrzejszych/lepszych itd
2.nie masz racji
wole 2 opcje, ale to za latwe...


Plan "beneficjentów Solidarności"

Kiedyś pisałem, że Tusk po raz kolejny się sprzedał gdy broniąc skóry swojej i hazardowych polityków zaczął wykonywać plan "beneficjentów Solidarności" poprzez swego doradcę Boniego. Zrezygnował z prezydentury, wykańczał Kaczyńskich na wszystkich frontach medialno politycznych w zamian za zamiecenie pod dywan afery hazardowej i stoczniowej. Gdyby Polska była państwem prawa, a nie oligarchii stojącej ponad prawem, to Tusk zostałby zmuszony do dymisji. Gdyby wybrano, kogoś bardziej szanującego ludzi i państwo nie doszłoby do Katastrofy Smoleńskiej i do politycznego mordu w Łodzi. To jednak było nie na rękę oligarchii, więc stało się jak się stało. Teraz po efektach prezydentury Komorowskiego widać jak bardzo Polacy po raz kolejny dali się nabrać prosowieckim politykom. Teraz Tusku będzie musiał bronić towarzystwa zjadającego nasze emerytury w OFE i pewnie wyrzuciłby Fedakową, gdyby nie dobry wynik wyborczy PSL, które będzie rządzić w samorządach z PO lub z PiS. Dla kraju alternatywą byłby rząd PiS/PSL, lecz zależności czołowych polityków tej partii są od dawna znane i gdyby tylko do głowy im taki pomysł przyszedł to "środowisko beneficjentów Solidarności" zaraz zacznie swoje sprowadzające na ziemię szantaże przy użyciu mediów i służb. Tylko duży kryzys i gniew Polaków jest w stanie zatrzymać ten przestępczy proceder rządowo-medialny, ale jak widać naród pykniczeje, a kryzysu się nie dostrzega w medialnej zasłonie, więc trochę to potrwa. Niektórzy czekają tak wiele lat na przebudzenie Polaków i pogonienie "beneficjentów Solidarności", że mogą zaczekać jeszcze parę lat. Kiedyś w końcu skończy się era kłamliwych polityków w typie Tuska czy Komorowskiego oraz ich sługusów medialnych w typie Wojewódzkiego, Kuźniara czy Miecugowa. Bądźmy dobrej myśli i róbmy swoje :)


Czyżby fałszowali wybory? 2mln głosów nieważnych!!!

Kolejna ciekawa sprawa...Nikt nie mówi poza nielicznymi o możliwych fałszerstwach wyborczych zależnej od rządowych służb PKW. Ponad dwa miliony głosów w wyborach było nieważnych! Wystarczy dopisać na karcie do głosowania krzyżyk i już szlag trafił taki głos...Proceder ten mógł już być uskuteczniany przy wyborze Komorowskiego, a teraz siłą rozpędu się rozwinął.


http://sirwinston.salon24.pl/
http://januszwojciechowski.salon24.pl/


Nie można wykluczyć żadnej możliwości.

portret użytkownika quackie

Chociaż ja osobiście obstawiałbym raczej ludzi, którzy przez oddanie głosu nieważnego chcieli dać do zrozumienia wszystkim kandydatom, że mimo gotowości pójścia na wybory nie widzą dla siebie nikogo godnego ich głosu. Była taka akcja na Facebooku chyba (?).


A głos mógł wyglądać np. tak:


 _________
Zarzucił staruszek sieć w morze. Odczekał, próbuje wyciągnąć.
Ciągnie ją i ciągnie i wyciągnąć nie może.
Aż w końcu odezwał się głos z nieba.
Powiedział "SIEĆ JEST OBECNIE NIEDOSTĘPNA".


Dowcipnisie zbierają 1%

Takich dowcipnych zwykle jest tyle co głosujących na Frydrycha, Palikota czy Korwina-Mikke czyli w okolicy 1%...a resztą się zajęli ci znudzeni nieprzewidywalnością wyborów.


Adolf Hitler o katastrofie smoleńskiej

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.