warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Czy już można żartować z L. Kaczyńskiego, aby nie dostać parasolem przez mój genialny;) łeb?

Cóż myślicie starzy znajomi z Onet i Kontro.net (gdzie oni są? (GC/Republika)), cóż takiego a_o zapoda po dłuuuuuższej przerwie?
Jak zwykle to samo, choć bez kolegi Gryzonia (świeć panie nad jego Duszą) to już nie ten sam Internet (prawda Yo la?).
Jak zwykle to samo, niezmiennie od czasu kiedy z M_K jako wolontariusze na Onet gnębiliśmy PiS i taborety (nad jednym można - jak komuś na tym zależy - powiedzieć: świeć panie nad jego duszą - choć chętnie zacytował bym żart sprzed paru lat ... jakoś to się zaczynało tak: siedzi Putin i L. Kaczyński przed panem bogiem i kaczka płacze..., eee mniejsza z tym).
Co to ja miałem powiedzieć? Aa ... zdaje się, że raczej chciałem coś stwierdzić - to będzie bardziej kontrowersyjne;)
Trzeba być idiotą, wsiochem, komuchem, cfelem, palantem a nawet skończonym imbecylem (tu jestem skłonny do kompromisu), aby w nadchodzących wyborach parlamentarnych głosować na PiS, czyli Jarosława K..
Jak tak dalej będzie pierdolił od rzeczy to albo zaopiekuje się nim sanitariusz Oddziału Zamkniętego (istnieje jeszcze taka kapela? - ktoś wie?), albo - nie będzie wyjścia - i 40 lat ciężkich robót niepartyjnych w kamieniołomach go czeka. Śmiertelne chwasty, trutnie lub szkodniki życia społecznego w Polsce trzeba wypierdolić bez zastanowienia i bez najmniejszej litości ...
Sorry, więcej nic nie napisze bo pies się prosi na dwór... ale powiem, że jeszcze chciałem na ważne tematy ekonomiczne coś napisać, a konkretnie o ostatnim kryzysie finansowym ... ale kogo to (...) obchodzi, krzyże trza nam strugać a nie kury macać. Bulba.
Ps
No, k..wa, patrzcie WYTRZYMAŁEM, że się pochwalę, ani razu „k.. wa” w komentarzu nie powiedziałem;)


3.015
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 3 (8 głosy/głosów)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Moim zdaniem

portret użytkownika Lukrecja

Zagłosowanie na PO jest niewychowawcze. Mówili, że są liberałami i managerami, a nie są. Mniejszym złem też, jak się okazało, nie są. Też chwasty niestety. Takiego, który sobie nad biurkiem makatkę z napisem „Gospodarka głupcze” powiesi, nie widać. Czyli wszystko jedno, a z PiSem może być ciekawie, jak się za rozliczanie wezmą. Chyba, że wojnę rozpętają.


Polecam POglos.

portret użytkownika Gucio
6

Podobnie bardzo wysoki poziom konwersacji i przestancie sie mazac.


Gucio


Wolno, Arczi, żartować z L. K.

6

Pod warunkiem, że wpierw uklękniesz.
Buźka, dysydencie:)


...Ginger Rogers w tańcu robiła dokładnie to samo, co Fred Astaire, tyle że tyłem i na wysokich obcasach. (A. Earhart)


nie, nie wolno, chyba że

nie, nie wolno, chyba że jesteś zdrajcą, zaprzańcem i zgnilizną moralną :)


Może być, być może...

"z PiSem może być ciekawie", a jak się dostanie raka, to może być interesująco...


To ja już wolę nudną nuuuudę!


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.