warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Dlaczego dwa lata łagru?

Zanim odpowiem na tytułowe pytanie, trochę wstępu. Zacznę od tego, czego nie widać na filmie z cerkwi Chrystusa Zbawiciela w Moskwie. Bez wątpienia nie widać tam Putina ani Cyryla ani kamer telewizyjnych, czyli o żadnej manifestacji antyrządowej nie ma mowy. A co widać? Po pierwsze, widać kobiety, w większosci starsze, które przyszły do tej świątyni pomodlić się i najpewniej na chwilę schronić się przed otaczającym świątynię rusko-azjatyckim syfem. Oczywiście widać też te naćpane kurwy, które wtargnęły do świątyni, aby uświadomić zgromadzonym tam ludziom, że ze strony produktów ewolucji - czyli mutantów szympansa – nie powinni liczyć na żaden, nawet elementarny, szacunek. Krótko mówiąc, widać występy azjatyckiej dziczy, takiej samej jak ta, na której oparł swój projekt polityczny Władimir Ilicz. Tak, takiej samej azjatyckiej dziczy, która w ramach rewolucji "proletariatu" wkraczała do klasztorów by gwałcić zakonnice.
Dlaczego więc dwa lata łagru? Najwidoczniej władcy Rosji słusznie uznali, że chcąc zbudować imperium muszą przedtem zbudować państwo. Zrozumieli też zapewne, że państwa nie zbudują nie cywilizując przedtem, a właściwie nie pacyfikując, występującej w nadmiernej ilości na zarządzanym terenie dziczy. I jeszcze ta oczywistość. Z nowotworem się nie negocjuje, nowotwór się wycina, bo inaczej zabije.
Bardzo proszę aby przed ewentualnym skomentowaniem tej notki odpowiedzić sobie na pytanie, czy chciłabyś/chciałbyś aby dzisiejszą Rosją rządziły te pusie, albo ich promotorzy?


0
Twoja ocena: Brak
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Witaj,

portret użytkownika solano

Nie odpowiada mi, że dzisiejszą Rosją rządzi Putin i robi to tak, jak robi, nie tylko w stosunku do Polski i Polaków. To na wstępie, odpowiedź na Twoje pytanie.


Z resztą Twojej analizy się zasadniczo zgadzam. Grube nici nie tyle wychodzą, co sterczą z tego przedsięwzięcia. Pussy, w slangu cipa (z przeproszeniem) to trzy dziewoje: dwie małolaty około 20 lat i jedna trzydziestka. Te młódki same by się nie porwały, a ta starsza to jest ciut za stara na tego rodzaju happeningi bez sponsora. Jak ja to wiem, to i Putin wie, że tak się nieskromnie wyrażę.


Ja się zgadzam z oskarżeniem "chuligaństwo"; "na tle nienawiści religijnej" zostawiam w spokoju, bo tak brzmią tego rodzaju oskarżenia w systemach prawnych, że jakaś nienawiść musi być w paragrafie. Chodzi o to, że przerwały kondukt pogrzebowy rock'n'rollem, napluły w talerz, zrobiły kupę w jadalni.


Cel osiągnięty - mission complete - w amerykańskich mediach wielki rumor był i nadal trwa, o braku wolności słowa w Rosji i artystów prześladowaniach.


Nasłuchałam się i napatrzyłam na zdjęcia, te jaskrawe przebrania z "występów", te szerokie uśmiechy do kamer przy okazji procesu i jeszcze innych okazjach, i... trzy cipy widzę: dwie zmanipulowane, jedną manipulującą... dla których to, co wyczyniły i to, co się wokół nich dzieje, to nie jest męczeństwo, tylko kariera.


Nie wiemy jednak, czy one będą w obozie pracy, czy w kurorcie.


To po ile dziś powietrze?


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.