warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Do Szanownego Jury.

Dzisiaj, o godzinie 00, minut 00 i sekund 01, wysłałem swój tekst na konkurs. Ogłoszenie mnie przez Jury najszybszym jego uczestnikiem, będzie dla spełnienia moich blogerskich aspiracji, nagrodą wystarczającą. Ponieważ niedawno podjąłem próbę wejścia w łaski członkini oceniającego gremium, proszę o nie wzięcie mojej pracy konkursowej pod uwagę. Niektórzy mogą mi bowiem zarzucić oszustwo, że poprzez swoje lizusostwo chciałem wyłudzić laptopa i to nie plastikowego ale najprawdziwszego z prawdziwych.


Przyznaję, że postąpiłem nieładnie - rozpatrując w kategoriach moralnych moje łaszenie się do uwielbianej przeze mnie Jurorki ( Ach! Och! Który by nie chciał mieć tej łatwości pisania?) – zatem pretensje co do mojego wejścia ślizgiem, są uzasadnione. Oczywiście, że znajdą się też tacy, którzy potraktują moją próbę wkupienia się w łaski jako żart. Na temat moralności i etyki nie chciałbym jednak się rozwlekać, bo to temat rzeka a nawet ocean do którego wpada. Jeden mnie potępi a drugi nie. Kwestia wyznawanych wartości i wychowania. I każdy ma prawo do swojej oceny. Poza tym nie jest moim pragnieniem rozpętywać tu ewentualne spory i mieszać oszustwo z zachowaniem czy to etycznym czy nieetycznym (kwestia smaku i wrażliwości).


Ponieważ próbę podlizania się MUB (Moja Ukochana Blogerka), mogą niektórzy uznać za zachowanie nieetyczne, niniejszym rezygnuję z jakiejkolwiek nagrody. Samo myślenie o nagrodzie można by przypisać zarozumiałości i arogancji z mojej strony. Kto tak uważa – ma rację. Kto tak nie uważa – też ją ma. Ażeby być w zgodzie z własnym sumieniem, rezygnuję z jakiejkolwiek nagrody. Po prostu znam Efemkę jak i Organizatora konkursu (internetowo) na tyle długo, że nie chcę Ich stawiać w niezręcznej sytuacji. Proszę zatem Szanowne Jury o nie wzięcie mnie pod uwagę podczas przyznawania nagród a tylko w końcowym komunikacie napisać (może być malutkimi literkami), że najszybszym zawodnikiem turnieju okazał się e_krakowski. To zaspokoi w zupełności moją próżność.


P.S. Albo nie. Odchodzę! Kurwa odchodzę!
To znaczy odchodzę od powyższego pomysłu. Najpierw poddam się ocenie kontrowersjan w ankiecie. Wzorując się na profesjonalnej firmie badania opinii publicznej (OBOP-2005), proszę o krótkie TAK lub NIE (bez uzasadniania), na pytanie:


Czy e_krakowski postępuje właściwie, rezygnując z jakiejkolwiek nagrody w konkursie?


Czekam na odpowiedzi – w piątek ogłoszę wyniki. Będą się liczyły głosy oddane do godz. 24.00 (mam nadzieję, że Matka Kurka okaże klasę i nie będzie się tu logował pod fałszywymi nickami). Oczywistym też jest, że odniosę się do wyników ankiety tylko wtedy, gdy mnie Kurka nie zbanuje, co mi już obiecywał. Za ten tekst daję sobie sześć gwiazdek, aby zneutralizować nieuczciwe noty i zacząć z ocenami z czystym kontem...


4.339998
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 4.3 (6 głosy/głosów)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Chętnie Ci średnią zrównoważę

1.02

Za post sciptum.
Temat już chyba wygasa, ale Ty dalej postanawiasz dokładać do pieca.
Twoja sprawa.
To mój pierwszy i ostatni komentarz w "wiadomej" sprawie.


Pozdrawiam


A dałeś już szóstkę palestrinie2005 za dwa dzisiejsze

teksty o laptopku i nie dokładanie do pieca jak i nie wygaszanie tematu? Napisałeś mu w komentarzu to samo co mnie? Też serdecznie pozdrawiam.


e_krakowski


Ciebie znam dłużej,

to i więcej od Ciebie oczekuję :)


To nie jest dobre wytłumaczenie. OBOP2005 napisał

dzisiaj o świniach równych i równiejszych. Dlatego życzyłbym sobie, żebyś mnie traktował jak świnię równą tej drugiej. Prawo i Sprawiedliwość musi być :)


e_krakowski


Przecież Ty jako Giermek MK

jesteś tą RÓWNIEJSZĄ....


Zazdrościsz mi ocen?

Czyżby zazdrość że mimo Twoich jedynek mój tekst o Folwarku jest lepiej oceniany niż Twoje wczorajsze taksty?


ja już skończyłem z tym tematem

Więcej wpisów o konkursie z laptopem nie planuję.
Krakowski musiałby się bardziej postarać aby mnie sprowokować....


Jury dziób w ciup

Nie pisałem tego w regulaminie, ale dla mnie to jest jasne. Szanowne Jury trzyma dziób w ciup i ma surowy zakaz wypowiadania się w jakichkolwiek kwestiach związanych z konkursem. Poprzednie posty Jury będą cięte, a od tej chwili ani słowa.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Dopisz do regulaminu.

portret użytkownika cmss

Inaczej nie jest ważne.


Platonicznie...


Może działać na zasadzie porozumienia dżentelmenów,

w tym towarzystwie jest to chyba do przeprowadzenia, a i Dorola z Ukaefem z czasem wybaczą komplement.


Dobry wieczór, Yo la

Pan Jan Rożek nie wyszedł najlepiej na takiej dżentelmeńskiej umowie, jeśli Pani wie, jaki film tu przywołuję.


Pozdrawiam machaniem śledziowego ucha.


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


Dobry wieczór, zapewne ma Pan rację, ale myślę, że obecność

Matki Kurki w żyri ucywilizowałaby nawet samą fM, jeśli się oczywiście co do Niej do tej pory nie pomyliłem, i mówi się tutaj o fM, bo co do Kury sprawa jest już dawno przesądzona.


Ucho na śledzie mam równie wyczulone, co nos, nim właśnie Pani macham, a jest czym, większe dziurki mam tylko w ..... ale to akurat mam głęboko w .....


Miłego, a jeśli wyjątkowo się nie da, to do następnego.


Pozdrowienia w babie lato - babia yo la, co mu wszystko lato w jej sień.


Dobry wieczór

Nie da rady dopisać. Tylko Onet, w swoim "konkursowym" regulaminie, dawał sobie prawo do zmian, aneksy i te sprawy, w trakcie trwania konkursu. Kurak takich głupstw nie robi.


Pozdrawiam


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


Nie wygląda to dobrze, kiedy

Nie wygląda to dobrze, kiedy się poprawia regulamin, ale ponieważ rzecz nie dotyczy konkursowiczów, a wręcz służy ich dobru zmiany naniesiono:


Głosowanie
 

Art. 8.
1. Jury konkursu Kontrowersje 2009 - tekst roku wybiera zwycięzców, tj zdobywcę I nagrody i dwóch wyróżnionych.
2. Skład Jury tworzą: Piotr Wielgucki (Matka Kurka) jako przewodniczący, oraz czterech członków wybranych spośród użytkowników kontrowersje.net: cmss, dorola, fM, quackie. Jurorzy z chwilą wyboru tracą prawo do udziału w konkursie.
3. Na czas trwania konkursu członkowie Jury mają surowy zakaz komentowania i oceniania konkursowych tekstów w systemie (gwiazdkowym) ocen dostępnym pod tekstem oraz zabierania głosu w jakichkolwiek kwestiach związanych z konkursem, pod karą wykluczenia. Decyzję o wykluczeniu członka Jury podejmuje przewodniczący Jury.
4. Jury ogłosi werdykt w dniu 6 grudnia 2009 roku, przyznając nagrodę główną i dwa wyróżnienia.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Pomyliłem się.

Jednak robi.


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


To jest niezwykle ważna

To jest niezwykle ważna rzecz, niestety umknęła nam wszystkim. Lepiej się przyznać do błędu i go poprawić, niż udawać, że luki nie ma - poważnej luki. ta zmiana nie ma żadnego znaczenia dla biorących udział w konkursie, służy jedynie ich dobru. Mam nadzieję, że nie będzie z tego powodu ożywionej debaty. Nie jestem fachowcem od regulaminów, miałem prawo się walnąć.


Chwała sponsorom: opony i felgi


No może,

ale przyznaj, że ożywione debaty, to najlepiej nam wychodzą, gdy chodzi o relacje Kurak-użytkownicy.
Dodaj, w takim razie, przestrogę dla uczestników konkursu, aby nie próbowali korumpować piękniejszych jurorów, przy pomocy wycieraczek, chociażby. I karać wykluczeniem z konkursu!


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


Nie chcę się wcinać, broń mnie Panie Boże, ale

portret użytkownika cmss

zakaz zabierania głosu w jakichkolwiek kwestiach związanych z konkursem,
To po co Jury istnieje? Jak może oceniać? Ma być nieme?


Sugestia: dodajemy słowo "publicznego".


PS I likwidujemy podkreślenie :)
PPS Co z komentarzami?


Platonicznie...


Doprecyzujmy

portret użytkownika cmss

Członkowie Jury mogą komentować w tekstach konkursowych czy nie?


Platonicznie...


Zerknij na czerwone i

Zerknij na czerwone i zamykamy temat. Wszyscy jurorzy zerknijcie.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Jaki przewodniczący? Kara?

...


też Cie kocham, E.Krakowski i miałam Ci to napisać nawet

wczoraj, tylko, że miało nie być komentarzy na wiadomo jaki temat. Ale można to obejść jeśli na tym poprzestanę nie rozwijając wątku o wiadomo czym.


Proszę bardzo możesz mnie wychwalać, kiedy napiszę jakiś tekst nie(wiadomo jaki). Np.


Pozdrawiam:)


Daj nam pretekst!

portret użytkownika tetryk56

Np. ciąg dalszy powieści ? proszę...


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.