warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Dziś wiem, że dotrzymaliśmy słowa. Dotyczy to nie tylko sprawy ciał...

„Dziś wiem, że dotrzymaliśmy słowa. Dotyczy to nie tylko sprawy ciał, które trafiły, jak państwo wiecie, jako ostatnie na nasze lotnisko w liczbie 21 bodajże w piątek, bo najmniejszy skrawek został przebadany. Gdy znaleziono najmniejszy szczątek na miejscu katastrofy, wtedy przekopywano z całą starannością ziemię na głębokości ponad 1 m i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny. Każdy znaleziony skrawek został przebadany genetycznie. Dlatego jest ta dzisiejsza informacja i to, co się dzieje na tej sali i szczera rozmowa z państwem. Szczególnie wam, bo wy prosiliście o tę informację, chcemy
przekazać, że z pełną starannością zabezpieczyliśmy wszystkie szczątki, które znaleźliśmy na miejscu wypadku.”


4.02
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 4 (2 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

bolszewicka załgana morda,

bolszewicka zalgana morda, bezczelna,...jak cala reszta bandy, wcielonej buty, chamstwa, obludy, braku kompetencji...


Nie to jest straszne, że ktoś się pomylił

portret użytkownika ojciec_milicjant

ale to, co tuskowe bydło wygaduje w obliczu tej bezprzykładnej kompromitacji. Jeden z pomysłów przedstawił Szejnfeld : powinniśmy WSZYSCY przeprosić rodzinę Anny Walentynowicz - powiedział patrząc na pisowców i eseldowców. Inne bydło z tej samej stajni, nie znajduje powodów dla nazwania Jej imieniem gdańskiej ulicy. Jest Havla i port lotniczy ,,Bolek".
Patrzy na to wszystko - spakowana na Wyspy - młodzież i już wie, że dla tego państwa nie warto nawet brudu zza paznokci oddać...


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Arcyciekawa rozmowa z Dereszem:

portret użytkownika ojciec_milicjant

Pamięta pan, ile rodzin, jak Pan, zdecydowało się zidentyfikować zwłoki swoich bliskich?


- Kilkadziesiąt, wszyscy razem przylecieliśmy do Moskwy samolotem. Spotkaliśmy się na lotnisku w Warszawie, gdzie panował totalny bałagan. Moim zdaniem, zawiniony przez ministra Jacka Cichockiego. Otóż kazano nam być na lotnisku 11 kwietnia o 5 rano, odlot miał być o 8 rano. Ale o 8 usłyszeliśmy, że polecimy o 10, a polecieliśmy o 14. Proszę sobie wyobrazić naszą sytuację: to było kilkanaście godzin po katastrofie, byliśmy nieszczęśliwi, zagubieni, po nieprzespanej nocy, a na tym lotnisku tkwiliśmy przez tyle godzin bez dostępu do informacji.


W Moskwie pojechaliście od razu do prosektorium?


- Nie. W hotelu czekała na nas minister Ewa Kopacz. Informowała, co nas czeka następnego dnia, czyli przesłuchanie w prokuraturze i identyfikacja zwłok. Muszę powiedzieć, że to było zorganizowane bardzo przyzwoicie.


Następnego dnia po przylocie byliśmy przez wiele godzin przesłuchiwani przez prokuraturę. To trwało tak długo, bo prokurator zażyczył sobie tłumacza. Prokuratorzy nie posługiwali się komputerami, tylko wszystko spisywali ręcznie. Procedura była więc taka, że prokurator zadawał pytanie po rosyjsku, tłumaczka tłumaczyła na polski, ja odpowiadałem po polsku, tłumaczka tłumaczyła na rosyjski, prokurator ręcznie to zapisywał.


Kiedy Pan identyfikował zwłoki żony?


- Dwa dni później, w prosektorium. Tam było totalne zamieszanie, czekaliśmy godzinami, nie wiedzieliśmy co nas czeka, kiedy zostaniemy wezwani. To był chaos.


Tam byli polscy lekarze?


- Nie wiem. Ja z nimi nie miałem do czynienia.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.