warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Dziwisz

nie dziw się.
Pan bęc, pre-zydent
"berek" tzn złapany na "klepka" przypina teraz -=live ordery,sorry Patriotów-przypina "ORDERY .." kawaleryjskie ,oficeryjskie i majorowe z Nałęczem wręcz


Wisławę byłwszy nieobroniła się majestatu ,choć jej akurat mendel Komorowskich nie zważy.
Ordery przyjęli:..........................................................
Każdy nominant podchodzi do Jego Mości Majestatu RP-poczem całuje dłoń pani Ani,jej proszę z niczym nie wiązać ,ani mieszać,
Zdrojewskiemu nie trza mlasnąć Nominantom,następny o dziwo jest w dwakroć ,nie w sposób ominąć mlaski w kwadrat Arc.bp.Dziwisz.Dziwisz się? Co na to Palikot powie?


Arcy świecka Rzeczpospolitej Polski Uroczystość Nobilitowania Nominałów tejże Rzeczypospolitej -może prawosławnych;ateistów;żydów czy islamskiej konwenencji ustawiono w chroneologii(katolików nie wspomnę) :Buzi Komorowskiemu-wdzięk Pani Ani-rąsia Zdrojewskiemu i ślina na Arcybiskupa.
Kupa
UPA
Pa
A
?
AH1N2
this is the kwestszyn


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (1 vote)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!