warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Ekshumować Generała

może nie nawet w celu ile miał tylko co miał -po żołniersku siwuchę,czy po prezydencku czerwone wino,a może banalne piwko z rana jak śmietana.


W umarłym ciele nie krąży krew,więc nie ma spalania,a komórki z alkoholem wolniej się rozkładają,wręcz konserwują.Patolog kryminalny bez trudu wyda biegłą opinię.


O ile znam procedury to ciała zmarłych za granicą przywozi się do kraju w hermetycznie lutowanych blaszanych pudłach.Może samo otwarcie pudła zionie prawdą obiektywną.


Gorzej jak został skremowany,raz grabarz zaoszczędził ciut opału,dwa palący się alkohol tworzy ciekawe związki chemiczne z prochami -spektograf gazowy od Dr.Hausa się przyda.


IPN-ie do dzieła ,taniej wyjdzie ekshumacja kolejnego Generała bo świeży jeszcze i pod ręką i wiadomo czego szukać:0,6% w organiźmie.


2.680002
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 2.7 (3 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Joszka jesteś brutalny i nie miałbyś

6

u mnie żadnych szans na europejskiego geja, ale tekst Ci wyszedł na prostą (i zdrowie).


Live is brutal!

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katast...


Dzięki zdrowia mam dość ,ale i Twe przyjmę w rozsądnych ilościach. :
http://wiadomosci.onet.pl/nauka/naukowcy...
Buzi w Nowym A.D. 2011.


Bardzo brutal, ten artykuł

Bardzo brutal, ten artykuł oczywiście potwierdza, że napisałeś stek idiotyzmów, to jest dowód na twoją głupotę, nie rację. Głośno przeczytaj uważnie co tam jest napisane, a już po cichu wyciągnij wnioski, chyba że chcesz z siebie dalej robić błazna. Treść tej "notki" świadczy o twojej totalnej głupocie, nie mówię o sferze politycznej, tylko chemicznej i biologicznej, jest dokładnie odwrotnie niż pierdolisz głodnymi kawałkami. Jedno wielkie gówno spłodziłeś i nawet nie jest zabawnie, jest debilnie, takie zwykłe pierdolenie głupiego Jasia, co się innym głupim Jasiom może podobać, bo głupich Jasiów nie sieją, nickami się rodzą.


Chwała sponsorom: opony i felgi


I masz kompletną rację

bez kompletnej dokumentacji techniczno-ruchowej,tzw "DTR"
Zaczęłem tu od Stańczyka i takim jestem w naturze,wywalałeś mnie nie raz ,a dwakroć przywracałeś.


Stańczyk przeżył czterech Królów ,nie chcę z nim konkurować,ale jak rzekał imć Zagłoba: trzeba siemienia lnianego jeść ,bo zawiera oleum.Tenże oleum jako lżejszy Kadarki ,to im więcej Kadarki wypijasz, tym szybciej w głowie oleum przybywa - tak utrefił Jana Kazimierza jako piątego.Tak kontynuuję w swawoli.


Nie mam nic wspólnego z Palikotem ,zniosę Filipa co się nie zna na do-w-cipie,lżej by mi z głupim Berkiem Bęc,wysiliłbyś swoje emocje to i Juzia Huzia,albo Jarka Kadarka.Mnie nie obrazisz poziomem Ojca Milicjanta czy Jóźwy.Chcasz zapraszam, jak mnie dotkniesz "do żywego" to trupim promilem tchnę wprost w nozdrza.
Błędem w Języku Polskim jest zdrobnianie Janusza w Jasia,winno być Janeczek lub Janko czy Jańcio.


Co do meritum rozwiąrz parę zadań Doroli ,nie na forum, ale tak jak np Wałęsa krzyżówki dla swojego samozadowolenia.


Napisałem nie "notkę" tylko to co dla mnie jest nie chemiczno-biologiczne ,tylko techniczno-grawitacyjnie-elektryczne.


TU 154A nie był meduzą, tylko zbiorem skomplikowanym zespołów metalowych mechanizmów którymi władał Człowiek co brzmi dumnie ,dał Człowiek dupy to mechanizmy trafią-co szkoda nie do Huty, tylko na piedestał w Arsenale.I doskonale! To będzie największy pomnik głupoty nieuków,żal mnie ściska w dołku ,że to mnie nie na nim nadzieją.


Jak nie lubię Warszawy-nie mieszkańców,tyko urbanistyki-to będzie dla mnie powód ,żeby zbaczać z azymutu N-S ,aby składać tam ukłony głupocie.


Nie wiem czy zauważyłeś ,że od 10 lat mamy XXI wiek ,{abstracht:pokazują kobitę w filmie Chaplina z początku XX wieku ,co gada przez komórkę-taka dama w kapeluszu, statystka,w tle za koniem idzie i chyba gada do dłoni }.


Jeżeli jeszcze coś jest dla mnie nie wytłumaczlne to tylko E=mc2;oraz gdzie jest koniec Wszechświata.Ale to zostawiam wierzącym w Nieomylnego.


Spłodzę nawet Gigantyczną srakę ,bo co można jeszcze z klawiatury?Z gówna ukręcę jednak bicz w -75stp C,ale ze sraką bym się babrał.


Nick jak zauważasz jest celujący,pewny jestem że to akurat rozumiesz.
Fajnie jest na tym borzym świcie.


Dzięki,dobrego w nowym A.D. 2011(a jeszcze będą Wybory....)


P.S. dla postronnych-ja napisałem :
Live is brutal!
Dzięki zdrowia mam dość ,ale i Twe przyjmę w rozsądnych ilościach. :
Buzi w Nowym A.D. 2011.


bende mnij siem wtenżał bo to siem warci.


Przeczytałam - i wiesz, co?

portret użytkownika solano

Myślę, że jesteś wielki!


To po ile dziś powietrze?


PHI...

Ale czy większy? ,
czy wyższy?
czy najokazjlszy?
od
pomnika
Chrystusa
w
Świebodzinie?
(psst ja wiem)
Ale czy Ty też mnie w tym UTWIERdzisz?


P.S. Solance

mamy te samą strefę czasową?
czy mamy poprzestawiane zegarki
albo nie wierzymy razem w CZAS
albo żyjemy bezwzględ(u)(nie)?


Katastrofa na Portalu

Nagle tak denny ,wręcz przyziemnie zdeptany tekst ,Portal wywindował z tuż przed zniknięcia w pobliże TOP'u.
To niechcąc prawie jak Małysz -skacze najlepiej tylko punktów mu w dziwny sposób brak.


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.