warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Gabon

Dla pasjonujących się sondażami nie jest tajemnicą ciągłe wahanie kursu PIS. Jak to w życiu. Raz staje, potem się podnosi, by w końcu oklapnąć. Nie chcę być złośliwy ale na przekór sobie – będę. Otóż, ilekroć PIS-owi staje a nawet ciut się podnosi to nie widać i słychać prezesa Jarosława K. (nie podaję nazwiska ze względu na tajemnicę danych osobowych a także ze względu nie skazania przez sąd za wymyślenie i nadzorowanie operacji uziemienia swojego przyjaciela i zastępcy na stanowisku wicepremiera IV Rzeczpospolitej Jednego Narodu pod przywództwem Dwojga Braci).


Czy znowu chowa się w Klarysewie i pisze strategię 2030 dla swojej partii? Czy może śpi długo, nie budzony telefonem, a o odwołaniu go ze stanowiska premiera dowie się na południowej mszy świętej? A może tatuś Rajmund mu się śni i dlatego nie chce się obudzić?


Tego nie wiemy.
A co wiemy?


Wiemy jedno. Ilekroć skądś wychynie, tylekroć musi coś powiedzieć do mikrofonu lub kamery. A to, że szatani są czynni a Platforma bierna, Tusk ma wilcze oczy a on kocha ludzi, Grad musi odejść a deszcz może pozostać, oni stoją tam gdzie stało ZOMO a my stoimy tu gdzie jeszcze ludzka stopa nie stanęła. Uważam, że Jarosław K. ma tylko jedną szansę powrotu do władzy. Wyjechać do Gabonu.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (2 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

e.krakowski

6

chcesz tylko wywołać kryzys międzynarodowy czy rzeczywistą wojnę z Gabonem?
Przynajmniej poczekałbyś do-po-meczu żeby widzieć na co stać +-40milionów wiecznie przegrywających


z całym szacunkiem

ale nie eksportujmy na inne kontynenty naszych bubli bo troche siara... co sobie w swiecie o nas Polakach pomysla:)


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.