warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Grecja

Chyba ma kłopoty.
Ale może coś sprzedać aby było chociaż na procenty od długu
za wiki:
W 1999 grecki rząd zgodził się na zakup od 60 do 90 samolotów Typhoon w celu zastąpienia nimi starszych maszyn drugiej generacji[27], a w kwietniu tego samego roku oficjalnie potwierdzono przystąpienie Grecji do programu Eurofighter[28]. Początkowo decyzję o zakupie odłożono ze względów finansowych, ale w czerwcu 2006 rząd grecki przyznał budżet 22 miliardów euro na trwający 10 lat program zakupu tych maszyn.


Do prac nad programem EFA przystąpiły Wielka Brytania, Niemcy i Włochy, a wkrótce dołączyła do nich także Hiszpania


Ciekawe u kogo jest zadłużone państwo greckie. I kto naprawdę będzie miał kłopoty jak Grecy powiedzą, że nie będą płacić.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (1 vote)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

22 mld ojro przez 10 lat na samoloty to nie jest aż tak wielka

portret użytkownika Itzamna

część ich zadłużenia :) Grecy po prostu kreatywną księgowość i ściemę opracowali do perfekcji. Żaden organ UE nie wie co w greckich numerkach jest prawdziwe. Areał do dopłat? Liczba ludnośći? Zatrudnienie? Produkt brutto? Zadłużenie wewnętrzne i zagraniczne? Bilansy handlowe? Bezrobocie? Ilość zatrudnionych w budżetówce? Wincenty nawet się nie umywa do greckich cudów na kiju.


W Portugalii równie "zdrowa" gospodarka była przez dekady, w Hiszpanii trochę lepiej tam po prostu bańka na nieruchomościach ich dopadła i domino bankowe. A u nas co pierwsze walnie? Z tym, że Grecja w strefie Euro a na naszą gnijącą wyspę kto zrobi ściepę? Niemcy? Francuzi? :)


"Jam nie z soli ani z roli..."


"Le maax ma'tu p'ilik u yich bejla'e', mix bik'in u p'ilik."


http://twitter.com/komorowskipl


No w stosunku

portret użytkownika Zoe

do całości ich długu to nie jest wielka kwota. Ale to przykład na co były, są wydawane te pieniądze. Co ciekawe tutaj jest jakiś materialny ślad takich wydatków. Ciekawe ile przejedli, przepuścili bez śladu. I ciekawe, że udzielający pozyczek tego nie widzieli. Nie znali skali procederu?
Zastanawia mnie też na ile prawdziwe są dane dotyczące greckiego długu. Ile jest jeszcze trupów w szafie?


Niespodzianka, kliknij w poniższy link:
http://google.zienkowicz.pl/?g=kontrower...


Gros greckiego długu mają niemieckie banki

portret użytkownika ojciec_milicjant

dlatego Angela Merkel staje na głowie, żeby Grekom wybić z głowy wszelkie racjonalne pomysły. Jak choćby ten z opuszczeniem strefy euro.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.