warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Historia upadku. Udokumentowana fotograficznie.

Wystąpił dzisiaj o godzinie 20.00 w programie Moniki Olejnik lider Ruchu Poparcia - Palikot we własnej osobie. Nie byłoby niczego dziwnego w tym, kolejnym przecież, przedstawieniu z zeroprocentowym liderem zeroprocentowej partii, gdyby nie kilka ciekawych faktów.
Już sam fakt obecności w TVN-owskim studiu, zaraz po tym jak urządził zadymę w Jeleniej Górze na ulicy Bankowej, musi rodzić pytanie - o samolot, który podobno sprzedał. Sprzedał, a wszystkie pieniądze ,,oddał partii".
Jeżeli jednak przyleciał wypożyczonym samolotem (Jelenia Góra dysponuje jedynie sportowym lotniskiem), to jak się mają kosztowne loty Palikota, do jego długów za wynajem partyjnych siedzib. Długów, przyznają Państwo, wyjątkowo kompromitujących.
Ale to nie koniec palikotowych niespodzianek. Opowiadał blond redaktorce, jak został działacz jego partii pobity przez ,,babcie - parasolkami". W trakcie wiecu w Jeleniej Górze. Winą za całe zajście obarczył, rzecz jasna, Jarosława Kaczyńskiego.
Zapomniał tylko dodać czyje to było spotkanie i z kim. Nie dodał również, wzburzony lider małego ruchu, że nie miał zaproszenia na spotkanie, na które wtargnął jego aktywista.
Tak się szczęśliwie złożyło, że spotkanie mieszkańców Jeleniej Góry z Antonim Macierewiczem - bo o tym spotkaniu mowa - ktoś dokładnie zarejestrował. Fotograficznym aparatem.
Również zajście ze wspomnianym aktywistą nieruchawego Ruchu:

Fotografie pochodzą z portalu nj24.pl. Przeglądając uważnie fotograficzny zapis spotkania, widać szczelnie wypełnioną salę słuchaczy Macierewicza, do której wtargnęli nieproszeni goście. Takich nieproszonych gości nazywa się intruzami. Toleruje się intruzów, jeżeli grzecznie się zachowują i akceptują wymogi miejsca i sytuacji. Reakcja gospodarzy wskazuje, że nie spełnili żadnego warunku.
Najciekawsze są jednak komentarze czytelników portalu www.nj24.pl pod relacją z przebiegu spotkania z A. Macierewiczem. Za wyjątkiem jednego - UCZESTNIKA SPOTKANIA - wszystkie pozostałe, to obelgi, inwektywy i wszystko to, z czym walczy niestrudzony pan Radek.
I - co szczególnie istotne - dużo takich szyderczych i wulgarnych wpisów. Wpisów typowych dla popierających Ruch Poparcia.
Dlaczego zatem wulgarny guru, nie przebierający w słowach w TVN-owskim studiu, wciskać się musi na wrogie imprezy z braku quorum własnych? Dlaczego nikt nie pofatygował się na spotkanie ze ,,znanym politykiem", z liderem Ruchu, który na dodatek, fatygował się samolotem?
Dlaczego żaden z komentatorów nj24.pl nie zapobiegł kompromitacji ,,bezkompromisowego" Palikota?
Ani jeszcze większej, widocznej na fotografii, palikotowego aktywisty. Sprowadzonego, bardzo skutecznie i bardzo dosłownie - do parteru.
Muszą, wyznawcy proroka Janusza, przygotować się na parter gorszego rodzaju.
Na bruk, po prostu.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (2 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Faktycznie Ojciec, byla to "wielka masakra" zwolennika/ow

portret użytkownika Gucio

najwiekszego dildo III RP, przez nawiedzonych moherow. Czy on sobie sprawy nie zdaje, ze na spotkaniu byly kamery? Ciekawe jest to (przynajmniej dla mnie), ze ktos kto zaklada partie, a w nazwie umieszcza swoje imie i nazwisko i swoja twarz na logo partyjne, to ludzi, ktorzy do niej zapisuja sie, chyba mozna nazwac, wyznawcami zalozyciela, a partie... sekta? Przeciez ten byly wydawca OZON-u, a teraz nawiedzony antyklerykal z Bilgoraja, ma totalnego pierdolca(uklony dla Kluzikowej, p. Arka i Darka, za piekna volte i szpagat). On juz bardziej swojego programu bardziej skopac sam nie mogl. Poniewaz my (jako Polacy) od jakiegos czasu logiki sie nie trzymamy, ale cyrk lubimy, to wybory do sejmu, moze Palikot przegrac, ale w samorzadowych to jest inna sprawa. ale Ty na pewno wiesz lepiej bo w Polsce zyjesz i chcialbym abys mial racje. My juz mamy pelno pajacow w Sejmie i Senacie i tylko jego i RPP brakuje.


Gucio


Jeden gest wykonała dobry - pani Monika

portret użytkownika ojciec_milicjant

bo pokazała wszystkie jego, tzn Palikota bluzgi i wyzwiska, pod adresem politycznych wrogów. Nie powstrzymało to Palikota przed nazwaniem Kluzik-Rostkowskiej ,,prostytutką". Ale najlepsze było to, że mają oni - Ruch Poparcia 10% wielbicieli, bo - uwaga - sondażownie kłamią.
Nie tak dawno, w rzeszowskiem, musiał Palikot uciekać, przed ,,zwolennikami" - do kościoła. I tam się schronić.
I pozwolę sobie zacytować Bielana: Ruch Poparcia Palikota jest organizacją pożytku publicznego - też walczy o JEDEN procent.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.