warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Ignacy Lajkonik, jego życie i czasy

Ignacy Lajkonik. Przeciętny facet, żyjący sobie na przeciętnym poziomie na niczym nie wyróżniającym się osiedlu w jednym z niedużych - ale i niemałych - miast w środku Polski. Spotyka się z przyjaciółmi i rodziną, bywa tu i tam, zdarzają mu się rzeczy normalne i całkiem nadzwyczajne. Tutaj znajdziesz zbiór opowiadań, w których pojawia się jego osoba - i nie tylko.


Zapraszam do czytania!


Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób, miejsc i wydarzeń jest czysto przypadkowe.


_________
Wszystkie opowiadania © by quackie, 2009-11. Tekst chroniony prawem autorskim (wszystkie części cyklu o p. Lajkoniku). Opublikowany na witrynie www.kontrowersje.net oraz - częściowo - na blogu madagaskar08.blog.onet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i przedruk tylko za zgodą autora.


0
Twoja ocena: Brak
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!