warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Jak to jest sezon ogórkowy, to jakie będzie otwarcie sezonu?

Niezłe jaja i to ile? Najpierw musiałem sobie wyszperać nazwisko posła PSL, którego nie kojarzą niektórzy partyjni koledzy. Wielka sztuka, być od 21 lat w parlamencie i pozostać anonimowym. Będę na tyle bezczelny, że wypowiem się za innych, ale jestem więcej niż pewien, że na 100 Polaków 99 pierwszy raz usłyszało, że Stanisław Kalemba istnieje. Byli tacy, którzy uznali tę anonimowość za przymiot, tłumacząc posła skromnością i brakiem parcia na szkło. Wszystko świetnie, tylko że Rejtana też nie pokazywali w TV, a jednak trochę więcej Polaków o Rejtanie słyszało. Na szkło nikt się Staszkowi Kalembie pchać nie każe, ale jak to możliwe, żeby przez 21 lat robić na jednym stołku i nikt nigdy o efektach tej roboty nie słyszał. Teraz o Staszku Kalembie zrobiło się głośno, z miejsca stał się sławny i zaraz na cenzurowanym. Okazało się, że syn Staszka jest za menedżera w rolnej agencji, z czego Staszek nie czyni żadnej tragedii i tym otwiera następne jaja. Weź tu człowieku znajdź w PSL jednego, którego syn, ciotka, matka, brat, nie robi w agencji. No, weź znajdź, jaki taki mądry jesteś jeden z drugim, krytykować to każdy potrafi. Od jaj z synem już bardzo blisko do następnych, chyba największych jaj. Do sondaży należy mieć stosunek płciowy, jeden pokazał, że PSL leci na pysk, drugi, że PSL zyskał 1%. Co z tymi jajami? Ano trzeba się przyznać do pochopności, jaką się wykazałem, kasując PSL w ewentualnych wcześniejszych wyborach. I to jedno, a drugie jest jeszcze gorsze, ten sondaż dojący jeden punkt PSL chyba wydaje się bardziej wiarygodny. Powód paranoi raczej mało skomplikowany, całe towarzycho rozlokowane po synekurach po prostu narobiło w gacie i jedynym ratunkiem jest utrzymanie PSL u władzy.


Ten argument na pewno podziała, jednak nie chcę popełniać kolejnej pochopności i pozostanę przy babce, co na dwoje wróżyła. Chciałaby dusza do raju, na pewno by chciała, ale brak kasy nie pozwala. PSL jest goły i wesoły, z 22 milionami do tyłu, także specjalnie podskakiwać nie może. Puryści będą się czepiać, bo największe jest jedno, jedyne, ale tak samo największe jaja są jeszcze w dwóch miejscach. Przepychanki w koalicji, gdzie się udaje, że jeden może drugiemu dokopać, tymczasem kolejny raz się okazuje, że ta koalicja połączona ukradzionym szmalem jest na siebie skazana, dopóki ten burdel na kółkach da się ciągnąć, co moim konsekwentnym zdaniem długo nie potrwa. Trwać nie może, ponieważ na tym układzie traci PO i to z kilku stron. Technika kwiaty żonie, cyckonosz kochance rozjeżdża się niebezpiecznie, na ideowe konflikty wewnątrz partii i coraz głośniejsze znudzenie czarowaniem Tuska, który w poniedziałek jest księdzem, w środę rabinem, a w weekendy partnerem poczętym in vitro. Tusk nawet gdyby chciał, to nie może zaryzykować przeprowadzenia obyczajowych ustaw. Taki zabieg byłby czystym szaleństwem pokazującym prawdziwą twarz PO, co jest jednoznaczne z końcem pieprzenia od lewa do prawa. Tusk zwyczajnie nie ma kim przeprowadzić podobnych ustaw. Próba przepychania na chama i dyscyplinowania wewnętrznego „ciemnogrodu” skończyła się buntem na pokładzie, a ostatnie głosownie pokazało, że nowoczesnych w PO jest 25.


PO dostaje po dupie za PSL, za miałkość, za operę mydlaną, którą rzygają już coraz szersze masy. W związku z tym mamy drugie największe jaja, które mogą przedłużyć na jakiś czas mało widowiskową agonię. Magiczne słowo PRYWATYZACJA. Szok! Jak mawiał Pawlak na wycieczce w USA. PSL i PO, razem z Balcerowiczem wyciągnęli jeden wniosek z kamery Serafina. PRYWATYZOWAĆ! Jedyne lekarstwo, które przetłumaczone z ichniego na nasze znaczy tyle, że ostatnie cielęta z obory będą dzielone między swojaków. Zresztą nie ja ten „spisek” kręcę, przecież ten postulat wyraźnie słychać na taśmach Serafina. Owszem, czemu nie, prywatyzować, ale dla naszych. Kto nie wierzy lub podejrzewa o insynuacje, niech sobie posłucha, ale uważnie i niech słyszy, co jest mówione, a nie słucha jak mu po drodze. Tyle jaj się narobiło i tak na dobrą sprawę wszystkie jaja, łącznie z największymi jajami, da się sprowadzić do jednego wspólnego mianownika. Za wszystkie jaja zorganizowane przez POPSL zapłaci Pan i Pani, każdy, całe społeczeństwo, które jest poza POPSL. Wybrana reszta może sobie dalej odcinać kupony z trzynastkami i odprawami, a w wolnych chwilach pisać o braku alternatywy i o tym, gdzie stało ZOMO.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (2 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

PSL

portret użytkownika zaczarowany_olowek$(document).ready(function(){ $(".flip").click(function(){ $(".panel7").slideToggle("slow"); }); });I to jest właśnie typowy związek partnerski. PSL z nikim ślubu brać nie zamierza bo PSL daje dupy każdemu, ale nie za darmo. Wcześniej PSL wypięło się SLD, dziś żyje w trudnym związku partnerskim z Platformą Obywatelskką. PSL zmienia sponsora (modne słowo ostatnio u lemingów) średnio raz na cztery lata i nie widzi nic w tym złego. Ja też nie widzę, żadna praca nie hańbi tym bardziej jeżeli wykonuje się najstarszy zawód świata.


Treść tylko dla dorosłych +18. Kliknij aby zobaczyć.
Dobre pytanie, o tytule znaczy mówię :)

portret użytkownika cmss

Fotka też świetna :)^:)
Już dawno doszedłem do wniosku, że czas umierać.


Platonicznie...


Jest rada na te 22 miliony, ktore jest PSL do tylu.

portret użytkownika Gucio

Muzeum Historii Zydow Polskich dostalo 20 milionow od Kulczyka, niech kupia PSL i od razu PSL-owi skoczy na 38%. Twoj wpis dokladnie wyjasnia dlaczego PSL jest i byla partia, ktora formowala wiekszosc rzadow PRL-bis. Z drugiej strony jak by wygladala Polska, gdyby na czele Rzadu od 2007 stal Pawlak? Czesto odnosze wrazenie, ze Tusk & Co, kiedy wygrali wybory w 2007 zdecydowali, ze jest szansa aby po kilku latach rzadzenia zrobic to co Drzewiecki, czyli wypelnic swoje konta szwajcarskie i reszte zycia spedzic w Beverly Hills juz nie z europejczykami, ale obywatelami swiata. A dokonal tego kiepski historyk w zawodzie "malarz kominow". Ale jestesmy frajerami.


Gucio


Kto?

portret użytkownika mik

Sprzeda te jaja, bedzie bogaty! Odnosnie "prostytucji" to nie da sie zyc, gdy sutener zachlanny!


mik


święta racja!

co do prywatyzacji oczywiście. wczoraj kandydat na ministra mówił o tym otwartym tekstem w radiowej 3 zaraz przed 18. powiedział, że ma pomysł na uzdrowienie sytuacji w takich podmiotach jak elewarr, a jest nim PRYWATYZACJA. urocze... wzięli marionetkę do wykonywania rozkazów.


kelso


Czy prywatyzacja oznacza że nie będą działać

na państwowym majątku? Bo jak będą to nie jest prywatyzacja, a jak będą to ich problem od kogo dostaną kapitał.


Jestem dumny z tego, że mieszkam w Polsce i jestem Polakiem.


Za wszystkie jaja zorganizowane przez POPSL zapłaci Pan i Pani

czy qrwa w tym kraju może być coś normalnego????
noo , oczywiście po za seksem z moją starą?


       Być czy mieć
czyli dylematy wodza Tuska


 


Męczy guru Tuska


codzienne bajanie


siedźcie sami w gównie


ja idę na salony
                 łby baranieoxygen49


wojna Panie, wojna.

idzie wojna radziecko-żydowska.


Każdy zajmuje swoje opozycje i okopuje się.


Jestem dumny z tego, że mieszkam w Polsce i jestem Polakiem.


Po pierwsze, w kolonii zwanej

Po pierwsze, w kolonii zwanej PL nie ma opozycji
Po drugie, patrz punkt pierwszy
A po trzecie, kurwa kurwie łeb nie urwie


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.