warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Jak wywidnować Lecha Kaczyńskiego w sondażach

"W porównaniu z sondażem z grudnia ubiegłego roku notowania prezydenta poprawiły się - poziom ocen pozytywnych wzrósł o 5 punktów proc., a negatywnych zmniejszył się o 3 punkty."(za onet.pl)


Co zrobił Pan Prezydent? Delikatnie, ale jednak krytycznie odniósł się do niektórych pomysłów PiS w nowej konstytucji. I to jest droga do sukcesu. Żeby się chłopcy z PiS nie narobili, muszą po prostu odgrzać swoje stare pomysły z czasów kiedy jeszcze rządzili, a Pan Prezydent będzie je krytykował. Sondaże skoczą w górę, a Lech Kaczyński zacznie być postrzegany jako samodzielny, zrównoważony polityk, który w dodatku sprzeciwił się bratu. Dla uwiarygodnienia działań Prezydenta, jego brat Jarosław powinien odciąć się od niego na jakiś czas. Wtedy Lech wysunie się zdecydowanie na czoło sondaży. Po wyborach wszystko wróci do starego porzadku. PiS niczym specjalnym nie ryzykuje, bo swoje dwadzieścia parę procent i tak będzie miał, nawet gdyby zgłosił ustawę, że od jutra wszystkie dziewczynki będą mieć po trzynaście lat i można je zamykać na Rakowieckiej (jako ersatz Szucha).


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (4 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Oczywista oczywistość.

portret użytkownika Jasmine
6

Oczywista oczywistość.


Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Musimy się mocno objąć żeby polecieć.


Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.
Mark Twain


Taktyka godna Wielkiego Stratega ...:)

6

A w międzyczasie ksiądz Tadeusz R. objeżdża polonusów w Kanadzie i USA subtelnie sącząc im do uszu swoją moherową kampanię wyborczą - bez nazwisk, ale "wiadomo, na kogo macie głosować".


Sączy z anteny nieustannie,

więc nie musi objeżdżać, chyba że będą to płatne wykłady, a takimi się nie gardzi.
Polonusi w przeważającej większości są pisolubnymi, dlatego niespodzianek w kilku kolejnych wyborach nie przewiduję....


Się zgadza

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.