warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Kaczor

My tu sobie ciągle pieprzymy o Kaczorze. Taki, siaki i owaki. Pragnę waszą uwagę zwrócić na genezę. Historię jego życia, Skończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie zresztą się doktoryzował. Pytam delikatnie wręcz, kto zacz ten doktor prawa? Czy zrobił aplikację i w sądach bronił kogoś? Czy otworzył praktykę i na swoje utrzymanie zaczął zarabiać? Gdyby nie nasze wsparcie w formie podatków, ten człowiek umarłby z głodu. Gdybyśmy mu odebrali emeryturę i rzucili na wolny rynek, nie wiedziałby czy mamy wtorek czy środę. Nie potrafiłby otworzyć kancelarii, zdobyć klientów i zarabiać pieniądz. Żebrał by pod kościołem. Człowiek całkowicie oderwany od rzeczywistości i mamiący innych sloganami. Polską solidarną i podniesieniem upodlonych z kolan. Bzdury i papka, której nie da się słuchać. Kompletny nieudacznik. Do kwadratu. Ale, by go jeszcze dokładniej ocenić, należałoby spojrzeć na trzeciego bliźniaka. Razem szli po zwycięstwo. Razem rządzili. A na końcu, przy wypieprzeniu swojego przyjaciela z partii, powiedział, że się zawiódł na nim, bo żonie swojej Ludwik nie płacił alimentów.


Ja się na obydwojgu zawiodłem.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (4 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Witam po raz drugi :)

Po ukończeniu wydziału prawa można się poświęcić pracy naukowej i do tego niepotrzebna jest aplikacja ani kancelaria. Doktorat Kaczyńskiego wskazuje na to, że właśnie taką drogę wybrał, podobnie zresztą jak jego brat. Jeśli dobrze pamiętam, Jarosław Kaczyński wykładał prawo w Białymstoku.
Kariera naukowa jakoś słabo się układała, bo nie zrobił habilitacji; wybrał politykę, bywa.
Czort wie, co by robił, gdybyśmy mu zabrali emeryturę (swoją drogą, dlaczego mielibyśmy zabierać). Sama zmieniłam zawód parę razy, wiem, że można, trzeba tylko chcieć.


Pozdrówka, i dla Bubulka mojego kochanego też


Za różne takie...


Powiem tak. Całe swoje życie żerował na społeczeństwie

które go żywiło, chroniło i ubierało. Droga Graz, co on zrobił w rewnżu?


e_krakowski


A cóż to za argument

i o czy w ogóle mówimy? Uczył na uniwersytecie, potem wybrano go do Sejmu. Ktoś go wybrał i widocznie był zadowolony z tego, co robił w rewanżu, bo wybierał na kolejne kadencje. Płacił podatki, więc "społeczeństwo" miało obowiązek go chronić, żywić i ubierać. Tak samo, jak ma obowiązek chronić, żywić i ubierać każdego, kto pracuje i płaci podatki, a nawet tych, którzy nigdy żadną pracą się skalali. Co zatem proponujesz dla takich ludzi? Czy nie widzisz, że posługujesz się argumentami Kaczyńskiego, który podzielił społeczeństwo i też chciał część "rozliczyć"?


Za różne takie...


Dobre

Jak byś pisała o Fidelu Castro


Nie rozumiem Markizie

?


Za różne takie...


A czy historyk Tusk skalał

A czy historyk Tusk skalał się jednym dniem uczciwej roboty od 1989 roku? Nie liczę tych kominów u ŚP Płażyńskiego, bo to było przed wojną, a po wojnie Tusk z wdzięczności wydymał Płażyńskiego, podobnie jak Olechowskiego, Gilowską, Rokitę, Schetynę, czyli wszystkich mądrzejszych i skalanych pracą, no może z wyjątkiem Olechowskiego, ale nawet ten płacił podatki. Cały czas proszę o jedno, aby używać argumentów, a nie nazwisk i chyba się nie doproszę. Jeśli ta ocena Kaczyńskiego jest zasadna, to Tusk jest dwa razy większym zerem, o ile kierujemy się logiką i rozumem, nie polityczną ślepotą.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Pewna pani, z piątki gwałcących, wyłączyła jednego.

Z tym było jej dobrze, Każdy ma swego kochanego gwałcicieela. I na niego głosuje.


Co tu dużo mówić. Obaj nie zasługują na rządzenie RP.

Są tysiące lepszych.


e_krakowski


Zgadza się,

portret użytkownika quackie

tyle że to argument "A u was Murzynów biją". Tekst Krakusa jest antykaczyński, ale przecież nie protuskowy!


_________
Zarzucił staruszek sieć w morze. Odczekał, próbuje wyciągnąć.
Ciągnie ją i ciągnie i wyciągnąć nie może.
Aż w końcu odezwał się głos z nieba.
Powiedział "SIEĆ JEST OBECNIE NIEDOSTĘPNA".


Nie no w porządku przecież to

Nie no w porządku przecież to dopiero 1 500000000 tekst antykaczyński, z argumentem 1 55555555555555555555555555555 powtórzonym. Zaraz Dedalus pierdolnie "wilczymi oczami", jakiś siamsiadrams odda ZOMO i znów mamy Kontrowersje jak się patrzy. Jestem załamany Waszym poziomem, naprawdę liczyłem, że po tygodniu chociaż 10 zorientuje się w czym rzecz. Może trzech załapało i to tak trochę niepewnie się czują. Jedno jest pewne, to jest ostatnia szansa na utrzymanie tego miejsca, ale bez zmiany kadr się nie obejdzie. Co się niniejszym dzieje i dziać się będzie.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Matko, przekonałeś

portret użytkownika @ruda

Matko, przekonałeś mnie.Zagłosuję na Kaczyńskiego, żeby nigdy więcej nie powtórzyła się sytuacja z 2005roku, a tak może być przy zwycięstwie Komorowskiego


@ruda


O uczciwą miarę Was tylko proszę , o wagę bez GS-owskich

portret użytkownika ojciec_milicjant

sztuczek ani ,,legalizowanych" dystrybutorów w typowo polski sposób.Niech ,chociaż tu,będzie uczciwie. Jeżeli kurwa i złodziej to substytut orła białego,a jedyny problem - jak to graficznie,zwięźle pokazać, to może odwrócić ,,moralne standardy"? Kto więcej zajebał ? Kto jest ,,obrotny i zapobiegliwy" , a kto ,,dupa życiowa"? Kto ma konto w podatkowym raju a kto nie ma wcale? Kto ma cztery domy a kto w bloku się gnieździ? Kto ma dziesięć hektarów odrolnionych działek a kto ogródek działkowy? Żeby była jasność : powyższe dotyczy ZAWODOWYCH POLITYKÓW z których ŻADEN nie skalał się pracą . Którzy jednako,całe dorosłe życie ,,gruszki chujem obijali" albo je na wierzbach zatykali.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Pisaki to podobno uczciwe dupy

Czy dupy?
Przed momentem u Sekielskiego, Pitera oznajmiła ze przy okazji powodzi wyszło, że Ziobro kupił ( od kogo i za ile ?) w Warszawie budynek sądów gospodarczych . Dzisiaj wszystkie te sady nie pracowały. Budynek w Warszawie to cena kilkunastu mil zł, skąd taki szczeniak miał pieniądze?. Kto i dlaczego budynek uzyteczności publicznej sprzedaje prywatnej osobie?. Kiedy go kupił jako minister sprawiedliwości czy zwykły poseł?
Nie patrz na ich dyplomy. Zauważ, że sa to normalne męty z hasłami w mordach. Kaczory też.


Markiz Ty mnie nie załamuj!

Markiz Ty mnie nie załamuj! Ty też oglądasz i nie wiesz co? Słuchasz i nie słyszysz? Ziobro kupił budynek jako minister, dla ministerstwa, a Pitera miała argument tylko w tym, że to teren zalewowy. Zdrojewski i Dutkiewicz są lepsi, dwa lata po powodzi dobudowali kawałek Kozanowa. I tak można w kółko. Pytam, czy tu się znajdzie chociaż jeden, który napisze o problemie nie nazwisku? Jak się prowadzi ten interes drugi rok i od dwóch lat nieustannie to samo pierdolenie odczytuje, nawet nie muszę czytać niczego poza nickeim, żeby wiedzieć co przeczytam to można dostać pierdolaca. Jeszcze się jako początkujący socjopata kontroluje, ale uprzedzam, że mam Was kurwa wszystkich dość, pierdolnę całym tym interesem i wezmę się za uczciwą robotę, bo tu nie ma z kim i dla kogo.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Z tą uczciwą robota to dobry pomysł.

Może się rzeczywiście przesłyszałem, co akurat w niczym nie zmienia mojego przekonania o naszej klasie politycznej.


On tu o Kaczyńskim, a ty od

On tu o Kaczyńskim, a ty od razu wyjeżdżasz z Tuskiem, dla porównania. Ot cała debata polityczna we współczesnej Polsce, albo - albo, tertium non datur?


A co do uczciwej roboty, to jak najbardziej polecam...


A co ty możesz wiedzieć o

A co ty możesz wiedzieć o uczciwej robocie? Robiłeś kiedyś cokolwiek, już nie mówię uczciwie? No i fizycznie, bo widać, że jeśli już to nie inaczej.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Nie wygłupiaj się z tą uczciwą robotą i pierdolnięciem

całym interesem. Masz w sobie taki kapitał, że ...... chciałbym taki mieć.


e_krakowski


Popatrz na to inaczej

Jest głową rodziny, ojcem. Ma obowiązki. Tutaj straci zdrowie, nerwy, wypali się i skończy. Już jest zmeczony. Możemy go napierdalać, nawet dla zabawy, ale przypominać o innych obowiązkach musimy. I własnie to robie.


Popatrz na to inaczej

Jest głową rodziny, ojcem. Ma obowiązki. Tutaj straci zdrowie, nerwy, wypali się i skończy. Już jest zmeczony. Możemy go napierdalać, nawet dla zabawy, ale przypominać o innych obowiązkach musimy. I własnie to robie.


MK ma kapitał wirtualny i potencjalny , ale ...

MK ma kapitał wirtualny i potencjalny, ale za
utrzymanie portalu trzeba płacić rzeczywistymi
złotówkami.


M_E_G


J. Paxman: Anglicy

portret użytkownika cmss

Stosunek Anglików do idei polega na tym, że nie tyle je zabijają, ile pozwalają im umrzeć w zapomnieniu. Typowo angielskie podejście do jakiegoś problemu nie polega na sięganiu po ideologie, ale na węszeniu wokół niego, niczym pies szkolony do wyszukiwania trufli, a kiedy już uda się im wyodrębnić jego jądro, wtedy poszukują rozwiąza­nia. To postawa o charakterze empirycznym, nastawiona na godzenie rozbieżnych stanowisk, a jedyną ideologią, na jaką się powołuje, jest zdrowy rozsądek. Umysł Anglika woli praktyczne przedmioty od idei. Jak ujął to Emerson: „Kochają dźwignię, śrubę, kołowrót, konia pociągowego z Flandrii, młyn wodny, wiatraki, młyny wykorzystujące siłę przypływu i odpływu, morze i wiatr unoszące ich frachtowce". Widać już, dlaczego Anglia wydała tak wielu naukowców.


Platonicznie...


To mi się podoba, Kocie.

Mądrzy Ci Anglicy... :-)


Krakusie, takich tekstów

to od 2005 wyszło tysiące. Samej Matki Kurki można liczyć w setkach, bez obrazy, znacznie lepszych. Podróż nostalgiczna w stare dobre czasy? Co w tym nowego, co jeszcze nie zostało powiedziane? kwa kwa kwa i takie pierdolenie bez końca wydaje mi się dosyć trzeźwą oceną.
I zanim się zapierdolimy na śmierć takimi 'argumentami', przed ostatnim tchnieniem pomyślmy po jaką cholerę.


Masz całkowitą rację.

Nie wiem po co tak pieprzyć trzy po trzy. Miałem chyba słaby dzień.


e_krakowski


O Kaczorze z Onet.

ostatnio. Chyba tylko geje, ekolodzy i sławni wegetarianie na ...
... niego zaglosują. Prawdziwi polacy potrzebuja WODZA a nie mietusa.
~Avro
dzisiaj, 19:28
Jestem za PO ,


Też tak myślę. Po co nam odmieniec? Nam trzeba twardego górala jak Bachleda-Curuś albo Jasiek Owiecka-synuś.


e_krakowski


+++Kolejna ulica Lecha i

+++Kolejna ulica Lecha i Marii Kaczyńskich w Gruzji


W Batumi, stolicy autonomicznej republiki gruzińskiej Adżarii, od wtorku jest ulica Lecha i Marii Kaczyńskich - poinformowały rosyjskie i gruzińskie media.


Gruzińska telewizja Rustavi 2 poinformowała na swojej stronie internetowej, że tabliczkę z nową nazwą ulicy odsłonił prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili.


Decyzję o zmianie na cześć polskiego prezydenta i Pierwszej Damy nazwy ulicy podjęły po katastrofie pod Smoleńskiem władze Batumi.


We wtorkowej ceremonii uczestniczył brat Marii Kaczyńskiej Konrad Mackiewicz.


Wcześniej już imieniem prezydenta Kaczyńskiego nazwano ulicę w Tbilisi. Mer stolicy Gruzji Gigi Uguława oświadczył, że w osobie Lecha Kaczyńskiego świat stracił "lidera broniącego ideałów związanych z walką o wolność i demokrację".


Prezydent Saakaszwili na wieść o śmierci Lecha Kaczyńskiego nadał mu pośmiertnie tytuł i order Narodowego Bohatera Gruzji. To najwyższe gruzińskie odznaczenie państwowe, przyznawane za szczególne bohaterstwo i zasługi dla kraju.+++


Jeszcze trochę i będzie w brązie stał obok Stalina i Berii.


e_krakowski


Ja Hrabini

Panie Krakowski,Pan tym co był pan napisł to mnie tak rozciulił żeja niemogi tera zaczymać ,k. mać łzotoku,już całła polepa salonowa w błotu si zamnienia,wała jakieguś cza pastroić żeb do sypialni si nie przedostała bo sienniki namoknom ,i co ?


Tak przy ukazji i o kulturzy niemnoszka. Juzykowi si bardzo podobałla piesnia Suliko,taj myśli że i naszemu gierojowi  Lachowi si spodobi.


Gdzie rozkwita kwiat róży kwiat, na gałązce siadł lotny ptak.
Zadrżał wśród listowia purpurowy pąk, czemu serce drży Suliko.


Jedzie wrony koń spoza wzgórz, jeździec zbliża się wchodzi w próg.
Spragnionemu dajże wody wyjdź przed dom, czemu kryjesz się Suliko.


Pięknie pachnie chleb pachnie miód, proszę napij się ucisz głód.
Ale nadaremnie ściga mnie twój wzrok, inna jesteś już Suliko.


Wiłam z przędzy nić długą nić, z nici powstał szal zwiewny szal.
Szal do przędzy niepodobny nic a nic, i ty jesteś już nie ten sam.


Pobladł jeździec i ruszył w cwał, w locie zerwał kwiat róży kwiat.
Zdrada rani serce kolec rani dłoń, zapłakała w głos Suliko.
Bo umiera miłość kiedy stargasz ją, mówi stara pieśń Suliko.


Ta piosenka łapie za serce. Wcale się nie dziwię, że

Stalin zwariował na jej punkcie.


e_krakowski


A tak przy okazji. Wyrafinowany anglosaski riff,

ma się jak gówno przy góralskim pociągnięciem z brzucha czy dumką rosyjską.


e_krakowski


+++Latem 2009 roku Artur

+++Latem 2009 roku Artur Wichniarek trafił po raz drugi do Herthy Berlin. W tym klubie miał być czołowym strzelcem, ale kompletnie zawiódł.


Stara Dama spadła do drugiej ligi, a "Król Artur" zastanawia się nad swoją przyszłością. Podobno jedną z opcji jest inny stołeczny klub – Union+++


Dobrze się układa. Wichniarek opuszcza starą damę i robi miejsce dla Jarosława.


e_krakowski


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.