warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Kto wymyślił ,,polskie obozy koncentracyjne".

Odpowiedź na to pytanie jest tak samo prosta, co i niezwykła.
Prosta dlatego, że na ten szatański pomysł wpadli Niemcy. A niezwykła - bo ci sami.Ci sami - z racji profesji, przekonań a nawet jednej organizacji. Z tej, mianowicie, organizacji, która w czasach III Rzeszy Adolfa Hitlera zorganizowała, w najdrobniejszych szczegółach, przemysł śmierci, ,,ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej" - w setkach obozów i podobozów, zwanych w skrócie KL. Jednym słowem - z SS. Brali w tym przedsięwzięciu udział byli rzeźnicy z Gestapo i SD. Bo tylko takich wybrał sobie do tej roboty Adolf Benzinger - szef zachodnioniemieckiego kontrwywiadu, zwanego wówczas Agencja 114.
Cała operacja odbywała się w ramach zachodnioniemieckiego wywiadu, zwanego wówczas Organizacją Gehlena - od nazwiska twórcy i szefa ,,nowej" niemieckiej służby Reinharda Gehlena.
To właśnie Gehlen zlecił swoim ,,specjalistom", wśród których byli tacy zbrodniarze, jak SS-Hauptstrurmfuhrer Klaus Barbie, znany bardziej jako ,,Kat Lyonu", Walter Kurreck ze szwadronu SS Einsatzgruppe D albo Konrad Fiebig odpowiedzialny za 11 tysięcy mordów.
Takim to ,,specjalistom", pod wodzą wspomnianego już Alfreda Benzingera, w roku 1956, postawiono zadanie zdjęcia choć części odium Holocaustu i wszystkich innych zbrodni, z ,,dobrych" już wtedy Niemców. A tak konkretnie, to z powodu bojkotu, na światowych rynkach, niemieckich produktów.
Tak zmotywowany Benzinger wpadł na pomysł ,,polskich obozów koncentracyjnych", które jak twierdził ,,mogą się przyczynić do wybielenia historycznej odpowiedzialności Niemiec za Zagładę".
I z takim właśnie hasłem ruszyła wielka i bardzo skuteczna ,,kampania reklamowa". Najpierw w niemieckich gazetach, a później również w USA. Przewrotnie można by napisać, że takie były początki współczesnego PR. Z tą wielką różnicą, wobec wszystkich innych, że ofiary nie tylko nie mogły zaprzeczyć, ale nawet materialnie zaświadczyć. Bo uleciały z dymem krematoriów, a taki obóż Auschwitz mogli Niemcy spokojnie i metodycznie zlikwidować pod bokiem ,,wyzwolicieli" z Armii Czerwonej.
Nie pomogło nawet ogłoszenie, przez ONZ, nowej nazwy obozu Auschwitz-Birkenau, na ,,Auschwitz - Birkenau. Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady". Bo polskie MSZ ocenia liczbę cytowań , już teraz hitlerowskiego, terminu ,,polskie obozy koncentracyjne" na kilkaset. Nie pomagają akcje protestacyjne Polonii w Chicago ani specjalne szkolenia dla amerykańskich dziennikarzy. Wymyślona przez byłych SS-manów nazwa żyje swoim życiem.
I tutaj, jak zawsze, w sukurs niemieckim ,,specjalistom" przyszli spadkobiercy nieśmiertelnych idei Lenina - Stalina, z rosyjskiej telewizji ORT, oraz wspomniany już kiedyś przeze mnie radziecko- rosyjski profesor Matwiejew, którzy oficjalnie i bez ceregieli pokazują i mówią o ,,polskich obozach koncentracyjnych".
Wszystkie szczegóły mogliśmy poznać dzięki decyzji kanclerz Angeli Merkel o odtajnieniu archwum wywiadu BND. Niemiecka prasa martwi się, czy ta decyzja nie odbrązowi postaci Konrada Adenauera.
Natomiast Polską i ,,jej" obozami - nikt sobie głowy nie zawraca.


Źródła: ,,Wręcz przeciwnie" Nr 1/2011 L.Pietrzak Plan ,,Grubasa".


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (5 głosy/głosów)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Jeszcze nie sięgnąłem

6

W pobliskich sklepach jest ograniczony dostęp do Prasy, nie mylić z prasą, za to cokolwiek jest związane z psl-em samo przychodzi do domu, wisi na każdym słupie, w witrynie, kryje się pod łóżkiem i nawiedza w snach. To się nazywa - struktury terenowe PSL, pojęcie abstrakcyjne w miastach.
Ja się gazeta prezentuje w całości?


nieważne


Wystartowali tchórzliwie, bo miało być ,,Wprost przeciwnie"

portret użytkownika ojciec_milicjant

ale ktoś ich ,,przekonał". Coś jak w tym sławnym filmie o sycylijskiej mafii ,,Ośmiornica".
No i bez Janeckiego. A reklamują się jako przytomni dziennikarze, którzy porzucili lisowy Wprost-szmatławiec. Nie wiem tylko po co dokooptowali Drozdę, wypisuje bzdury na poziomie Materny. Generalnie - ,,Uważam Rze" prezentuje znacznie wyższy poziom.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.