warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Lajkonik - część druga

Następny tom opowiadań o panu Ignacym Lajkoniku. Wiemy już o nim conieco, ale nadal zdarza mu się przyjemnie zaskakiwać otoczenie, w tym jego rodzinę, najbliższych, a także Czytelników. I w tym kierunku będzie się harmonijnie rozwijał (chociaż być może nie tak często, jak kiedyś). Poprzedni tom - tutaj: http://kontrowersje.net/tresc/ignacy_laj...
_______________


Wszystkie opowiadania © by quackie, 2009- . Tekst chroniony prawem autorskim (wszystkie części cyklu o p. Lajkoniku). Opublikowany na witrynie www.kontrowersje.net oraz - częściowo - na blogu madagaskar08.blog.onet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i przedruk tylko za zgodą autora.


PS. W związku z tym, że to tylko strona tytułowa, stworzona dla łatwiejszej nawigacji, wyłączam możliwość komentowania. Uprzejmie proszę o komentarze pod poszczególnymi opowiadaniami.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (2 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!