warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Leć, Adaś leć

Nawet się skłaniam do twierdzenia, że Jarosław K. byłby wyśmienitym Prezydentem Polski z racji jednej bardzo istotnej rzeczy. Nowa miotła świetnie sprząta ale ta zużyta zna wszystkie kąty. Jarosław K, zna każdy zaułek pałacu. Jest nie tylko starym kawalerem ale też starą miotłą. Był w trakcie kadencji brata dobrym Prezydentem, ha, ha, i zawsze potrafił wyjść naprzeciw żądaniom PIS-u, Radia Maryja, Naszego Dziennika, legendarnego przywódcy Solidarności pana Śniadka, inteligentnego kardynała Dziwisza, obiektywnego pana redaktora Janeckiego, Janke czy Pospieszalskieo. Będzie wspaniale współpracował z polskim rządem. Dołoży cegiełkę do zacieśniania więzi z Europą Zachodnią a i w stosunkach z Rosją będzie języczkiem przewalającym wargę Putina. Zapewni budowę autostrad przez nasze przedsiębiorstwa państwowe, żeby Niemiec, Francuz czy Angol nie zabrał nam gotówki z banku za swoją pracę. W szpitalach będzie na korytarzu w łóżkach piętrowych równość, godność i braterstwo. Odzyskamy na powrót wszystkie państwowe przedsiębiorstwa, które przynosiły straty i zostały sprzedane za jedną złotówkę a teraz na złość państwu polskiemu płacą podatki. Założy podsłuchy i znajdzie każdego, kto stał tam gdzie stało ZOMO. Szkoda, że nie ma już do kompanii Giertycha i Leppera, bo byśmy na powrót odzyskali narodowy sznyt. No ale ma jeszcze Dorna w zanadrzu, który nie omieszka zapytać lekarzy co mają w garażu czy też rzucić nam w twarz – wy wykształceńce jedne. To dobre zaplecze, które rokuje na przyszłość. Pod warunkiem, że się z długoletnim przyjacielem pogodzi w co należy wątpić. Dobrze było być pod kiecką mamusi ale to teraz mamusia jest pod jego pierzyną.


 


Przykręcając jej tlen i stając w wyścigu o pióropusz Prezydenta, rzekł bowiem Jarosław natenczas – mamuś, ja nad poziomy wylatam, czy ty to wyczuwasz ? A mama skinąwszy lekko głowinką, ręce złożywszy na pancerz, rzekła na to w malignie – leć Adaś, leć.


5.893332
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 5.9 (9 głosy/głosów)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Jesteś

portret użytkownika Zoe

złośliwy. Nie wiesz, że teraz na portalu jest nowe otwarcie. Klienci przybywają bo się sezon polityczny nieoczekiwanie zaczął. A ty nowych klientów portalu obuchem w łeb. Ech. Jeszcze MK poprawi jak się wk... i znowu będą poszkodowani po sieci łazić i pluć zza węgła na kontrowersje. Zamiast pogłaskać biednych PiSmenów to ty Adasiem wyjeżdżasz. Ech, ech, ech. No trudno - słabi i tak odpadną:-).


Niespodzianka, kliknij w poniższy link:
http://google.zienkowicz.pl/?g=kontrower...


Dobry wieczór, E_Krakowski

5.04

A nieprawda, pan prezes jest otwarty na wszystkich, nie tylko na środowiska PiSu, Radia Maryja, Naszego Dziennika, czy śniadkowej solidarności. Wszystkich zaprasza do pomocy w kampanii wyborczej http://www.pis.org.pl/article.php?id=17296 . Wchodzisz?


Pozdrawiam z północnego-zachodu


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


co insynuujesz Gryzoniu

portret użytkownika estimado

...twierdzac, ze prezes jest otwarty na wszystkich ?
i dlaczego namawiasz akurat EK, zeby wszedl ?
czyzbys wiedzial o czyms, o czym my nie wiemy ?


jesien 2007, wnet po wyborach:

portret użytkownika estimado
6SZOFER


Pokonał jakoś wóz ten zakręt. 
Choć ciut zahaczył o pobocze,
o włos ominął wszak masakrę.
A szofer dalej coś bełkocze.


Choć ledwo stoi na ulicy,
choć przed oczami ma omamy,
dalej się rwie do kierownicy,
zamiast wytrzeźwieć pójść do mamy.


Jeszcze mu bluzgi lecą z pyska, 
a ma ten pysk pokryty pianą,
że prawo jazdy chce odzyskać
i kluczyk, co mu odebrano.


Nim znów za kółkiem zad posadzi,
nim raz kolejny ruszy drogą, 
starannie bym go zbadać radził
psychiatrom oraz psychologom.


 Weź jedno pod uwagę - z Waszego punktu widzenia

portret użytkownika ojciec_milicjant

/bo mnie to lata - nawet Bolek może wrócić , z Mnietkiem/ - przegrana Jarosława teraz oznacza niechybnie wygrane wybory parlamentarne . Bo tak to działa w Polsce.Tylko raz się zdarzyło,kiedy czerwoni posiedli pełnię władzy , ale wspomnij szorstką przyjaźń elektryka z Żyrardowa z Olkiem - pijaczyną.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.