warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Mimika

Usadowiłem się wygodnie, włączyłem do debaty i skupiłem uwagę na pierwszym pytaniu pani redaktor Lichockiej skierowanym do Bronisława Komorowskiego. Oniemiałem z wrażenia. Tasiemcowe pytanie, które przypominało odpowiedź rzekę, skonstruowała tak, żeby po dwakroć przypierdolić w rząd Tuska. Czegoś takiego w telewizji publicznej - z zasady winnej trzymać obiektywność i jednakowe traktowanie kontrkandydatów - świat chyba nie widział. Pani Cichockiej popieprzyło się pod kopułą. Albo pomyliła telewizję publiczną z prywatną albo w serwilizmie do prezesa Kaczyńskiego chciała pokonać przez nokaut wszystkich lizusów z jego najbliższego otoczenia. Dzisiaj jestem dumny z niepłacenia abonamentu na TVP i usprawiedliwiony z nie wypełniania obowiązku obywatelskiego. Także szczęśliwy, że przykładam rękę do fatalnej sytuacji finansowej tej instytucji. Z przyjemnością będę obserwował jej przedśmiertne drgawki i agonię. Mam nadzieję, że pani redaktor Lichocka pozostanie na zawsze w głowach rodaków symbolem braku obiektywizmu i skurwienia dziennikarskiego.


Według mnie debata była remisowa. Obydwoje kandydaci opowiadali co niemiara o rządzeniu, jakby rządzenie należało do konstytucyjnych obowiązków Prezydenta. Dużo obiecywali wszystkim, tak jakby te cacanki byli władni spełnić. Głęboko też zapuścili się w obszary polityki zagranicznej, zapominając kto ją kształtuje i kto jest za nią odpowiedzialny. Cała debata przypominała chwalenie się małych chłopców, kim to oni nie będą jak tylko dorosną. Na miejscu Komorowskiego, wykuł bym na pamięć wszystkie prawa i obowiązki Prezydenta i konsekwentnie miał je na uwadze przy odpowiadaniu na pytania dziennikarzy. Pozwolił bym Kaczyńskiemu opowiadać bajki co to by on nie zrobił a na końcu w podsumowaniu wyrecytował co wolno Prezydentowi i na co będzie miał realny wpływ. Wytykając Kaczyńskiemu chciejstwo i chęć zaspakajania żądań wszystkich grup społecznych, podkreślił bym mocno, że te zamiary przekraczają kompetencje głowy Państwa i będą nieustannym zarzewiem konfliktu z Premierem.


Jest coś w Kaczyńskim co bystre oko potrafi wykryć. Kto tego jeszcze nie zauważył, nie musi żałować. Nie jestem jednak chytry i podzielę się z wami swoim spostrzeżeniem. Otóż, jak mu się coś uda, zwłaszcza wbić szpilę w przeciwnika, pojawia mu się mimowolnie na twarzy grymas drwiącego samozadowolenia. Jest ten wyraz co prawda mikry i prawie niezauważalny, więc proponuję na drugi raz baczniej go obserwować. Zobaczycie wtedy jak wiele o charakterze człowieka może powiedzieć mimika.


5.808
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 5.8 (5 głosy/głosów)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Co do Lichockiej, to pełna

Co do Lichockiej, to pełna zgoda, ale smutne jest trochę to, że dalsza część twojego tekstu to poniżej Lichockiej. Jak Ty tam widziałeś remis, to Ci powiem, że nawet Komorowski przyznał się do porażki, mówiąc o dwumeczu. Lichocka ma dziwny sposób zarabiania na życie, Ty przecież masz co do gara włożyć, zatem Twojego braku obiektywizmu nie rozumiem zupełnie.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Przykro mi, ze ostatnio wprowadzam Cię w smutek swoimi

wpisami, bo nie takie są moje intencje. Ty widziałeś remis w pierwszej debacie i wcale mnie nie wprowadziłeś tym w rozpacz. Masz prawo do własnych ocen. Co do obiektywizmu, to na teraz według sondy Onetu, sytuacja ma się następująco -


Bronisław Komorowski 54% (141598)
Jarosław K. 37% (97609)
Bez rozstrzygnięcia 9% (23800)
Ogółem oddano głosów: 263 007


Według sondy Interii -


Jarosław K. 46%
Bronisław Komorowski 39%
Pojedynek jest wyrównany 15%
Oddanych głosów: 11 857


Według sondy Wirtualnej -


Jarosław K. 47%
Bronisław Komorowski 44%
Był remis 4%
Nie mam zdania 5%
łączna liczba głosów: 124073


Ja bym Lichockiej natychmiast wręczył dyscyplinarne zwolnienie. Po pierwsze uratował bym paręset tysięcy złotych odprawy, które bez wątpienia ma zapisane w umowie o pracę. I nie sądzę, bym przegrał z nią w razie skargi sprawę w sądzie pracy. Po drugie, dałbym sygnał wszystkim tym, którzy uważają TVP za swoje poletko uprawiania polityki, żeby na przyszłość przy prowadzeniu programu gadających głów dobrze się zastanowili nad pytaniami. A po trzecie, rozdmuchując sprawę Lichockiej, sympatyczki prezesa, zatarłbym nieco remis, doprowadzając tym samym do wskazania na Komorowskiego.


A w ogóle to wygra bezapelacyjnie Komorowski. Z jednego powodu. Jest o niebo lepszym, uczciwszym, łagodniejszym, bardziej merytorycznym i porządniejszym człowiekiem niż ten co się jego nazwiska brzydzę wypowiadać :-)


e_krakowski


Jak przeczytasz mój tekst i

Jak przeczytasz mój tekst i komentarze dotyczące I debaty, to znajdziesz dwie rzeczy, które tłumaczą remis. Znajdziesz medialne zwycięstwo Komorowskiego i merytoryczną przewagę Kaczora, który medialnie wypadł jak dupa. Jak znajdziesz coś innego, to daj znać. Natomiast co do cytowania sond internetowych, to powtórzę raz jeszcze i z jeszcze większym smutkiem. Powoływanie się na to jest przejawem zidiocenia, albo tandetnej propagandy połączonej z intelektualną niemocą, co na tym Portalu tolerowane nie jest. Paru już za to wyleciało, ponieważ człowiekowi inteligentnemu można powiedzieć raz, że sondaż internetowy to gówno oddające profil polityczny miejsca i użytkownika, a nie "próba ważona". Sondaż na S24 pewnie daje 70% kaczorowi, a w prawyborach Telgazety TVP Kaczor wygrał prezydenturę 65%. Znajdziesz gdzieś tu taką moją argumentację, to możesz mnie z gównem zmieszać i bez tego możesz, tylko to nie kwestia politycznego wyboru, tylko nędzy w argumentacji. Z Lichocką napisałeś emocjonalnie, politycznie, ale prawdziwie, tu się tylko baran może nie zgodzić z tą opinię. Dalej niestety jesteś gorszy niż Lichocka i to irytujące. Dostaję wysypki na widok takich tekstów i takiej argumentacji, każdy inny już by stąd wyleciał. Tym masz zasługi i dożywotnią nietykalność, ale to nie znaczy, że podobnej pisaniny i argumentacji nie uważam za gówno warte, Uważam.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Jasne. Co tam sondaże trzech największych polskich

portali internetowych. To zwykłe gówno. Zastanawiam się co dla Ciebie jest argumentem na temat tego kto wygrał debatę. Podasz?


e_krakowski


Na pewno argumentem nie jest

Na pewno argumentem nie jest pierdolenie, które tu radośnie uprawiasz udając urodzonego wczoraj. Może mi powiesz co się stało z sondażami? Gdzie one się podziały? Powtórzę raz jeszcze, tylko kretyn powołuje się na sondy internetowe i niewiele mądrzejszy sondaże z GW i innych gówien, które robiły pacię z mózgu na poziomie 11%. Jak dojrzejesz do tego poziomu to możemy porozmawiać o argumentach, bo na razie pieprzysz na takim poziomie, że gdybym się schylił, to mi w kręgosłupie strzeli. Najbardziej mnie irytuje rżniecie głupa, takie właśnie w stylu Lichockiej, talenta masz w tej materii niebywałe. Ale tak jak mówię, na swoje konto udajesz głupiego, czuj się swobodnie.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Z ciekawości, bez sondaży

Co zrobisz w poniedziałek, jak się dowiesz, że Komorowski wygrał?
Nie będzie Twoim prezydentem? Będziesz go zwalczać? Krytykować?


Wiesz gdzie sobie wsadź to

Wiesz gdzie sobie wsadź to pytanie, bo już mi się nawet go nie chce odbijać co Ty zrobisz w drugą stronę? Kretynów tępiłem zawsze, Komorowski będzie pierwszy na celowniku, razem z jego niewiele mądrzejszymi zwolennikami. Mówiąc krótko pierdolenie się skończyło, aby przeżyć na Kontrowersjach, trzeba będzie coś umieć, a nie być modnym. Rzygam już tymi samymi frazesami bez alternatywy, zębami w kształcie ZOMO. Dla mnie polityk to narzędzie, będę ich używał w zależności od potrzeby chwili, a nie oni mnie na to samo kopyto. Przekonaj mnie, że sterowany przez populistę idiota nie jest dla mnie zagrożeniem, a sonet Ci dla Komorowskiego napiszę.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Miotasz sie Kurak

W takim zakresie kompetencji jakie ma prezydent uważam to stanowisko za zbędne. Po kadencji LK za szkodliwe.
Dla mnie ani jeden ani drugi kandydat nie jest dobry. Obaj, bez względu na to czy maja poukładane w glowie czy nie, powinni zostać wyeliminowani za brak znajomości języków. Fortpoczta Polski niema. Wystarczy by kompromitować.
Kaczor odpada ze wzgledy na podły charakter.
Komorowski ze względu na przechwalanie się tym (niby reformy), które sa skandalem. Za skandaliczne prowadzenie Sejmu.
Gdyby Komorowski powiedział, że będzie posłusznie wykonywać polecenia Tuska, to nie miałbym watpliwości by na niego głosować.
Poniewaz wspomina, że chce byc samodzielny to już je mam.
Spalamy się nie na temat, krytykując skutki a nie przyczyny. Tak nam upłynie zycie nie rozwiązując problemu i robiąc z siebie wrogów.
Nie dam się wciągnąć w ten idiotyzm.
Dopieszczaj Jarosława, ja nie mam kogo chwalić. Mnie ten polityczny narkotyk, na szczęscie ,nie uzaleznił.
Wole żyć niż się wykłucać o racje zastępcze.


Ty się nie miotasz, Ty

Ty się nie miotasz, Ty uważasz, że gówno musi mieć monopol. To jest konsekwencja dość żelazna. Zresztą,,, po co ja mam się pałować, przeczytałem zdanie o charakterze i już mi się cofnęło. Tusk to kawał skurwysyna idącego po trupach, który się potrafi sprzedać jako aniołek, to jest dopiero charakter.


Chwała sponsorom: opony i felgi


I tak doszlismy do JOW

Może Polacy nie będą potrafili zrobić z tego mechanizmu uzytek, ale jest to nasza jedyna broń by sie pozbywać ( stopniowo) karierowiczów, pieniaczy, miernot.
Zwróć uwagę, że wybory bezposrednie zagwarantowano nam gdzie sie nic nie dziej, gdzie nie zapadają decyzje. Prezydent, Senat i gminy do 18 000mieszkańców.
Dajmy juz spkój. Rób ta integracje. Przyjadę z siekiera.


sterowany przez populistę idiota nie jest dla mnie zagrożeniem

portret użytkownika cmss

Na to nie ma nadziei ale jest światełko w tym tunelu bo głupek nie zna swoich ograniczeń. Może być bardzo zabawnie, dla Donalda także a nawet zwłaszcza. Bez względu na wynik zabawa będzie cycuś wprost.
Szkoda Polski, ale nie takie...
Cytat dydaktyczny nieco, jako że optymizm walczy z alzheimerem : ludzie o wiele częściej waliliby się młotkiem w palec, gdyby ból występował dopiero po roku


Platonicznie...


Masz paracelsus

za ten cytat


Sondaże mogą, a pewnie i są,

testem na kogo będę głosować. W takim ujęciu jest obojętne jak wypadli kandydaci. Wygrał - przegrał. Argument za i przeciw. Efekt będzie sie liczyć, podczas wyborów. Zobaczymy.
Ponieważ debata była mikra ( nie moja ocena) to wyborca musi się oprzeć na innych podstawach. I może te inne podstawy były powodem tych rozstrzelonych opinii.
Sam tego nie pojmuję ale takiej interpretacji nie wykluczam.
Kaczyński może i tego nie przewiduje aleTy dla jego przeciwników pewnie byś gułag własnoręcznie zbudował. Strasznie napalony jesteś.
Nie warto tak sie spalać.


Gułag dla głupoty, miałkości

Gułag dla głupoty, miałkości argumentów, intelektualnej nędzy, to jest bardzo dobry pomysł. Tu też powtórzę, mnie Kaczor wisi, już dziś myślę jak go wykończyć, gdy mu tylko odbije. Jak ktoś mi mówi, że Lichocka się zeszmaciła w tej debacie, to ja mu żółwia strzelę, choćby i na Jaruzelskiego głosował. Ale jeśli, zwłaszcza po tym co się z "sondażami" stało, że o sondach portalowych nie wspomnę, odwala się Lichocką właśnie i nadal się tego używa jako argumentu w dyskusji, to ja dla takich dyskutantów mam tylko obozy pracy, bo to poziom dyskusji dla fizycznych.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Powinno się na na SG na najbardziej

widocznym miejscu wywiesic spis argumentow uważanych na kontrowersjach za niedopuszczalne w imie unikniecia dalszych nieporozumien


Ludzie, którzy potrzebują

Ludzie, którzy potrzebują takiej informacji, już dziś mogą się stad zwijać, nawet powinni.


Chwała sponsorom: opony i felgi


wszyscy tej informacji

potrzebują tym bardziej, ze lista nieustannie sie zwiększa


www.onet.pl, www.gazeta.pl,

www.onet.pl, www.gazeta.pl, www.salon24.pl Tam wiszą regulaminy, polecam każdemu te portale, którym się wydaje, że tu będzie łatwiej. Zawsze można też założyć bloga na jakiejś znanej platformie. Dyskusje zamykam, można też próbować patrzeć i się uczyć.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Fajne są Twoje dyskusje:)

Z nieoczekiwanymi otwarciami i jeszcze bardziej nieoczekiwanymi zamknieciami. Takie balansowanie na granicy: zdąże powiedziec kolejne slowko, czy nie zdążę? I czy aby to slowko spodoba sie czy może upomnienie dostane, ze znow nie trafilam w gusta wszechmogacego...? :)


No

I przypomnieć zasadę " co nie zabronione - jest dozwolone"
Tylko kto tu będzie cokolwiek pisać.


Q!

portret użytkownika quackie

Q x 6!


_________
Zarzucił staruszek sieć w morze. Odczekał, próbuje wyciągnąć.
Ciągnie ją i ciągnie i wyciągnąć nie może.
Aż w końcu odezwał się głos z nieba.
Powiedział "SIEĆ JEST OBECNIE NIEDOSTĘPNA".


Przybij...

... piątkę, kam--eto :-)


Toż to

dywersja... :)


Odpowiadasz jak Kaczor w kwestii in vitro.

Nie ma miernika na ocenę debaty. Tak jak nie można obiektywnie ocenić zwycięzcy zawodów w jeździe figurowej na lodzie, tak nie da się wskazać zwycięzcy ostatniego pojedynku. Nie mamy instrumentów. Każde wskazanie musi być siłą rzeczy subiektywne. Jeżeli zatem stwierdziłem, że według mnie Komorowski wygrał, to stwierdziłem i kropka. I nie muszę tu nic dodawać ani z niczego się tłumaczyć. Jeżeli dodałem trzy sondaże, gdzie w dwóch wygrał Kaczyński a w jednym Komorowski i w których udział wzięło set tysięcy użytkowników, to usiłowałem oprzeć się na większej ilości osób biorących udział w sondzie. Nic więcej. Po obliczeniu głosów z tych portali, na Kaczora głosowało ok. 165 000 internautów a na Komora ok. 200 000. Jeżeli te subiektywne głosy oddane na kandydata PO są dla Ciebie gównem, to dla mnie głosy na kandydata PIS-u są zwykłym łajnem.


e_krakowski


Boję się, że Ty jednak

Boję się, że Ty jednak głupiego nie udajesz...


Chwała sponsorom: opony i felgi


Piotrek, Piotrek

Dyskutujemy wśród Przyjaciół, a Ty na chama z każdego chcesz robić wroga.
Potrzebne Ci to!!


Aż się zalogowałem

z tego rozbawienia. He, he.


Dzień dobry


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


Bardzo mi to potrzebne

Bardzo mi to potrzebne www.nieocenzurowano.pl Tam się spotykali przyjaciele, chyba rynek ich pochłonął. Ja się nie zaprzyjaźniam z ludźmi, których na oczy nie widziałem i grama soli nie zjadłem. Nie szukam tu przyjaciół to solidnej publicystyki. Pierdolenie będzie tu tępione, każdego dnia, a jak wiadomo, ja tu jestem co dzień. Jak się doczekam tekstu, który nie jest broszurą, to możemy pogadać o przyjaźni, póki co mam tu niemal samych wrogów.


Chwała sponsorom: opony i felgi


od Przyjaciol, Boże, strzeż...

od dawna to nie nowe...


Zwijaj portal

Na chuj Ci produkować wrogów. I produkować sie przed wrogami.


No właśnie przyjaźń mam tak

No właśnie przyjaźń mam tak zdefiniowaną, że przed przyjaciółmi się nie produkuję. Dla przyjaciół nie mam Portalu, ale inne dobrodziejstwa. Mówiąc krótko, na koniec i na temat. Komu tu nie pasuje niech wypierdala, bo będzie jeszcze gorzej. Żadna tandeta tu nie przeżyje.


Chwała sponsorom: opony i felgi


:(

portret użytkownika Jasmine

:(


Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Musimy się mocno objąć żeby polecieć.


Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.
Mark Twain


Centuś może mieć rację odnośnie kto wygrał

portret użytkownika cmss

debata Nixon-Kennedy bodajże przykładem. Założeniem, możliwe że błędnym, jest: słuchano co gadano.
Luzik :)


Edit: słuchano i rozumiano co gadano.


Platonicznie...


sondaże .... a to np.: "W

sondaże ....
a to np.:
"W Star-Typ Sport (STS) typowanie wyniku wyborów prezydenckich jest jednym z hitów tygodnia. Kursy kandydatów są następujące: 1,30 dla Komorowskiego do 2,90 dla Kaczyńskiego. Tak więc za każde 100 zł na Komorowskiego gracz dostanie 123 zł 33 gr, a za Kaczyńskiego – 219 zł 60 gr. Zwycięstwo marszałka Sejmu typuje tam 76% graczy, zwycięstwo prezesa PiS – 24%. Z kolei w Betako Kaczyński ma notę 3,05, a Komorowski 1,27. "


gramy?


Ciekawe, sondy.

portret użytkownika brodek

Witaj,
ciekawe wyniki sond, ale zapomniałeś jeszcze przytoczyć tej ze strony Platformy Obywatelskiej, na samym dole stronki jest:


http://www.platforma.org/


O, przepraszam, to chyba jakaś nieobiektywna sonda..


Kto wygrał debaty?
Bronisław Komorowski: 44%
Jarosław Kaczyński: 53%
Stawiam na remis: 3%


Stary numer, Kurski z

Stary numer, Kurski z chłopakami rzucili się na klikanie. Żeby było ciekawiej, Onet odpalił sondę o 20.15. Kurwa to są takie jaja, że ja naprawdę nie wytrzymuję już tego poziomu zidiocenia jako "argumentu".


Chwała sponsorom: opony i felgi


Tu jest jeszcze lepsza

portret użytkownika brodek

Jest taka stronka "dobrzy politycy"

czy inne cudo. Po założeniu sobie konta można oddawać głosy na wszystkich: od prezydenta po wójtów. Tam to dopiero jest nawalanka sztabowców.


Dzień dobry, E_Krakowski

5.04

Pięknie opisałeś twarz, która jest, jak to mówią, zwierciadłem duszy. Do tego obrazu dodam od siebie, koniec języka figlarnie pojawiający się w kąciku ust pana prezesa. Gag ten stosuje przykładowy kandydat wtedy, gdy jest zadowolony ze słów przez siebie wypowiadanych. Przemiłe.


Jednak werbalnie szef PiSu już figlarny nie jest. Zapytany o politykę zagraniczną, tu dodam, że jego kontrkandydat wie do kogo należy prowadzenie polityki zagranicznej, oznajmił to telewidzom wyraźnie, pan prezes oznajmił, że jak zostanie głową państwa, to będzie kontynuował działania swojego, tragicznie zmarłego, brata. Czyli Gruzja, sprzeczki o ambasadorów, ociąganie się w mianowaniu sędziów, że o Legii Honorowej dla prezydent Warszawy już nie wspomnę. Do Brukseli też będzie jeździł, zgodnie z wyrokiem sądu.


Czyli pan prezes już teraz straszy nas swoją wizją prezydentury. Chce być jak brat, ale dwa razy bardziej. Raz za siebie, dwa za tragicznie zmarłego brata. Uważam, że nie będzie trzeba czekać do końca ewentualnej kadencji kandydata wąsów już nie noszącego, aby przemianować go z wielkiego stratega, na największego. Hamulcowego.


Pozdrawiam serdecznie


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


On tę swoją mimikę czyli złośliwe zadowolenie z

pognębienia przeciwnika (przekonany zapewne o swoich genialnych ripostach) potrafi dość skutecznie maskować w przeciwieństwie do bohaterskiego męczennika, parskającego kiedyś śmiechem z Tuska usiłującego mówić po angielsku w obecności Condolleezy Rice na konferencji prasowej. Obydwa kmioty po jednych pieniądzach.


50% przypadkowego społeczeństwa polskiego nie całkiem rozumie wiadomości wieczorne. Tak mówią badania. Czego zatem wymagać od tej części tłuszczy? Reagują emocjonalnie na brednie głoszone przez największą miernotę wśród polityków, który na każdym kroku sobie zaprzecza. To osioł i muł w jednym.


W ostatniej debacie zachwycił się ustawą Wilczka, która była arcyliberalna, by natychmiast zganić liberalizm. Kompletny matoł i chaotyk. Nie słuchający własnych słów. Gadający wyświechtane i wyuczone na pamięć frazesy jak nie przymierzając byli sekretarze partyjni.


Żeby się przypodobać polskiemu kapitałowi, stanął w obronie warchołów z Placu Konstytucji, którzy po prawomocnym wyroku sądowym nie chcieli się wynieść z tych swoich żelaznych bud z centrum Warszawy.
Jako doktor prawa jest dla mnie nikim, zerem i dnem ostatnim. Nie respektującym wyroków sądowych, stawającym w obronie żuli a nie kupców czyli zwykłym psujem prawa polskiego. Pozdr.


e_krakowski


Niestety, pan prezes często w piętkę goni

na szczęście, dla niego, zdecydowana większość jego elektoratu tego nie zauważa. Po podobnych odzywkach pana Kaczyńskiego zaczynam wątpić, czy jest coś takiego, na czym prezes się doskonale zna. Pewnie ziarno siewne jest czymś takim, ale za rolnictwo w jego rządzie nie on odpowiadał. Kompetentny wicepremier rolnikami się zajmował. Sam premier służby za koalicjantami puszczał w skarpetkach, oraz zatrzymania bez użycia kajdanek zalecał.


A jak języki obce zna. Sam widziałem jak podczas ostatniej wizyty w UK powiedział do gospodarza: Aj dont andersen i polecił dolmeczen wołać. To strategia taka. Specjalnie tłumacza się woła, aby lepiej odpowiedź na pytanie przygotować. Tłumacz tłumaczy oczywistą oczywistość, a nasz kandydat zyskuje dodatkowy czas na przemyślenie odpowiedzi. Prawdziwy strateg.


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


Witaj Gryzoniu.:) PODOBNO

portret użytkownika Jasmine

Witaj Gryzoniu.:)
PODOBNO Prezydent Lech Wałęsa tylko dzięki tłumaczom, którzy się troili, nie zawsze wychodził na takiego głupka jakim był. Od kogoś, kto nie bardzo po polsku, trudno wymagać żeby po obcemu nawijał. Stara szkoła tłumaczowsko-ratująca wciąż działa u naszych demokratycznie wybranych reprezentantów.


Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Musimy się mocno objąć żeby polecieć.


Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.
Mark Twain


Dzień dobry, Jasmine

Właśnie dlatego prawybory w PO pan Komorowski wygrał, gdyż jest poliglotą na skale pana Kaczyńskiego. Pan Sikorski piramidalnych głupot nagadać mógłby, nie korzystając z dodatkowego czasu na dokładne przemyślenie odpowiedzi.


Zresztą co my będziemy tu języków obcych się czepiali. Mi potrzebny jest tłumacz,taki zaprzysięgły, który przetłumaczy mi kontrowersyjne kwestie z polskiego na mój.


Pozdrawiam


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


Ja niepiśmienna baba ze wsi

portret użytkownika Jasmine

Ja niepiśmienna baba ze wsi jestem Gryzoniu, ale jakoś mam żal,ze na przeciwko nie stanął Radek Sikorski z żoną Żydówką od Nagrody Pulitzera. Pewnie myślę macicą jak to baba, bo przystojniejszy niż...i o wartościach katolickich zbyt często zapominam.:( Biję się w zapadłe piersi obiecując poprawę, albo i nie.


Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Musimy się mocno objąć żeby polecieć.


Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.
Mark Twain


Hmmm

"Ja niepiśmienna baba ze wsi jestem" i "pewnie myślę macicą jak to baba", to kokieteria jest, jak sądzę.


Pan Sikorski nie mógł kandydować, gdyż pan Kaczyński ma dowody dyskredytujące tego pana. Nie może jednak, pan prezes, dowodów owych społeczeństwu przedstawić, gdyż są one tajne/łamane przez poufne.


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


„Ja bym bardzo prosił pana Komorowskiego

o nie wymienianie nazwiska zmarłego tragicznie Prezydenta, bo to jest nieładne, bo to jest nie fair.”


Niniejszym ogłaszam, że historia umarła. Zabrania się wszystkim oprócz pana prezesa budującego kampanię wyborczą na śmierci brata, wypowiadania nazwisk osób nie żyjących. Pan Jarosław K. wielbiciel polityki historycznej, odwołujący się permanentnie wstecz, idący jak stara pierdoła dupą do przodu z wzrokiem utkwionym w tył ma problemy ze stałością przekonań, światopoglądem i uporządkowaniem wyznawanych zasad. Ale, żeby nie poprzestać na jednym przykładzie, który wpadł mi w ucho przed chwilą, podam cytat siedzący w mojej głowie już 5 minut:


„Tak rzadko bywam w domu. Wciąż w drodze. Cieszę się na spotkanie z bratanicą.”


Przypomnę, że na ślubie bratanicy nie był. Co zdanie to sprzeczność. Kompletny bałagan we łbie. Jak się idzie w kłamstwa, by tylko dostać się w łaski wyborców, to człowiekowi już jest widać obojętne co mówi, za to nie obojętne jak głęboko siedzi w odbytnicy. Na miejscu Komorowskiego po raz drugi bym go podał do Sądu za kłamstwo w sprawie działań komornika - mającego w ręku prawomocny wyrok - wobec kupców z żelaznych bud na Placu Centralnym.


e_krakowski


Trzeba mówić tak:

portret użytkownika Lukrecja

...........Ten, którego imienia nie wypowiada się...........


Jak to było?

A, już sobie przypomniałem. To był zdaje się "zięć z SLD"? Ileż uciesznych żartów padało, tu i ówdzie. Tu dodam, że bratanica pana prezesa przekazała "fanta". Fant ów, podobnie jak broszura z tekstem konstytucji podpisana wczoraj w TV przez obu kandydatów, zostanie sprzedany na licytacji. Licytacja odbędzie się w ramach "owsiakowej orkiestry", która tym razem zagra na rzecz poszkodowanych w ostatniej powodzi. Wynika z tego, że orkiestra nie będzie promować żadnego z kandydatów, ino frekwencję pobudzić może. I pomoc dla powodzian będzie. Same zyski.


Kłaniałem się już Sukiennicami?


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


Otóż to!

Czemu tak mało osób myśli tu o tym, jakim prezydentem byłby Jarosław Kaczyński?
Ja to widzę tak samo, jak Ty i tak samo (mam nadzieję) sobie tego nie życzę :-)


Dzień dobry

No właśnie. Niektórzy chcą, za pomocą "wybitnego stratega", kontrolować "wielkiego leniucha". Kontroler o mentalności klawisza. Dziękuję bardzo.


W demokracji od kontrolowania rządów jest społeczeństwo. Jeśli pozwolimy na to, aby politycy nawzajem siebie kontrolowali, jakoby w naszym interesie, to skończymy marnie jako naród.


Pozdrawiam


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.