warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Ministerstwo Prawdy i Miłości

Cenzura jest dobra. Najlepiej niech sądy surowo karzą za jej łamanie. Dzięki niej nikt nie odważy się krytykować moich jedynie słusznych poglądów.
Pewnie jeśli coś takiego powiedziałby polityk PiS czy PO-to byłby skandal, ale jeśli powiedzieliby:
,,Zakaz obrazy uczuć religijnych jest OK.. Najlepiej niech sądy surowo karzą za jego łamanie. Dzięki niej nikt nie odważy się obrażać moich uczuć religijnych.”
Albo posłanka Senyszyn:
,,Bardzo się cieszę z wyroku, który skazał XYZ za obrazę gejów. Nie może być tak, że ciemnogród katolicki i zaściankowość może sobie na wszystko pozwolić.”
To już jest dużo lepiej odbierane. Przecież jak można kogoś obrażać? Niech sądy sprawią, żeby nie można było nikogo obrażać. Tylko to jest wprowadzanie cenzury. Oczywiście cenzurę można nazwać ,,walką kpiącymi z uczuć religijnych i homo”, ale nic to nie zmieni. Obraz to kwestia czysto subiektywna.
Taki Biedroń pewnie poczuje się obrażony jeśli powiem na niego ,,ciota”. Przecież jak można być tak nietolerancyjnym dla homo:
http://www.youtube.com/watch?v=sLAoBI4Ga...
Ale o ciemnogrodzie można tak powiedzieć. Czyli co: ciemnogród też powinien go pozwać.
To nie pierwszy przykład lewackiej mentalności Kalego. Joanna ,,od krzyża” Senyszyn tyle mówiła, że należy uszanować wyrok w sprawie Tysiąc. Nie można podważać wyroków niezawisłego sądu, ale jeśli wyrok nie jest pomyśli Senyszyn- to Trybunał Prostytucyjny.
Muzułmanów w Pakistanie obraża sam fakt, że ktoś się ośmielił(jak można?) się wymyślić konkurs "Narysuj Mahometa" na Facebook’u. Za to przestępstwo prokurator generalny Pakistanu chciałby widzieć Mark Zuckerberg’a przed sądem. Oczywiście sąd musiał zablokować Facebook’a na terenie Pakistanu. Muzułmanie są strasznie obrażalscy. Opublikowanie karykatur Mahometa wywoła burzę w świecie islamski. To palenie flag. Można odnieść wrażenie, że są bardzo wrażliwi na punkcie własnej religii. Ba, nawet powoływali się na cytaty z Koranu, ale czy kiedykolwiek widzieliście muzułmanów protestujących przed ambasadami Afganistanu, albo ZEA i palącymi flagi tych krajów? Ja nie widziałem. Czyli wychodzi, że karykatury Mahometa są be, ale skazywanie na więzienie gwałconych kobiet za seks pozamałżeński i seksualne niewolnictwo- jest OK.
Czyli na postawie czego sąd ma orzekać czy np. Czesio obraził uczucia religijne jakiegoś muzułmanina Waldka? Wychodzi, że tylko na podstawie subiektywnych odczuć Waldka, bo obraza to kwestia czysto subiektywna. Najsprawiedliwsze byłoby, gdyby sędzia po prostu spytał Waldka czy czuje się obrażony słowami Czesia.
Doda ostatnio została pozwana przed oblicze Ministerstwa Prawdy i Miłości za to, że:
Latem 2009 r. w wywiadzie prasowym Doda, mówiąc o Biblii, stwierdziła, że "bardziej wierzy w dinozaury niż w Biblię", bo - jej zdaniem - "ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła". Dopytywana, o kim mówi, dodała: "o tych wszystkich gościach, którzy spisali te wszystkie niesamowite historie".
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1345,title,D...
Patrząc na różne fragmenty ST-trudno nie zgodzić się z Dodą. Te ciągłe nakazy zabijania i mówiące zwierzęta... Swoja drogą ciekawe czy Dawkins byłby w Polsce pozwany za swoje poglądy?
Zwykła obiektywna opinia, ale jeśli uznamy ewentualną przegraną Dody za słuszną-to czy nie powinniśmy karać za obrazę uczuć politycznych. Przecież czym one się różnią od uczuć religijnych? Jeśli Wojewódzki powiedział, że Jarek idzie po trupach do celach-to czy taki Kaczyński powinien pozwać taką osobę?
Warto nie mylić OBRAZY z POMÓWIENIEM. Sytuacja kiedy Dorn pozwał Kaczyńskiego za słowa, że nie płaci alimentów jest słuszna. Tylko problem w tym gdy sąd w formie kary nakazuje przeprosiny w którejś z gazet. Kurski jest wspaniałym przykładem jak sąd nadał Wyborczej miano jakiegoś super sądu: Wyborcza sama ustaliła karę. Absurdalna sytuacja kiedy Wyborcza jest sędzią we własnej sprawie.


0
Twoja ocena: Brak
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!