warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Mój kandydat

W związku z dyskretnym wycofaniem się z blasku kamer kandydata na Prezydenta Polski Jarosława Kaczyńskiego i zajęciu pozycji w cieniu, ogłaszam niniejszym, że najlepszym, bo moim kandydatem na najwyższy urząd w państwie polskim - byłby człowiek w żelaznej masce.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (1 vote)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Polska nie jest dzikim krajem. Jest krajem wyjątkowym.

1. czy znacie drugi taki, w którym dwie największe partie polityczne walczyłyby na śmierć i życie o panowanie nad instytutem naukowym (IPN)?


2. czy znacie drugi taki, w którym pretendent do najwyższych laurów w państwie schowałby się w trakcie kampanii przed swoim ludem?


Ale nie popadajcie w depresję uważając te wyczyny za wstydliwe czy żałosne. Przyjmijcie, że to jest śmieszne i zarechotajcie. Tak jest lepiej dla zdrowia psychicznego.


e_krakowski


na śmierć i życie o panowanie nad instytutem naukowym (IPN)?

portret użytkownika cmss

Toć poczytać sobie chcą. Na „Dzieje Tristana i Izoldy” ich nie namówisz, to widać, słychać i czuć przecież.


Platonicznie...


upiór z Luwru?

upiór z Luwru?


Dobry wieczór, Markizie

Raczej nie Belphégor – Le fantôme du Louvre, ale legendarny brat bliźniaczy Ludwika XIV, w żelaznej masce w Bastylii trzymany przez austriacką, wyrodną matkę. Historia, ta poważna i ta mniej, uczy jednego, z bliźniakami zawsze kłopot.


Pozdrawiam


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


zdaje się, że przepadł,

6

zdaje się, że przepadł, gdzieś w kazamatach?


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.