warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Murzynek

Panie prezesie, czy jest pan za in vitro?


Jestem katolikiem.


Powtarzam pytanie, czy jest pan za in vitro?


Jestem katolikiem.


Ostatni raz grzecznie pytam, czy jest pan za in vitro?


Będę ustalał najwyższe ceny w skupie.


………………………………………


Po przegranej debacie z Donaldem Tuskiem w 2007 roku, Kaczor ogłosił, że ją zdecydowanie wygrał. Niedawno sprostował ten wynik w telewizji i wymamrotał niechętnie, że „tamta debata faktycznie mu nie wyszła”. Wczoraj znowu ogłosił się zwycięzcą w starciu z Bronkiem. Za trzy lata zmieni optykę na ostatnie starcie z Marszałkiem i uzna się za przegranego.


Boję się, że na środową debatę, ten piskorz i kameleon w jednym, wysmaruje twarz sadzą i zwróci się z dramatycznym apelem do wyborców w Polsce, że pora wreszcie wybrać pierwszego murzyna na najwyższe stanowisko w Państwie.


4.339998
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 4.3 (3 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

lekko świrujący mąż stanu

Kaczyński jako piskorz i kameleon? Zupełnie tego nie dostrzegam. To stale ten sam Kaczor co zawsze. Może trochę bardziej ostrożnie się wypowiada niż kiedyś, ale i w tym kierunku zmiany są minimalne, o piczy kłak zaledwie.


Chlor


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.