warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Najpierw okradli i odarli z resztek honoru, a teraz Was wydymają.

I to najlepszą bo sprawdzoną metodą, przez Aleksandra Kwaśniewskiego, który się zataczał pełne dwie kadencje :


Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu politycznego z Europy i USA, odpowiedzialnych za sukcesy m.in. prezydentów Obamy i Sarkozy'ego oraz kanclerz Merkel, ustaliła "Rzeczpospolita".


Chodziło o to, by pomogli Platformie w opracowaniu strategii przed wyborami parlamentarnymi. Jako że w tej kampanii nie będzie można korzystać z billboardów i spotów telewizyjnych, zostali poproszeni o przedstawienie nowych sposobów dotarcia do wyborców.


Po pierwsze, musimy sobie odpowiedzieć na pytanie jacy są wasi wyborcy, dociekali eksperci. - Rozczarowani i wściekli, miał odpowiedzieć jeden z polityków PO. - No to musicie wszystko zwalić na Kaczyńskiego. Powtarzajcie, że opozycja rzuca wam kłody pod nogi, doradzali spece od public relations.


Do tego całkiem niedrogo, bo za Wasze drodzy wyborcy, pieniądze.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (3 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Najbardziej zabawne jest coś

Najbardziej zabawne jest coś innego, a mianowicie krojenie frajerów. Przecież czy magowie sprzedali tym osłom zużyte patenty, a nie nową strategię. Na kilometr daje tu prowincją. Pojechali do Polski ożenili hity z Obamy i oczywiście wystarczyło, aby w parafii zrobić wrażenie. Sprzedane banały, do tego w zupełnie innym kodzie kulturowym. Już widzę jak po bałtyckich plażach przechadzają się wczasowicze i odciskają chińskimi klapkami logo partii na piasku. Kurwa taki hit można zabić jednym hasłem: "PO buduje przyszłość Polski na piasku", a dalej już bardziej twórczo: "Za PO znów będzie plaża i żadnej roboty", "PO lepi babki z piasku". Przekonanie, że ci wszyscy magowie od PR to jacyś cudotwórcy jest wtych głupkach tak głębokie, że nawet nie zauważą jaką kupili maść na szczury.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Pamiętasz pewnie, jak jednym prostym i tanim chwytem

portret użytkownika ojciec_milicjant

załatwił Olek - Bolka. Spóźniony na debatę Olek, za namową Francuza, rzucił Bolkowi pod nos kartkę zapisaną drobnym drukiem, będąc pewnym, że trick zadziała i nikt nie sprawdzi co tam FAKTYCZNIE jest napisane. Ten blef jest znany w środowisku szulerów karcianych - od setek lat.
Masz zupełną rację w tym, że to działa syndrom ,,zachodu" - od zawsze skuteczny. Mogą więc, pod tą nazwą, sprzedawać tanie krajowe grepsy. Tak jak wszystkie, niemal, ,,zachodnie" firmy w Polsce.
Krzywe i spękane drogi(te NOWE) - najlepszym przykładem.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Prehistoria, wtedy taki numer

Prehistoria, wtedy taki numer to było coś. Kto słyszał o jakimś PR, czy kampanii? Zresztą na Bolka i teraz wystarczyłoby dokładnie to samo. We współczesnych czasach obie ekipy są zahartowane w boju, właściwie niczym innym się nie zajmują, a naród znudzony. Nie wiem, może sprzedali im jakieś "po czemu jabłka", nota bene też wtórne, ale czy to jest klimat na takie powtórki? Jak patrzę na sondaże, oczywiście traktując odpowiednim współczynnikiem, to tendencje są dwie. PiS ma stałe i około 30%, PO leci na pysk, zyskuje SLD. Przy jako takiej kampanii, zwykłej prostej wskazującej błędy władzy, PO nie ma prawa wygrać. Ale boję się, że Kaczyński tych wyborów nie chce wygrać. on chce zadymy, drugiej kadencji PO z SLD i zamordowania Tuska, przy okazji SLD. Tak to widzę. Z radykalnym przekazem nie ma żadnych szans, a on ten przekaz najwyraźniej i CELOWO podkręca. Czy to mu się uda? Nie wiem, ale jakiś sens w tym jest. Nic nie wskazuje, że PiS wygra wybory z taką większością, by samodzielnie rządzić, a to oznacza, że mamy koalicję POSLD. To jest niemal przesądzone. W takiej konfiguracji PiS pozostaje JEDYNĄ OPOZYCJĄ i czeka cztery lata na efekt rządów, które nie mają większych szans, bo całego syf po Tusku i Rostowskim nie da się upychać przez kolejną kadencję. Zobaczymy.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Może być, ten dobry wynik SLD, nadymany

portret użytkownika ojciec_milicjant

przez tych wszystkich, którzy widzą cały syf tego niby-państwa, ale nie przyznają się do żadnej zgodności z diagnozami Kaczyńskiego w żadnej sprawie. Przy urnach, kiedy będzię bliżej krachu, mogą zadziałać instynkty samozachowawcze.
Poza tym pan Waldek - niezrównany koniunkturalista, zechce zagrać na ,,patriotycznom nute",ale tylko w wypadku : 34% PiS+ 6%PSL = koryto.
Jest jeszcze ,,bezpartyjny" prezydent, jak go wczoraj cukrował Piasecki. Pan ,,bezpartyjny" i bezrozumny może wskazać przyszłego premiera kierując się, jakżeby inaczej, jego PRZYSZŁĄ zdolnością koalicyjną. I koncyliacyjną też.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


drugiej kadencji PO z SLD

portret użytkownika cmss

:)^:)
Ciekawe, swoją drogą, co w nim siedzi.
Ja stawiam, że lubi mieć rację.


Platonicznie...


już im tak łatwo nie pójdzie

portret użytkownika carpediem

nie te czasy inni ludzie. Po Smoleńsku, a właściwie po raporcie MAK i Donalda trochę jakby więcej samodzielnie myślących przybyło. :-) i co chyba najważniejsze wciąż przybywa !!! Nowy inicjatywy , szczególnie w nowoczesnych mediach elektronicznych takie jak NE , S24, kontrowersje.net :-), Polityczni, Niezależna wpolityce . Lud się organizuje (Solidarni 2010, las smoleński, Radio Wnet Gazeta Polska ob-ciach, , gupy kibiców ).
Powiadam Wam :-) to już nie te czasy. Wtedy była inna atmosfera, Michnik miał status nieomylnego proroka, internet dopiero co wylazł z pod szafy . TO SE NE WRATI.


A tutaj atmosfera na meczu lech vs legia . Więcej takich banerów tam było . Ale niestety nie da się ich ściągnąć , oprócz tego jednego.


http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-a...


CHYBA , ŻE ..... CHYBA ,ŻE TUSK ZAGRA METODAMI BATIUSZKI PUTINA I JAKĄŚ SZKOŁĘ WYSADZI LUB METRO ALBO GIEWONT. WTEDY OCZYWIŚCIE ZACZNIEMY WSZYSCY SZUKAĆ PIS-KAIDE I CO NAJWAŻNIEJSZE JĄ ZNAJDZIEMY.


carpediem


"Wszyscy lecimy TU154, tylko jeszcze o tym nie wiemy"

portret użytkownika cmss

Pierwszy pilot: Tusk.
Drugi pilot: Kaczyński.
Nawigator: Napieralski.
Pasażerowie ch*j mają do gadania.


Platonicznie...


A JEDNAK - TRAFIŁEM NA FILM

portret użytkownika carpediemcarpediem


Historia lubi się powtórzyć, szczególnie gdy zagrożenie jest

6

Elektorat PiS - Ludzie święci przekonani że głosując na tą partię działają dla dobra Polski i są prawdziwymi patriotami.


Elektorat PO - Ludzie święcie przekonani że głosując na tą partię będą mądrzejsi od tych co głosowali na PiS, bo tak powiedział im pan w telewizorze.


Elektorat SLD - Ludzie święcie wierzący w populistyczne hasła, cieszą się gdy dostaną jabłko od Napieralskiego.


Elektorat PSL - Praktycznie już nie istnieje...


Tylko 23 baców na około 100 produkujących oscypki posiada unijne świadectwa jakości, uprawniające do wytwarzania tych serów. Na kogo oddadzą głos pozostali?Dopóki będziecie jechać

portret użytkownika Jasmine

Dopóki będziecie jechać takimi hasłami nie wygracie. Nie głosowałam na PiS, bo pan w telewizorze mi powiedział, że będę mądrzejsza głosując na PO?!
Podobne "argumenty" mogę przeczytać na onecie, na elitarnych kontrowersjach oczekuję innych.
Na szczęście i takich tu nie brakuje.


Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Musimy się mocno objąć żeby polecieć.


Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.
Mark Twain


No, nie brakuje.

Teraz na przykład nie powinnaś głosować na PiS, bo oni planują przeczekać w opozycji kolejną kadencję i dopiero za 4 lata zapragną nas zbawić ci wieczni zadymiarze w krótkich spodenkach. Czegóż chcieć więcej?


...Ginger Rogers w tańcu robiła dokładnie to samo, co Fred Astaire, tyle że tyłem i na wysokich obcasach. (A. Earhart)


Totalna załamka. Przynajmniej

portret użytkownika Jasmine

Totalna załamka. Przynajmniej wiem, że nie zależy mi na Polsce i nie jestem patriotką, bo nie głosowałam na PiS. Buntuję się przeciw przenoszeniu mnie do dużego miasta. Dobrze mi na wsi.


Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Musimy się mocno objąć żeby polecieć.


Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.
Mark Twain


Zazdroszczę Ci tej wsi

Jabłka Ci same rosną na drzewach


...Ginger Rogers w tańcu robiła dokładnie to samo, co Fred Astaire, tyle że tyłem i na wysokich obcasach. (A. Earhart)


Należy głosować na

Należy głosować na Napieralskiego, bo zdaje się partii jako takiej nie ma. Na pewno wygra i jeszcze da jabłko. Ponieważ zauważyłem liczbę mnogą wypowiedziach, to się dostosuję. Czytacie te swoje teksty i komentarze przed publikacją? Co chcecie powiedzieć poza tym co pieprzycie? Poszło OFE, Grabarczyk dostał kwiaty, Meller grzecznie przeprosił, Kopacz zrobiła sekcje, dług jak za Gierka, prezydent idiota, afery na cmentarzu nie było. Macie coś więcej do powiedzenia poza pierdoleniem, że Kaczor sepleni tam gdzie stało ZOMO?


Chwała sponsorom: opony i felgi


Właściwie to prawda. "Większe

Właściwie to prawda. "Większe pół" głosuje dokładnie z tego powodu. No i jeszcze taka jedna refleksja. Tak trochę mi zalatuje to co piszesz: "chcesz to mnie bierz". Wybacz, ale mi powiewa agitowanie i dogadzanie. Postaraj się sama, rozejrzyj się, pomyśl albo olej. Bo cóż to za postawa: "przekonaj mnie". Przekonać to ja Cię mogę do zakupu w pakiecie po promocyjnej cenie, z racji akwizycyjnego zawodu. Tutaj raczej się opisuje niż przekonuje. Zresztą w ogóle mi nie wygląda na to, żebyś się chciała przekonać, raczej chcesz sobie poleżeć do góry dupą i ładnie pachnieć.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Masz rację. Jak zawsze.

portret użytkownika Jasmine

Masz rację. Jak zawsze.


Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Musimy się mocno objąć żeby polecieć.


Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.
Mark Twain


Jeżeli ktoś nie czuje do czego to zmierza, to trudno

6

Pewne mechanizmy są niestety zawsze zbliżone. Noc długich noży lubi się powtarzać, a aktywność internetowa doskonale pozwala namierzyć wrogich dla ustroju Wietnamczyków. Potem wystarczy tylko kilka dni, by dla kraju Przywiślańskiego wprowadzić unijną normalizację i certyfikację. By żyło się lepiej... Jeżeli ktoś wierzy, że ci Amerykanie przyjechali tu oskubać frajerów gotowych dać się frajersko orżnąć, to trudno - tylko dlaczego uważacie "mózgi propagandowe PO" za totalnych idiotów - bo taką informację właśnie sprzedały media ludowi...Były agent KGB ryzykuje życiem CODZIENNIE

portret użytkownika ojciec_milicjant

żeby zobojętniałym i sytym społeczeństwom tzw. zachodu uzmysłowić zagrożenia, a tymczasem liczba użytecznych idiotów rośnie. W zastraszającym tempie.
Zaś scenariusz destrukcji państwa w 2-5 lat, jest akurat realizowany w nadwiślańskiej krainie.
Metodycznie i literalnie.
Właśnie ogłoszono, z powodu pustej kasy i niemożności stworzenia 100 tysięcznej armii, ograniczyć jej liczbę do 80 tysięcy ,,profesjonalistów". W sam raz do stłumienia buntu w bantustanie Polonia. Do niczego więcej.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Polecam kliknąć w poniższy link :)

portret użytkownika Itzamna

http://archiwum-niewolnika.nowyekran.pl/...


A odnośnie kradzieży i dymania to polecam serię artykułów o ITI: http://monsieurb.nowyekran.pl/post/10098...


"Jam nie z soli ani z roli..."


"Le maax ma'tu p'ilik u yich bejla'e', mix bik'in u p'ilik."


http://twitter.com/komorowskipl


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.