warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Nie tylko my mamy problemy. Fotoreportaż ku pokrzepieniu....

Jak nie afera to katastrofa, jak nie katastrofa to Chińczycy, jak nie Chińczycy to prezydencja nie wiadomo czego. Kiedy już wiadomo czego, to wspólna waluta drożeje - dla ,,prezydentów Europy". Wraz ze wspólną walutą, co jej dla wszystkich nie starcza, drożeje frank szwajcarski. Przeganiani od jednego tabloidu do drugiego, od jednego ekranu telewizyjnego do drugiego - komputerowego monitora, popadamy w megalomanię typową dla ,,pępka świata". Że niby nasze problemy to największe i najważniejsze. A to, niestety, nie jest prawdą.
Bo świat jest pełen problemów. I to takich, przy których nasze, jak to się zwykło mawiać, mały pikuś.
Bo proszę spojrzeć:W takim Monako, to nawet do ogródka nie można sobie wyjść, jak człowiek. Tylko trzeba windą jechać, albo po schodach się męczyć - na dach. I co w takim ogródku można robić ? Ani się wódki napić, ani nawet piwa przy grilu - bo wszystko na widoku. No i butelek się nie da za płot wyrzucić.Albo taki basen. Też na dachu. A jak zacznie przeciekać ? W środku nocy...
Albo właściciel takiego Lamborghini Gallardo, pospolicie zwanym ,,lambo":Nie dość, że musiał kawał drogi przyjechać, żeby wpaść do kasyna w Monte Carlo, to jeszcze musi wozić zafoliowany tekst - dla buraków z conajmniej jedenastu krajów - i za każdym razem upychać go za wycieraczkę:Nie dość kosztów paliwa, nie dość walizka euro na wejście do jaskini hazardu, to jeszcze tłumaczenie ,,Don't touch" na jedenaście języków i ten stres przy zielonym stoliku : oderwą lusterko czy tylko porysują?
Więc obywatelu Rzeczypospolitej, świat pełen jest problemów, kto wie czy nie większych, od tych naszych - przaśnych, nadwiślańskich. Przy których te nasze, jawią się niczym przelotny katar wobec zapalenia płuc. A to przecież dwa, pierwsze z brzegu, przykłady.
Zatem głowa do góry. Inni mają gorzej.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (4 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Więc obywatelu Rzeczypospolitej, świat pełen jest problemów

portret użytkownika cmss


Platonicznie...


...świat pełen jest problemów - trochę jakby innych

portret użytkownika ojciec_milicjant

na trochę, jednak, wyższym poziomie jak dodawanie liczb całkowitych i obliczanie procentu od stu (2,3%>7,3% tylko u nas!).


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


pytanie

czy ten tekst pod wycieraczka zawiera ostrzezenie po polsku?
Pozdr


FAXE


Niestety. Przeceniamy siebie, albo niedoceniamy

portret użytkownika ojciec_milicjant

zależy jak na to spojrzeć. Żeby odczytać ostrzeżenie i się przekonać, że własciciel tego Lambo nie cierpi na antypolskie fobie - wystarczy kliknąć w fotkę, następnie użyć narzędzia ,,lupa".
Miłej lektury:-)


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Obywatelu Polaku :)

6

to prawda i w związku z tym Pańskim wpisem pomyślałem sobie czy my Polacy nie przesadzamy? Przecież przeżyliśmy najazd szwedzki, przeżyliśmy też radziecki, to co tam dla nas jakieś przejściowe kłopoty, prawda.
Pozdrawiam po amerykańsku, do gołej głowy


Copyright © 2011 Wiktor Smol


Na pocieszenie spoglądam na Olka K. albo Leszka M.

portret użytkownika ojciec_milicjant

którym się nie udało wyżebrać zaproszenia na ostatni bal z okazji jakiejś ,,prezydencji". A przecież niedawno byli bożyszczami tłumów. Olek na miękkich nogach zawsze miał silne wsparcie. Bo inaczej - gleba.
Więc wszystko jest względne. A łaska pańska to nawet nie wiem czym teraz jeździ:-)
Pozdrawiam także zarówno.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


tak,

portret użytkownika ray
6

tak....


:)


(ten ev. przeciekajacy basen najbardziej pobudzil moja wyobraznie - nadaje sie zwlaszcza dla ludzi, ktorym udalo sie przewiercic wiertarka jakas instalacje...)


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.