warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Niemcy nie kumają czemu krzyżujemy się 30 dni, kiedy inne narody czynią to 40 a jeszcze inne 100?

Rosjanie po trzech dniach od katastrofy wyrazili opinię, że Polacy nie będą zachwyceni odczytem z czarnej skrzynki. Platforma milczy i wygląda na to, że jest w defensywie. To może być cisza przed burzą. Osobiście uważam, iż PIS-owi należy się rewanż za dziadka z Wehrmachtu. Coś mi wewnętrznie mówi – to będzie kołek osinowy w serce Jarosława. Gdyby hipotezy o naciskach na pilotów okazały się prawdziwe, byłaby niezła komedia z tym cyrkiem na Wawelu. Choć widzę wyjście z ambarasu. Nie trzeba by zmieniać nieprawidłowo napisanego nazwiska pani Kaczyńskiej na marmurowym nagrobku, tylko przy nazwisku Prezydenta dopisać – tu leży prawdziwy sprawca śmierci 95 najwybitniejszych z wybitnych osób w państwie, które na dobrą sprawę powinny były siedzieć w domu i nie brać udziału w piarowej rozgrywce między Lechem a Donaldem.


http://www.tvn24.pl/0,1655745,0,1,w-przypadku-takiego-lotu-nie-tylko-zaloga-decyduje,wiadomosc.html


P.S. Będę wdzięczny gdy mi ktoś wyjaśni, co robiła w samolocie prezydenckim pani prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. I jeszcze. Wdowa po senatorze Zającu startuje do Senatu, by kontynuować dzieło zmarłego męża. Z zawodu jest chyba biologiem. A mąż pani prezes NRA profesor prawa, wyraził dzisiaj nadzieję, że córka też zostanie adwokatem, by pójść śladem mamusi. No i jak im tu nie życzyć wszystkiego najlepszego?


4.755
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 4.8 (4 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

"kontynuować dzieło zmarłego

"kontynuować dzieło zmarłego męża" znaczy się pobieranie diet?
TVN24 sie spsiło, wszystko zrobi, wszystko zmanipuluje by podgrzać atmosferę. Nie ma newsa, oni go sprokurują. Dziennikarze tacy niekumaci, sie mówi takiemu: 'to jest czarne'; a on za chwilę: 'proszę odpowiedzieć czemu to takie białe'. Choć sa wyjątki.


Krakusie

tak jakbyś nie wiedział, że prawnik to choroba przenoszona drogą płciową. W Polsce trzymana jest wszak po ścisłą kontrolą i obcy nie mogą się zarazić jej najcięższym przypadkiem - aplikanturą.


Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło wała z tak wielu


hmm

A masz gdzieś linka do tego, że "Rosjanie po trzech dniach od katastrofy wyrazili opinię, że Polacy nie będą zachwyceni odczytem z czarnej skrzynki." ?


Bo nie kojarzę tego, a w sumie ciekawe ;-)


pzdr


Nie mam ale dziś na Onecie to czytałem. Nie pamiętam

tylko czy w artykule czy w jakimś komentarzu.


e_krakowski


szkoda

Ale zobaczymy.


Ja myślę, że już szykowany jest grunt pod jakiegoś większego newsa.
Tylko się zastanawiam, czy to będzie coś mocnego podparte mocnymi dowodami, czy jakaś bańka bez sensu...


Ale zobaczymy... :-)


pozdrowienia


boją się krakowski, ci

6

boją się krakowski, ci teoretycznie wolni blogerzy z Kontrowersji boją się, ale będą pisać każdą dowolną sieczkę pod prowokacjami M_K, a u Ciebie wpisze się dwóch dyskutantów, reszta boi się, bo a nuż widelec namierzy ich CBA?


Dobry wieczór, E_Krakowski

Żony mają ostatnio wzięcie, nie tylko żona zmarłego tragicznie senatora Zająca, kandyduje. Dziś dowiedziałem się, że żona senatora, wicemarszałka senatu, tego od samochodu służbowego, jest kandydatką PiSu na wakujące stanowisko RPO. A pan Kaczyński w stanie bezżennym. Szkoda.


Pozdrawiam


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


  Natomiast córeczka pana


 


Natomiast córeczka pana senatora (kwalifikacje po studiach w ZSRR - rusycystyka) pobiera pensję w TVP, to czysty przypadek i wynik odpowiedniego przygotowania zawodowego.


e_krakowski


Roma-szewska córeczka Pana

Marszałka "wąskie wargi wygięte w bumerang" również bywa w Równem,i wcale nie po rusycystyce,tylko pobieżnie w bielorusycyźmie ,kuźmo, gaworit.
Biel masz na oczach albo sat Tobie się z saturatorem kojarzy.
Kompletnie tendencyjny wpis,blog wręcz triaskalny.


Rodzina na swoim?
Tak nam dopomóż Bug(z nurtem,z nurtem!)


Nie ulega wątpliwości, że w

Nie ulega wątpliwości, że w sprawie coś nieładnie pachnie. Dawno już straciłem poczucie rzetelnego informowania mnie przez media, w tej akurat sprawie dominuje dezinformacja totalna. Bardzo mocno podejrzane wydają się naciski na rząd, aby odebrać sprawę Rosjanom. Podejrzewam, że cała afera związana z katastrofą, odbije się czkawką każdemu, kto się o nią otrze. Rosjanie prawdy nam nie powiedzą, będą nią grali tak długo jak to możliwe, im więcej będziemy spekulować, tym dłużej będą przeciągać sprawę. Będą eksponować na forum światowym nasze amatorstwo polityczne i niekompetencje. Tusk znalazł się między młotem a kowadłem, nareszcie będzie musiał pierdolnąć pięścią w stół, mając pełną świadomość, że pogarsza sobie notowania. Czekam kiedy to nastąpi i jaki wybierze moment, puki co czas jest mu nieprzychylny.


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.