warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Niewychowana Olejnik i kulturalny PZPN


 


Oj zbulwersował się nam Grzegorz Lato, sternik PZPN, zbulwersował wielce. Dziennikarska lwica Monika Olejnik, tak w rozmowie z ministrem Drzewieckim podsumowała koniec współpracy związku z Leo Beenhakkerem:


Może z takimi prostakami trudno lepiej się komunikować?


Nie wiem do jakich szkół pani Monika chadzała, ale Grzegorz Lato pewnie do dobrych, bo w mig pojął tą potwarz. Jeśli dziennikarka, publicznie zacnego grona PZPN nie przeprosi, i to szybko, to spotka się z panem Lato w sądzie.


Prostak pana Latę obraża, i słusznie. Ja tam na jego miejscu, po fatalnie przegranym meczu, też łyknąłbym kilka głębszych i pobiegł przed pierwszą lepszą kamerę i sitko mikrofonu, by obwieścić urbi et orbi, że pan Beenhakker może spadać na drzewo. Tak właśnie zachowują się kulturalni ludzie, nie mogący pogodzić się z porażką kadry, którą własną działaczowską krwawicą i hektolitrami wypitej wódki, tak usilnie wspierają zarówno w meczach wyjazdowych, jak i domowych.


Dotychczas to Monikę Olejnik przepraszano. A to Lech Kaczyński powiedział:"Stokrotka, uważaj!", by przysłać później róże. A to poseł Kurski obdarowywał maskotkami PiS i przygrywał na gitarze rosyjskie szlagiery. Znów były minister Szczygło, chyba realizując jakieś swoje fantazje erotyczne, wręczył dziennikarce pejcz. Musiał ten ostatni prezent nie za bardzo się spodobać, gdyż później na przechowanie dostał go od Olejnik... poseł Palikot.


Teraz okazuje się, że zamiast prezentu, Olejnik dostanie wezwanie do sądu.


Bo przeprosić Grzegorza Latę publicznie, to byłby chyba największy obciach w jej dziennikarskiej karierze.


 


5.52
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 5.5 (2 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Ale ona to sformułowała ogólnie, skąd wiadomo, kogo

miała na myśli? Może zapadła jakaś chwila milczenia, chocby i krótka i w tym czasie pani Olejnik pojawił sie zupełnie inny temat?
:)


fM

portret użytkownika partyzant

ale Grzegorz Lato, jako przewodnik stada nie może sobie pozwolić, by urągano, choćby najmniejszej jego owieczce...


Pozdrawiam


wciąż w lesie


Co racja, to racja: korzystnie na tym zdjęciu wyszedł.

:)


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.