warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Odszczekuję

Tym razem propaganda sukcesu rządu, znajdzie się w największym odwrocie od początku kadencji.


Grad nie spadł na Katar, to Grad dostanie kataru-czytaj wyleci z fotela, jeśli Tusk w ogóle pamięta co mówił kilka tygodni temu.


A jeśli by się tak stało, to Bogdan Klich, będzie o sobie mógł powiedzieć, że jest ministrem w czepku urodzonym.
Już był na wylocie przy okazji ustalania budżetu MON-u, gdy nagle przy kolejnym samobójstwie w sprawie Olewnika na wylocie znalazł się minister Ćwiąkalski.


Teraz, gdy okazuje się, że polska armia nie tylko sprzętem nie stoi, ale wręcz przymiera z głodu(nie tylko sprzętowego), inwestor katarski nie przelał przyobiecanej kwoty na stocznie.


Więc domniemam, że w naradzie w sztabie PR(Tusk, Schetyna, Grupiński, Nowak) zapadnie decyzja, by spuścić raczej Grada, bo sprawa stoczni ciągnie się już co najmniej od czasów SLD(nie wnikając we wcześniejsze perypetie) i zalatuje już, kolokwialnie mówiąc, mocno nieświeżą rybą.


Pada też kolejny mit tej kadencji. Rząd Tuska i sam Tusk wcale nie są z teflonu robieni. Nie spłynie to wszystko po nich, jak po sondażowej kaczce.


Gdyby Jarosław Kaczyński nie wylewał wcześniej litanii, iż z postkomunistami, to nigdy przenigdy(ostatnio dowiedzieliśmy się, że z wyjątkiem TVP), to zrobiłby Tuskowi przedwyborczy szach-mat i postulował konstruktywne wotum nieufności z premierem Wito....Pawlakiem oczywiście.


Bo to, że za chwilę, chwilunię dosłownie, Pawlak zacznie mocniej wierzgać, to już przesądzone.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (1 vote)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!