warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Odwołajmy Prezydenta RP i rząd – potrafimy!

Referendum to narzędzie, którym społeczeństwo ma możliwość kontrolować władzę i wygasić jej mandat przed upływem kadencji szczególnie wtedy, kiedy władza (rząd) nie wypełnia woli narodu lub, posługując się mandatem, działa na niekorzyść tego narodu.


Trzeba powiedzieć wprost i bez ogródek – ślepa wiara w demokrację jest czymś fałszywym. Należy porzucić powszechne przekonanie, że ten [amerykański – przyp. red.] system rządzenia chroni obywateli przed niesprawiedliwością, korupcją, spiskami, które mogą mieć miejsce w innych, głównie słabiej rozwiniętych krajach


Na przykładzie rządu Donalda Tuska społeczeństwo wreszcie się przekonało, doświadczyło na własnej skórze, czym jest demokracja w wykonaniu tej partii i jej koalicjanta.


Nie ma sfery politycznej, nie ma sfery gospodarczej, nie istnieje sfera społeczna, której nie dotknęłaby patologia skorumpowanej i spiskującej Platformy Obywatelskiej.


Niech informacja o referendum w Bytomiu będzie tą pierwszą jaskółką – zwiastunem oczekiwanych i koniecznych zmian w kraju. Wielki ogień powstaje z jednej małej iskry.


Link: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Mieszkancy-Bytomia-odwolali-prezydenta-miasta-i-Rade-Miejska,wid,14581940,wiadomosc.html?ticaid=1ea67
0
Twoja ocena: Brak
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

O moja naiwnosci!

portret użytkownika mik

Do przeprowadzenia czegos takiego, potrzebny jest ktos z morda! Jednym slowem krzykacz! Polacy nie potrafia w naturalny, spokojny, rozwazny sposob zmieniac kraj. Gdy juz bedzie bardzo zle, ten sam
"przyjaciel" podrzuci nowego Walese, ktory bedzie mial oslone i bedzie krzyczal, jak to jemu zle, jaki on jest madry i ze on naprawi i tak minie kolejnych wiele lat do nastepnego oszustwa, a to juz nie moja naiwnosci.


mik


Co do przyszlych wyborow!

portret użytkownika mik

Juz dzisiaj, nalezy wybrac partie i zalozyc internetowy komitet poparcia dla niej.
Zeby nie bylo niespodzianek, trzeba wyraznie wyznaczyc kryteria dla ktorych zaglosujemy na nich.
Po zalozeniu takiego komitetu, nalezy zwrocic sie do partii z pytaniem, czy yraza zgode?
Nastepnie wszelkimi dostepnymi drogami poszukiwac zrozumienia co do idei.
PS. Tym sposobem odetniemy droge wszelkim szarlatanom politycznym i bedziemy mieli nadzieje, ze cos sie zmieni. Ten wilk nie jest taki straszny, jak sie maluje, ale zeby z nim walczyc, potrzeba jest zrozumienia. To jest tylko moja propozycja, ktora w swej logice, jest do zrealizowania. Inaczej, ten wszelki placz i glupota naprawiaczy Polski, bedzie trwac do konca swiata i jeden dzien dluzej, jak mowi owsik, poszukujacy naiwnych.


mik


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.