warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Onaniści,dyskalkulia,Lotos,Clinton i akcyza na wyroby tytoniowe

Licho mnie podkusiło ,żeby przejrzeć o czym ćwierkają wiewiórki.
Bo Palikot sugeruje ,że rude włochate co skacze po drzewach i gryzie orzeszki to może być w/g jednej katechetki w 10% Jezus.


Pan publicysta Wildstein może mógłby się nazywać Kamiński ,ale nie chce, to po cholerę się czepia Blumsteina? Żeby adrenaliny utoczyć i oblizać tę piankę z kącików ust?Jakiż on polski!
"Onanistom...." już dziękujemy ,za onanizm nie ma przywilejów na Maturze jakie mają dyslektycy ,a nie mają dyskalkuliści z "Wybiórczej"


Zaciekawił mnie opisany tam projekt "10+" w Rafinerii Lotos w tym jeden z elementów w ramach offsetu za F16.
Mianowicie projekt ROSA.Który pozwoli wycisnąć z asfaltu więcej diesla.Mniejsza o szczegóły techniczne,zresztą bardzo podobna technologia jak olejów syntetycznych.Po wdrożeniu tej technologi z tej wywróconej cysterny z płynnym asfaltem na Kujawach wysypie się węgiel-grafit bądź nawet diamenty.


Jakiś jeden koment dlaczego sprzedawać instalację znoszącą Skarbowi Państwa diamenty czy inne precjoza.
I już w lot mogę zacząć te puzzle składać w obraz bo mam szyfr!Wyborcza Gdańska nadała tekst o dykalkuli ,bo w jednym tekście parę miliardów zł;$ i Euro jej znikło.


Zapłaciliśmy 4mld $ za nasze "Sokoły"F16 ,za to USAńczycy podarowali nam licencję!papiery takie wartościowe ,co mówią jak wycisnąć więcej diesla z asfalta.Firma w 53% Skarbu Państwa za 1,5mld Euro ustroiła instalację pracująca w stanie "nadkrytycznym i to jest tylko jeden z elementów programu "10+" i teraz Minister Skarbu wzywa na oferty kupna tego cuda za 4mld ale zł!


Sumując pomogę dyskalkulantom z Wyborczej :4mld $=53%X(1,5mld Euro -4mld zł):F16=10+


Czemu tak o tym asfalcie -nudna czarna maź ,lepka i plamy nie do usunięcia nawet Arielką?
A dlatego że awanturuje się Red Żakowski ,żeby jak pyskować na temat ,na konkretne słowa i zdania przeczytane ze zrozumieniem Pamiętam jak wchodziła nowa Matura miała być sprawdzianem czytania ze zrozumieniem! I co? Państwo Redaktorstwo z Wyborczej nie dość że dyskalkulanci ,czasem dyslektycy może ,to napewno zdawali Maturę starą,gdzie trzeba było Panią od polskiego zachwycić na 8 stron A4 kwiatem mowy i pisma polskiego o byle czym.Byle z ogonkiem,kropką i kreseczką we właściwym miejscu.


Żakowski napisał że chce być Asfaltem,Murzynem znaczy się poprawniej, choć nie wiem czy polityczniej.On chce płacić akcyzę,chce zdrowo i niskim kosztem umrzeć.I Awantura i u nas "biją Murzynów" i to w Wyborczej !Zgroza.


Jest nowy 09/11 tylko że polityczny jak już jesteśmy przy tytoniu i USAńskiej instalacji do wycisku Asfaltów to muszę od Clinton zacząć.Pani Vice President Off... nakazała zbierać materiały biometryczne .Odciski,siatkówki i DNA.
DNA!!!
To należy natychmiast z 1000 Monik Lewińskich natychmiast zaasystentować.Bo tyle chyba milionów dyplomatów do pobrania.Kto ma to fizycznie zdoodbyć.Bo chyba na onanistów nie można liczyć nawet na palców jednej ręki.I to bez połyku!
A jak Zfotygować kobiety?Myślę że tłum wolontariuszy już się ślini cieszy i onanizuje.


3.019998
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 3 (3 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Chyba mały(?) błąd się wkradł

portret użytkownika ojciec_milicjant

,,nasze" sokoły czyli lekko starawe F-16 kosztować mają 4,7 mld $ , co jest przepłacone (Izrael kupuje chyba dwa razy taniej). Ale ostateczne koszty to poznamy jak już piloci zakończą szkolenia, z USA przyjdą rachunki za części i serwis. No i różne takie tam...
Ale chyba cała ta zabawa w ,,silną armię zawodową" nie pochłonie 40 mld $.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


błąd rzeczywiście -dzięki!

3,8mld $ Brutto.
MON: koszt programu dot. samolotów F-16 - 3,8 mld dolarów ...29 Cze 2006 ... Program dotyczący wielozadaniowych samolotów F-16 jest największym realizowanym nie tylko w naszych Siłach Zbrojnych, ale w historii RP - od ...
wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,MON-koszt-programu-dot-samolotow-F-16- 38-mld-dolarow,wid,8371777,wiadomosc.html -


Z właściwym dyskalkulikowi

6

Z właściwym dyskalkulikowi wstrętem skrzętnie ominęłam wzrokiem fragmenty zawierające cyferki. Pozostałe akapity starałam się przyswoić ze zrozumieniem.


...Ginger Rogers w tańcu robiła dokładnie to samo, co Fred Astaire, tyle że tyłem i na wysokich obcasach. (A. Earhart)


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.