warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Ostatnie karmienie trolla – podsumowanie

Czym dłużej rozmawiamy z człowiekiem, tym lepiej go poznajemy. Zresztą nie tylko jego, bo komentatorów też. Trzymając się tego credo, futrowałem wczoraj trolla ile tylko wlazło. Za karmienie go przepraszam zniesmaczonych a także oburzonych.


Rozpatrując spór o laptopa, chcę powiedzieć, że ci, którzy przyznali rację ironicznemu anglosasowi mylą się totalnie. Spójrzmy na fakty. Kurka obiecał laptopa za wygranie konkursu. Zwycięzca domagał się wygranej. Po oświadczeniu sponsora, że dostanie plastikowego laptopa, napisał, że daje MK dwa tygodnie czasu na przesłanie prawdziwego. Po obustronnych oświadczeniach, zrezygnował z nagrody lecz zażądał w zamian przeprosin. Kurka nie skorzystał z oferty i dołożył do pieca, zbluzgawszy go niczym osławioną burą i tym samym dając nagrodzonemu autentyczny powód pójścia na drogę sądową. Ironiczny kupił bilet lotniczy do Polski, zamierzając spotkać się z adwokatem i podpisać przygotowany pozew przeciw Matce Kurce. I co? I jajco! Stchórzył i zmył się jak niepyszny. Takie są FAKTY i tu nie ma miejsca na spór.


Reasumując. Moim zdaniem, racja nie była po stronie zwycięzcy konkursu. Gdyby była, wynająłby adwokata, złożył pozew i spokojnie czekał na swojego laptopa, ciesząc się i mając satysfakcję, że obciąży przeciwnika nie tylko kosztami obiecanej nagrody ale też kosztami adwokata i sądowymi. Ci, którzy opowiedzieli się w tym sporze po stronie ironicznego anglosasa a później jego kontynuatora palestriny2005, mieli do tego święte kontrowersyjne prawo. A czy mieli rację? O rozstrzygnięciu kłótni mógłby zadecydować tylko sąd ale ten który pyskował a potem groził, nasrał w pory i nie dał wymiarowi sprawiedliwości żadnej szansy.


Teraz słowo do zrobionych w bambuko. Ci wszyscy, którzy tu poparli tezę o oszustwie Kurki, wyrazili przede wszystkim swoje zdanie, bo co do racji, mógłby rozstrzygnąć, po czyjej jest stronie, tylko i wyłącznie sąd. A jak napisałem wyżej, ironiczny anglosas stchórzył i nie dał sądowi szansy na orzeczenie wyroku. Właściwie popierający palestrinę2005 wyrażając swoje zdania, rację mieli w dupie. Oni dali upust frustracji z powodu urażenia własnego ego. Dali się podejść jak małe dzieci. Nie potrafili powiązać faktów i tego laptopa łyknęli jak bocian żabę. Kurka pisał wcześniej o mizerii finansowej i kłopotach portalu. Nagle strzelił z nagrodą za 2000 zł. za napisanie paru zdań z podanymi przez siebie słowami hasłami. Praca na 5 minut. Za 5 minut roboty laptop za 2000 zł? Naiwni uwierzyli, dali się zrobić w konia i w odwecie, w poczuciu jakby to im się wielka krzywda stała, w ankiecie palestriny2005 skopali przynajmniej Matce Kurce kostkę, przy okazji wstawiając peror o moralności i takich tam różnych niejasno sprecyzowanych wartościach. Nie dość, że naiwni, to i w ściemnianiu słabi.


Wyłuskałem z komentarzy pod wpisem palestriny najsmaczniejsze kawałki, oszczędzając mu pracy. Myślę, że poczyta z przyjemnością trochę o sobie. I to by było wszystko o trollu.


„Facet, który anonimowo domaga się uzania kogoś oszustem a jednocześnie ŻAŁOŚNIE skarży się, że nie poda swoich danych, bo się narazi na kłopoty w pracy, jednym słowem facet, który jest anonimowym świętojebliwym w sieci, a w realu ani piśnie w obronie swoich zasad i poglądów nie zasługuje na odpowiedź. Więc bardzo proszę, w następnych postach nie powołuj się na moją opnie w tej sprawie”.


„Kiedy czytam człowieka, który pisze "nie jestem odważny", a w dalszej części pisze już niemal wprost, że jest zwyczajnym koniunkturalistą, konformistą itp. itd., "biednym, prześladowanym (?, nie prześladowanym to on nie jest, on się ukrywa, James Bond się kurna znalazł) za poglądy zwolennikiem PiS", to jakoś mam mieszane uczucia”.


„Ooboga, gościu skoro jesteś zwolennikiem PiS i pracujesz w środowisko PZPRowców to znaczy że pracujesz ze swoimi oni Ci krzywdy nie zrobią jesteście siebie warci ta sama mentalność,
To jakieś wspólne wasze zboczenie, używasz takich samych argumentów w obronie swojej anonimowości jak niejaka "kataryna". Kariera i wrogie środowisko, bez jaj, ja pracuje w środowisku Pisowców i to dopiero jest hardcor, ale nigdy nie przyszło by mi do głowy by kryć się ze swoimi poglądami cza mieć "jaja" gościu a nie wydmuszki”.


„Za jeden z błędów jakie popełnił ostatnio MK uważam dopuszczenie do sytuacji, w których toczą się idiotyczne dyskusje z facetem twojego pokroju. Bez odbioru”.


„Twoje działania przypominają mi Walentynowicz za czasów solidarności. Wałęsa dobrze mówił, że tacy ludzie szkodzili bardziej niż ubecy”


„W dawnych czasach biesiadnicy zapraszali sobie różne pokórcze, błaznów, karłów i temu podobne egzemplarze by ich zabawiali”


„Palestrina. Teraz powiedz prawdę, czy sam sobie wstawiłeś ocenę 6? Tylko nie kręć. Odpowiedz tak albo nie. (krakowski)
Tak. Aby zneutralizować Twoją nieuczciwą notę i zacząć z ocenami z czystym kontem... (Palestrina)”.


3.686664
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 3.7 (9 głosy/głosów)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Aktualny wynik mojej ankiety

1.02

9 osób uważa że miałem prawo nazwać to co zrobił Matka Kurka oszustwem
7 ośób uważa że nie miałem takiego prawa...


A więc jak widzisz opinie na temat tego co zrobił Matka Kurka i czy można go krytykować są mocno podzielone.


Mam nadzieję że Matka Kurka rozważy to i zrozumie że grożac mi zachował się bez sensu.


Tym bardziej że nie znalazłem ani jednego głosu który popierałby pomysł Kuraka aby mnie zbanować...


P.S.

Niestety Twoje argumentacja jest na poziomie przedszkolaka.


Jak sąd nie skazał Kurki to wg ciebie nie można tego co zrobił (nawet potocznie) nazwać oszustwem... skoro widać jak na dłoni że konkurs był oszukańczy...


Dlaczego Ironiczny Angol nie poszedł do sądu? Szkoda mu było zachodu... Widocznie zarabia tyle że te 1,5 tys. za laptop który by ew. wygrał dzięki wyrokowi sądu nie zrekompensowałoby mu czasu straconego i nerwów...


A końcówka Twojego wpisu - to subiektywne opinie o mnie blogerów którzy mnie nie lubią, nie mające nic wspólnego z meritum sprawy.


Jak się ma słabe argumenty merytoryczne, sięga się po argumenty personalne, że ktoś ma dziadka w...


Palestrinko robaczku

Interpretacja wyników ankiety (tak a'propos gdzie jest kwestionariusz tej ankiety, bo jakoś nie znalazłem i podaj uprzejmie po nicku kto za, kto przeciw, żeby nie było wątpliwości) jest o dupę rozbić, poczynając o tego, że toczy się wciąż dyskusja na ten temat jak pewnie raczyłeś zauważyć (ludzie pod jej wpływem mogą zmienić zdanie) i kończąc na złamaniu wszelkich możliwych zasad metod statystycznych.


Krakowski zwrócił uwagę na jedną istotną sprawę. Większość krytykujących MK śmiertelnie poważnie potraktowała sprawę laptopa abstrahując od sytuacji w jakiej Kurak ogłosił "konkurs". Mnie numer z laptopem ubawił, a część się śmiertelnie obraziła. Różnią nas jak widać nie tylko poglądy na niektóre sprawy opisywane na www.kontrowersje, ale także poczucie humoru.


Ironiczny Angluś z tobą do spółki od początku gracie na spostponowanie MK. Wykręcenie się sianem przez Matkę Kurkę zasługiwało co najwyżej na stwierdzenie: "kiepski żart". Nazywanie Kurki oszustem, zasługiwało mniej więcej na to co znalazło się w jego odpowiedziach do adwersarzy. I tyle.


Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło wała z tak wielu


canned head

Spójrz na komantarz pod moim wpisem "Ankieta" - masz tam dokładnie opisane - kto głosował na TAK a kto na NIE.


brak czasu i możliwości technicznych uniemożliwił mi zrobienie prostej elektornicznej ankiety na tym portalu (MK pewnie by na to nie pozwolił znając jego nastawienie do mojej osoby).
Więc zrobiłem proste otwarte pytanie z prośbą o odpowiedzi - TAK lub NIE.


Faktycznie aby ankietę poddać jakiejś najbardziej podstawowej obróbce statystycznej potrzeba by co najmniej 30 głosów. Pewnie tyle się nie zbierze.


Ale jakbyś nie był tak negatywnie do mnie nastawiony i spokojnie przeczytał co napisałem to zobaczyłbyś że NIE NAPISAŁEM ŻE CZYTELNICY MNIE POPIERAJĄ lecz że GŁOSY W SPRAWIE MATKI KURKI są podzielone.


Aby zaoszczędzić Ci czasu przeklejam mój komentarz spod ankiety:


Podaję aktualne wyniki ankiety (stan na dziś ok. 10.00):
TAK – 9 osób
NIE – 7 osób
Trudno powiedzieć – 1 osoba
Wypowiedzi na inny temat, nie dotyczące tematu ankiety – 3 osoby


A więc 9 osób uważa, iż miałem prawo nazwać działania Matki Kurki oszustwem, 7 osób uważa, że nie miałem takiego prawa.
Jak widać opinie są podzielone i nie wiadomo jaki będzie ostateczny wynik ankiety.


Jak głosowali:
fM – TAK („miałeś prawo pisać o oszustwie”)
e_krakowski – NIE
panmodry – TAK
JacekK – NIE, raczej nie, choć trochę niejednoznaczna wypowiedź
Dorola – TAK. („Uważam że to oszustwo. Oszustwo zarówno dla uczestników konkursu jak i dla użytkowników portalu.”)
starszy1961 – wypowiedź na inny temat
txoria – wypowiedź na inny temat
quackie – Trudno Powiedzieć („Tak jak napisałem przy okazji konkursu - dla mnie laptop, to laptop. Dla Kuraka widocznie nie. I podtrzymuję swoją opinię, że wyjaśnieniem rozbieżności niech się zajmują prawnicy. A moje negatywne wrażenia dotyczące całego tego konkursu jedni mogą podzielać, drudzy nie.”)
canned head – NIE
Evenkeel – raczej TAK („Tak możesz, na tym portalu można mówić co się chce”)
Skubi – TAK („TAK, oszustwo było”)
Lanfaust – TAK („co do oszustwa, mój głos jest na tak”)
cmss – TAK („osoba, która wygrała konkurs może czuć się oszukana”)
Przechodzień – NIE
Markiz de Mumia – TAK („po namyśle stwierdzam, że masz rację”)
Luke Skywalker – TAK
to_my_trociny – wypowiedź na inny temat
yossarian0 – NIE
jancio6 – NIE
raadoo – NIE (choć jak napisał „jest rozdarty”)


To bardzo wstępna, zrobiona na szybko analiza.
Jak ktoś ma zastrzeżenia co do swojego głosu prośba o korektę – poprzez komentarz pod ankietą (najlepiej na końcu komentarzy a nie w środku bo wśród ponad 130 komentarzy mogę coś przeoczyć).
Przyjmuję reklamacje ale tylko od tych co oddali głos i dotyczące ich oddanego głosu.
Dokładnie wszystko policzę w poniedziałek po 12.00 gdy zostanie zamknięta ankieta.


Proponowałbym żebyś darował sobie

metodologię prowadzenia badań statystycznych i wnioskowania statystycznego bo jak mniemam nie masz pojęcia nie tylko o zasadach doboru próby, ale i analizie i interpretacji danych.


Twoja "ankieta" to żadna ankieta tylko zadanie pytania: kto za, kto przeciw. Piszę o tym bo sam z pojęcia laptop uczyniłeś główny oręż w walce z MK. Nie podpieraj się więc wynikami tego "sondażu" jak protezą, bo poza twoim dobrym samopoczuciem nic z tego nie wynika.
Przepraszam wynika: blogerzy są podzieleni w rzeczonej sprawie.


P.S Dokładne zliczenie 30-40 głosów zajmuje ci aż trzy dni? Czy też może przez weekend dołączą do nas "nowi" wspierający twój pogląd na sprawę.


Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło wała z tak wielu


canned head

Tak się akurat składa że mam wiele wspólnego z badaniami rynku w pracy zawodowej więc mnie nie pouczaj.


Pytanie czy jesteś za czy przeciw jest pytaniem czesto używanym w kwestionariuszach ankietowych...
Czesto w pytaniu nie daje się mozliwości odpowiedzi "nie wiem" (nie komunikuje sie jej odbiorcom i zaznacza w ostateczności) aby tych odpowiedzi było jak najmniej.


Jaki dobór póby - o czym ty mówisz?


Przecież to ankieta wśród użytkowników portalu kontrowersje i oczywiscie że nie losowo dobranych, czy też kwotowo dobranych (ciekawe jakie byś dał kryteria doboru kwotowego - poglądy polityczne, płeć, wiek ? skoro większość jest anonimowa te kryteria odpadają)...


Ograniczały mnie możliwosci techniczne i czas - więc zrobiłem prostą sondę wśród tych którzy będą mieli ochotę odpowiedzieć.


Cóż wyniki tego typu badań są czasem nawet publikowane w prestiżowych naukowych czasopismach. Gdy ogranicznia nie pozwalają na lepsze badania - lepsze takie niż zadne. Z naukowego punktu widzenia należy jedynie napisać o ograniczeniach badania.


oczywiście w ostatecznej interpretacji napisze o ograniczeniach.


A w obecnej interpretacji mimo że wiecej jest głosów na ZA jak widzisz jestem daleki od ogłaszania zwyciestwa i pisze "opinie są podzielone".


Poza tym nawet jak nie byłoby ankiety to na podstawie tzw. "content analysis" mozna analizując treść wypowiedzi internautów z kontrowersji zrobić analizę ich postaw w stosunku do Matki Kurki i ich postaw wobec konkursu z laptopem. I z tego też badanie naukowe można by zrobić.


Jakbyś doczytał to analiza nie zajmnie mi 3 dni. Czas na wypełnienie ankiety jest do 12 w poniedziałek, a wyniki będą w poniedziałek. Nie ma sensu szczegółowo opracowywać wyników wstepnych skoro ankieta nie jest jeszcze zamknięta...


Poza tym ponieważ odpowiedzi jest mało nie poddaję wyników analizie statystycznej - nie podaje procentowego udziału odpowiedzi tylko prosto mówię - ile głosów na TAK a ile na NIE.


oczywiście malkontent taki jak Ty udający "ekspertów". Cokolwiek bym nie zrobił cokolwiek nie napisał Ty i tak wiesz swoje i będziesz tak naginał fakty aby wyszło że wszyscy popierają Matkę Kurkę.


Jak pokazują wyniki mojej ankiety/sondy (jakkolwiek byś tego nie nazwał) opinie na temat konkursu laptopowego są podzielone i duża część osób czytających mój wpis uważa że miałem prawo to co zrobił Matka Kurka nazwać oszustwem...


Pan specjalista powinien wiedzieć

że rozkład próby, powinien odzwierciedlać rozkład badanej populacji, przynajmniej w sytuacji w której wyniki chcesz interpretować, w taki sposób w jaki to zrobiłeś wyżej. O minimalnej wymaganej liczebności próby nie będę wspominał. Ankieta internetowa jest ułomnym instrumentem badawczym, o czym można sobie poczytać we wszystkich podręcznikach badań marketingowych poczynając od Kaczmarczyka na Churchillu kończąc, ale przepraszam jako "ekspert" nie będę pouczał.
Robienie analizy naukowej z tej pyskówki przyda sprawie niewątpliwie pikanterii i może stanowić podstawę dysteracji doktorskiej.
Mnie ten magiel już nudzi, więc żegnam wylewnie pozostając z należnymi wyrazami. Bez odbioru.


Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło wała z tak wielu


Aj waj

Spieszę bijąc się w piersi: ankieta jest metodą, kwestionariusz ankiety jest instrumentem. To tak na wypadek gdyby znowu znowu poszło o znaczenie słów.
Wyłączam się.


Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło wała z tak wielu


Szkoda że skończyłeś na podstawowych podrecznikach

"rozkład próby, powinien odzwierciedlać rozkład badanej populacji, przynajmniej w sytuacji w której wyniki chcesz interpretować"


No i co z tego że powinien... jak nie masz możliwosci (technicznych, finansowych, innych) robisz takie badania na jakie Cię stać.


Przejrzyj wyniki badań w najbardziej renomowanych Journalach (które są tak renomowane że nasi naukowcy prawie w ogóle tam nie publikują - za trudno im tam się dostać) na temat chociazby reklamy.
Wiele badań przeprowadzono na studentach, czy na wygodnie dobranych próbach...


Jak te badania odzwierciedlają "populacje generalną"?


Po prostu pisze się dodatkowy tekst - Ograniczenia badania i pisze się o ułomnościach które powodują, że jest możliwość iż rzeczywiste wyniki nie odzwierciedlają rzyczywistych opinii/zachowań w populacji generalnej.


jednak takie badania są robione i publikowane w renomowanych czasopismach...


Po prostu jak się nie ma budżetu, mozliwości to się robi coś z pewnymi ograniczeniami...


Ale tak to jest jak się dyskutuje z kimś kto całą swoją wiedzę opiera na tym że liznął Kaczmarczyka czy Churchilla...


Liberum Veto!Palestrino2005!

żądam w tej chwili sprostownia w przytoczonej mojej opini w Twojej ankiecie.
Mianowicie wymieniasz mnie jako:"yossarian0 – NIE"
a oryginalny mój wpis-głos wygląda tak:


NIE


yossarian0 ::: czw., 09/10/2009 - 23:56.
1.02
bo nie


Masz wyjątkową okazję żeby wykazać się brakiem oszukańczych pobudek.
Do głosów innych blogerów zamieszczasz ich motywy ,ale również stosujesz ponadzmysłową technikę używając znaku "minus" co dla rozważań logicznych zmienia negatywne NIE w podwójny negatyw czyli pozytywne Tak.
Wymieniając rodzaj głosu powinieneś używać uczciwego dwukropka ":".


Mam nadzieję że tendencyjna interpunkcja jest Twoim niezamierzonym błędem w posługiwaniu się językiem polskim.


Czy Ty chcesz uśmiercić Kontrowersje plastikowym laptopkiem?

portret użytkownika skubi

Drogi e_krakowski,


Dziwny jesteś człowiek. Dotąd wydawało mi się, że stoisz po stronie Matki Kurki. A tu bęc: po krytyce tego, że Palestrina rozdmuchiwał wtopę Matki Kurki z konkursem laptopowym, Ty robisz nowy wpis, który sprawę dalej rozdmuchuje. Niby cytujesz argumenty za Matką Kurką (czyli niby go popierasz), ale to raczej nic nie wnosi: te argumenty były tu już ze 20 razy, poza tym jak zacytujesz argumenty, to w odpowiedzi dostaniesz kontrargumenty (które też już były 20 razy) i sprawa nigdy chyba nie zdechnie.


Sam Matka Kurka nie lepszy: pisze "chcę być trollem", rzuca wyzwiskami, w końcu pisze, żeby nie karmić trolla (chodzi mu oczywiście o niekarmienie Palestriny).


Mam wrażenie, że Ty z Matką Kurką jesteści tak samo skuteczni w promowaniu Kontrowersji jak Jarosław z bratem w promowaniu PiSu.


Krakowski, chłopie- tak jak

Krakowski, chłopie- tak jak nie życzę soie wykorzystywania mojej opinii przez palestrinę, tak nie chcę, żebyś wykorzystywał ją w tekscie na na cześć Kuraka...
przynajmniej wklej całośc.
każdy sobie bierze część mojego wpisu i urabia jak chce, a to ma sens wyłącznie wtedy, kiedy bierze się pod uwagę cały kontekst. No ludzie.....


Dorola

"każdy sobie bierze część mojego wpisu i urabia jak chce"


Policzyłem Twój głos na TAK.


Sprawa jest prosta. Ankieta odnosiła się do problemu (czy dany czyn można nazwać oszustwem).
I w analizie ankiety wykorzystam tylko i wyłącznie opinie na temat tego probelmu w oderwaniu od Waszych opinii o mojej osobie. A Ty powiedziałaś że można ten czyn nazwać oszustwem.


Ty odpowiedziałaś TAK, jednoczesnie pisząc o mnie negatywnie - ale to nie odnosi się już do ankietowego pytania. Dlatego Twój głos zaliczyłem na TAK - wobec pytania ankietowego a nie wobec mojej osoby.


Była też sytuacja odwrotna:
jancio6 odpowiedział na NIE, ale potem dodał ze bardzo podobają mu się moje wpisy i nie chce abym z kontrowersji odchodził. Ale mimo ze ma o mnie pozytywne zdanie jego odpowiedź zaliczyłem na NIE. Bo interesuje mnie Wasz stosunek do PROBLEMU a nie do mojej osoby.


Czytam sobie te wątki

portret użytkownika txoria

o karmieniu trolli i oszustów z coraz większym rozbawieniem.


Dorola, trafiłaś w sam środek "wojny ideologicznej" na temat wyższości świąt Wielkiejnocy nad Bożym Narodzeniem i teraz to możesz się tylko śmiać, bo Twoje wypowiedzi będą żyć swoim życiem.


W niektórych wątkach, to powinno się pisać na starcie "możesz odmówić składania zeznań, bo wszystko co powiesz może zostać użyte przeciwko tobie"


Стpана поет им pок-н-pольные песни
Говоpит все будет ноpмально
Стpана кpичит им что мы все вместе
Да звучит это как-то банально.


Jak to ostatnie karmienie to ja też może coś uszczknę

moim zdaniem bicie piany jest niepotrzebne. Problem ( poza osobistymi animozjami) tkwi w interpretacji słowa "oszustwo". Każdy to słowo interpretuje jak mu jest wygodnie.
Wyobraź sobie sytuację, że kolega zaprasza namawia Cię na podwójną randkę, bo jego dziewczyna która mu się podoba nie chce zostawić koleżanki. Koleżanka z która masz się spotkać ma być niesamowitą laską o wielkich niebieskich oczach oczach, istną gwiazda filmową. zachęcony idziesz. Na miejscu okazuje się że rzeczona towarzyszka wieczoru wygląda tak, że żałujesz, iż nie masz przy sobie srebrnego miecza i co najmniej 12 osinowych kołków.
I teraz pytanie czy kolega Cię oszukał co do wyglądu dziewczyny, czy żeby powiedzieć eufemistycznie był to chwyt marketingowy. W języku potocznym "oszustwo" jest równoznaczne z wprowadzeniem w błąd.


Z wypowiedzi Palestriny nie wynika (a przynajmniej ja nie zauważyłem) żeby zarzucał Matce Kurce popełnienie PRZESTĘPSTWA OSZUSTWA, którego w mojej ocenie Nasz Administrator nie popełnił.


Gdy czytam Twoja argumentację odnośnie tego, że nikt nie mógł się spodziewać, ze za 5 minut roboty otrzyma laptopa, przypomina mi się scena z "Alternatywy 4" gdzie tow. Winnicki tłumaczy lokatorom swoje wystąpienie w TV w którym na pytanie lokatorów dlaczego co innego mówi w telewizji (planowane ograniczenie produkcji mięsa) a co innego do nich stwierdził, ze w to co mówił w TV to takie bzdury że i tak nikt z Polaków w nie nie uwierzy.


Jeszcze jedna sprawa która mnie śmieszy

1.02

Część z Was daje argument:
Kim ty jesteś aby moralizować skoro jesteś anonimowy, jesteś nieetyczny itd.


Dla mnie ten argument zupełnie pozbawiony jest sensu.


Bo gdybyśmy go przyjęli wychodziłoby że np. Wałęsę może krytykować tylko jakaś osobistość a już zwykły człowiek nie ma prawa.


A więc uświadomcie sobie drodzy obrońcy Matki Kurki ze mamy demokrację i wolność słowa.
Co to oznacza że każdy, nawet "Nikt" ma prawo skrytykować kogoś za oszukańcze działania.


Matkę Kurkę ma prawo krytykować zarówno święty jak i menel spod budki z piwem, który pasożytuje na zasiłku i nie chce mu się pracować.


Bo mamy wolność słowa...


MK bardzo dlugo moralizowal anonimowo

portret użytkownika Cheeky Monkey

:)


Krakusie, wierzyć, że prawo

portret użytkownika panmodry

Krakusie, wierzyć, że prawo zapewni sprawiedliwość w tym kraju jest nieco naiwne. Ja przynajmniej takiej tezy nie postawię. Ocena prawna incydentu nie interesuje mnie zresztą zupełnie.


W całej sprawie ważne jest poczucie przyzwoitości i osobisty kodeks moralny wyniesiony z "piaskownicy". Piaskownice kontrowersyjnych różnią się znacznie, jak widać.


Sprawa moze nie na tyle istotna z mojego punktu widzenia

portret użytkownika Cheeky Monkey
2.04

czyli glownie "czytacza". Ale akurat mam czas, to se skomentuje.
Po pierwsze: Nie spodziewalem sie tak fanatycznego poparcia niektorych uzytkownikow dla gospodarza (ktorego lubie i szanuje NA OGOL, bo nie w tym przypadku). Troche obiektywizmu i samodzielnego myslenia. Do tego tutaj przywyklem - przynajmniej na poczatku.
Po drugie: Skubi napisal genialna mysl - jesli juz to obydwaj robicie tu antyreklame portalowi. (Wpisalbym sie pod Skubim ale nie wiem jak - zreszta cholera wie gdzie to sie pojawi?)
Po trzecie: Jak mowie "laptop" to mam na mysli laptopa a nie zabawke. I tyle w temacie kto ma racje.
Palestrina - mozesz mnie liczyc na TAK. Co prawda slyszac o konkursie nawet przez moment nie myslalem ze ktos to potraktuje powaznie, ale MK oglaszajac konkurs musial sie z taka ewentualnoscia liczyc. Chyba ze robimy sobie jaja w piaskownicy. Tylko ze gospodarz daje sygnaly ze ma wieksze ambicje? Troche to sprzeczne.
A teraz sciepa na nowy konkurs - co to ma byc? wotum zaufania???
Gospodarza lubie i nawet na swoj sposob podziwiam. Ale jak krol jest nagi to mowie ze jest nagi.


Mam nadzieję, że powyższy wykład zakończy burzliwą

5.04

i nieco histeryczną dyskusję na temat "konkursu z nagrodami". Konkurs był na-niby i nagrody też na-niby. Rozczarowanym polecam szklaneczkę płynu rozweselającego :-)


Nie no, kurwa, Kurka jak Grobelny, a może nawet Bagsik!

Kurka pisał wcześniej o mizerii finansowej i kłopotach portalu. Nagle strzelił z nagrodą za 2000 zł. za napisanie paru zdań z podanymi przez siebie słowami hasłami. Praca na 5 minut. Za 5 minut roboty laptop za 2000 zł? Naiwni uwierzyli, dali się zrobić w konia i w odwecie, w poczuciu jakby to im się wielka krzywda stała, w ankiecie palestriny2005 skopali przynajmniej Matce Kurce kostkę, przy okazji wstawiając peror o moralności i takich tam różnych niejasno sprecyzowanych wartościach. Nie dość, że naiwni, to i w ściemnianiu słabi.


hallo?e_krakowski?

6

gdzie jesteś?
Jak znów napiszesz ile skosiłeś wczoraj rydzy i borowików to mnie skręci.


Jako że starałem się dość długo trzymać z dala od epicentrum nawalanki z vel iron-i-cznij anglosasa lub vel małej Palestry to już dłużej nie wytrzymam bo za chwile będzie "po ptokach",więc czy tylko mi się omam kojarzy z gw1990 niejakim Wszołkiem z Nowej Huty?przypomnij sobie z przed 14tygodni:
http://www.kontrowersje.net/node/3158


Co Ciebie nie zwalnia od zdradzenia adresu leśniczówki i azymutu od płotu na rydzowisko.


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.