warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Pan Bronek powiedział

Święte prawo złodziei – nie wchodzić (im) w paradę


No, w końcu wyszło szydło z worka, wyszła goła prawda i okazało się wreszcie to, czego nikt dotąd oficjalnie nie  mówił, a ludziska tylko przypuszczali, że nie jest dobrze, a jak któren powiedział coś blisko tematu głośno, a nie daj Boże napisał, to zaraz szczekaczka medialnej propagandy wrzeszczała, że to pomówienia, że teorie spiskowe, że prawo jest równe dla wszystkich.


Gówno prawda!


Wziąłem raz jeszcze do ręki „Folwark zwierzęcy”, przeczytałem od deski do deski i wiem, że propaganda mija się z prawdą. Kłamie, łże jak bura suka.  


W książce jak byk stoi napisane, że wszystkie świnie są równe, ale ktoś potem (na użytek własny) dopisał, że niektóre (świnie) są równiejsze. A, że tak jest, wyszło przy okazji obrony świętej złodziejki z Ukrainy, a kto wie czy  nie również zleceniodawczyni zabójstwa.


Pan Bronek powiedział to, czego nikt inny wcześniej się nie odważył – powiedział prawdę, że Ukraina jest jedynym państwem w Europie, gdzie polityk odpowiada karnie za zrobione wałki.


No to teraz wreszcie (chyba) zrozumiałem dlaczego taki ścisk i tłok koło koryta, od którego jedynie siekierą ryj można odrąbać, inaczej się nie da. 


0
Twoja ocena: Brak
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!