warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Piękno sportu - o wygrywaniu

Na innym portalu, którego nazwy nie wymienię, by nie podnosić Gospodarzowi tego miejsca soków trawiennych, napisałem krótko po 20 tekścik zatytułowany: "Dlaczego przegramy z Francją?"


Głowę już sobie posypałem tym i owym, więc teraz może wypadałoby napisać, dlaczego z tą Francją jednak wygraliśmy:


1. Bo przed mistrzostwami nie była na naszą reprezentację wywierana żadna presja. Zespół przetrzebiły kontuzje, a i pamiętaliśmy, co się stało dwa lata temu (miał byc medal, było....11miejsce)


2. Bo my lubimy, jak nam wieje wiatr w oczy, rzucają nam kłodami pod nogi, a nawet jak przeciwnik ma nad nami przewagę.


3. Bo z Polakami tak już jest. Niby cholernie trudno zmusić ich do ciężkiej pracy, ale jak już się za nią wezmą....to ręce same składają się do oklasków.


4. Bo trenerem naszych, jest człowiek wyzbyty z tych wszystkich działaczowsko- związkowych powiązań, nie kisi się w towarzyskim kółeczku wzajemnej adoracji, tylko robi swoje, bo za to mu płacą. Nie trzeba chyba dodawać, ze to obcokrajowiec.


5. Bo Piotr Gruszka jest absolutnie fantastyczny. Miał być już skończony dla kadry, a został najlepszym zawodnikiem tych mistrzostw.


6. Wreszcie. Bo Polacy w końcu w pełni uwierzyli we własne umiejętności, w to że są wartościową grupą facetów, zdolną dokonywać rzeczy wielkich. I wcale do tego nie jest potrzebny im potencjalnie najmocniejszy skład. Oni to wygrali w swoich głowach, a nie siłą mięśni.


Jeszcze raz gratulacje!


5.680002
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 5.7 (3 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Sprawa

portret użytkownika Zoe

jest prosta. Wygraliśmy dlatego, że oglądałem ten finał. Musieliśmy wygrać;)


Niespodzianka, kliknij w poniższy link:
http://google.zienkowicz.pl/?g=kontrower...


Masz rację chyba. Kiedy zdarzało mi się oglądać przegrane

6

z Singapurem 8:1, można było odnieść wrazenie, że bramka remisowa na 20min przed koncem drugiej połowy powodowała zbiorowe załamania psychiczne w polskiej drużynie i nie bronili nawet w banalnych sytuacjach.


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.