warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Platforma Obywatelska, to nienormalność

Dymisja (nie)rządu Donalda Tuska, to tylko kwestia czasu.


Zza bufetu stołecznego ratusza, w którym podaje pani Hanka, w świat idą przeprosiny za chuligańskie wyczyny kiboli. Do przeprosin włączają się inni z wierchuszki sprawujących (nadal) władzę. Przepraszają za nietakt, za chamstwo, za to, że kibole zrobili burdę na moście Poniatowskiego w Warszawie. Słowem nikt się nie zająknął, że wydanie zgody na przemarsz rosyjskich kibiców i kiboli skończy się właśnie tak. Główny pies dostał telefon i wydał polecenie swoim, aby zabezpieczyli jak tylko się da. Trzeba mówić głośno, że odpowiedzialni za bezpieczeństwo w KGP nie chcieli, aby ratusz wydawał zgodę na ten przemarsz. Trzeba też powiedzieć, że te burdy, to naprawdę nic specjalnego, żaden ewenement i żadna nowość.  Na zwykłych ligowych meczach w całej Europie, dzieje się dużo więcej – w Polsce podobnie, i nikt specjalnie nie robi żadnego halo, do czasu, gdy bezpośrednim powodem licznych zatrzymań, użycia sił i środków nie staje się fakt pojawienia się transparentów z napisami jak bardzo społeczeństwo kocha ten rząd, i co myśli o władzy PRL –bis.     


W tym miejscu trzeba zauważyć, że nikt nie mówi o przekrętach rządzących, i o tym, że nasza suwerenność została oddana ruskim*, że jesteśmy po kawałku systematycznie pacyfikowani, a łże media, którym ton nadaje gazeta żydowskich komunistów**, plują na Polskę i polski naród.


Do głowy przyszła mi jeszcze jedna myśl, mianowicie taka, że wydanie rosyjskim kibicom zgody na przemarsz wyznaczoną trasą może mieć jeszcze inny cel. HGW i Donald T. doskonale wiedzą, że ich czas jest policzony. Zdają sobie sprawę, że jeśli coś pójdzie nie tak, to mogą zostać na lodzie i bekną za kilka grubszych spraw. Zdają sobie sprawę, że niebawem mogą zostać zdradzeni, być może o świcie. Dlatego instynkt nakazuje im korzystanie ze wszystkich sił i środków, aby zapobiec ich osobistej tragedii. Osobistą tragedią będzie odpowiedzialność, nie tylko polityczna, za kilka grzechów głównych. Być może w ramach szkoleń na ewentualność zamieszek, które zaczną się zaraz po zakończonym turnieju, ćwiczono wariant pacyfikowania tłumu i zepchnięcie go na stadion, na którym władza Platformy Oficerów, przy zamkniętej kopule, wybije z głowy demonstrującym ich prawa do swobodnego zrzeszania się i korzystania z wolości słowa.  Być może.


Ale zdarzyć się może również tak, że jeśli dojdzie do wypowiedzenia posłuszeństwa obywatelskiego, a skorumpowany sprzedajny rząd sięgnie po rozwiązanie siłowe, to sytuacja może się diametralnie odwrócić, i na stadionie narodowym znajdą się właśnie ci, którzy osobiście odpowiadają za całą beznadzieję, w którą wepchnęli ten kraj. Nie wiem, czy policjantom chce się pałować swoich rodziców, siostry i braci i swoje dzieci tylko za to, że zostali zmuszeni wyjść na ulicę by powiedzieć rządzącym – dość. Nie wiem ile krewkich, i głupich w mundurach, jest po stronie rządu, który z państwem ma tyle wspólnego, co bezdomny ze szklanym domem. Mundurowi wiedzą, jaki czeka los tych, którzy posłuchali rządzących i stanęli przeciw własnemu narodowi. Przykładem i ostrzeżeniem może być arabska wiosna ludów.  


Czekam cierpliwie na ten moment, kiedy na stadionach w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, przed końcem turnieju, pojawią się transparenty głoszące hasła, że naród polski, i polskie społeczeństwo, dziękują rządzącym i proponują im dobrowolne zrzeczenie się władzy i oddanie się w ręce sprawiedliwości.  


_____________________________________________


*suwerenność oddana ruskim – dopóki Rosjanie dysponują tajnymi aktami (teczki) osobowymi, dopóty każda władza począwszy od ery „Bolka” do Tuska może być spokojna. Warunek – palec trzeba trzymać ruskim prosto w otworze na tylnym siedzeniu


**gazeta żydowskich komunistów – zwrot zapożyczony ze strony WWW.Kontrowersje.net  


0
Twoja ocena: Brak
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Nienormalnosc? Niemoralnosc!

portret użytkownika mik

Problem bierze sie stad, ze ludzie przestali doceniac wartosc czlowieka spowodowana jego dzialalnoscia, a jedynie sluchaja jego belkotu. Belkot swiadomy, czy nieswiadomy, powtarzany w mediach przysparza
wszystkim klopotow. Taki baran, redaktor, czy dziennikarz, nie zdaje se sprawy, ze jutro z przymusu trafi na smietnik. Juz narzekaja, ze nie maja pieniedzy, a skad je wziac, gdy narod nie ma pracy i nie ma za co kupic? Tylko idiota potrafi sie dusic, wlasnymi rekami na polecenie jakiegos wiechrzyciela!
Widze, jak to sie odbywa w mym obecnym kraju. Remontuje sie drogi w lepszym stanie niz te nowe autostrady w Polsce. To nie jest problem. Problemem stalo sie, ze w Polsce, GINA PIENIADZE, ktore sa przeznaczone na cele. Wiadomym jest, ze pieniadz musi miec obrot. Zeby cos kupic, trzeba zarobic. Zeby zarobic, musi byc praca i w tym kolo sie zamyka. jezeli wplacamy na podatek drogowy, to te pieniadze musza byc skonsumowane przez drogowcow, a my bedziemy mieli dobre drogi. Logiczne!
Podobnie jest ze wszystkim innym. Nie mozna latac dziur, przerzucajac pieniadze z funduszu na fundusz, gdyz w ten sposob pozostajemy lachmaniarzami z zalatana dupa. Co ma upasc, niech zdycha, a na to miejsce wejdzie cos nowego, madrzejszego. Prawa rynku sa niezaprzeczalne.
PS. Bycie dziadem z honorem, nie przysparza splendoru. Jezeli juz mam pozostac dziadem, to wole posluchac melodii ze starej plyty ( co w tym momencie robie) niz belkotu jakiegos polityka, ktory sam z gola dupa, a obiecuje! To wyglada mi na narkomana, alkocholika, czy jakiegos hazardziste, a to tylko nacpany polityk, starajacy sie mnie oszukac. Znalazl juz naiwnych w mediach, ale zeby i mnie, to juz za wiele!


mik


Tak to wygląda

Totalne uzależnienie - stan permanentnej choroby


Copyright © 2011 Wiktor Smol


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.