warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Platforma zbaranieje

Znam sposób na wygranie przez Jarosława Kaczyńskiego wyścigu do pałacu. Pretendent PIS-u dokonuje w międzyczasie całkiem skutecznej zmiany swojej tożsamości. Nawet charakteryzacji zewnętrznej poprzez założenie okularów podkreślających w ogólnym mniemaniu przypadkowego społeczeństwa dzikiego kraju ponadnormatywny iloraz inteligencji. Wielu wierzy w przepoczwarzenie się ropuchy w królewicza z bajki. Aby przekonać niewierzących w cuda, stąpających twardo po ziemi i tych którzy uważają, że człowiek po 60-ce może zmienić co najwyżej raz na tydzień skarpetki ale nie swój charakter należy zagrać o cały bank.


Kandydat powinien skupić się teraz na udowodnieniu swojej przemiany i odnowy. Spisać u notariusza akt prawny, w którym zawarte będzie jego oświadczenie nabierające mocy prawnej w momencie przysięgi prezydenckiej. Właściwie, to może w tej umowie notarialnej być już gotowa przysięga.


Ja, Prezydent Rzeczpospolitej Polski, uroczyście wzywam Platformę Obywatelską do przeprowadzenia w Ojczyźnie w przeciągu roku najpilniejszych reform. Zdrowia, szkolnictwa, sądownictwa, administracji i finansów publicznych. Ze swojej strony, rezygnując z prawa weta, ślubuję pełne poparcie dla nich. Tak mi dopomóż Bóg.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (9 głosy/głosów)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

czy będzie to w YouTubie?

6

czy będzie to w YouTubie?


Wiesz co...niestety muszę się

portret użytkownika Jasmine
6

Wiesz co...niestety muszę się z Tobą zgodzić.


PS: Się dobijam bez widocznego skutku,


Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Musimy się mocno objąć żeby polecieć.


Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.
Mark Twain


Pięknie

6

to jest to!


Pamiętam taki refren

portret użytkownika Soosell
6

Marzenia jak ptaki szybują po niebie...


Soosell KO02LG


i tak powinno być

Nad treścią przysięgi trza by popracować, ale pomysł niezły. Wszyscy kandydaci byliby zobowiązani do sformułowania i przedstawienia treści przysięgi w czasie kampanii wyborczej, a jej złamanie powodowałoby eksmisję z Pałacu.
Skończyło by się wciskanie kitu masie elektorskiej.


Chlor


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.